Аргонавти Всесвіту
сайт україномовної фантастики
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Україномовний форум фантастики » Наповнення сайту "Аргонавти Всесвіту" » Збираємо матеріали для сайту (Тут будуть викладатися оголошення про розшукувані матеріали)
Збираємо матеріали для сайту
argo-unfДата: Четвер, 01.12.2011, 21:37 | Повідомлення # 346
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
З Вашої подачі на ЗФ відкрилася спецкрамничка, де можна придбати Мантикору і роман Єшкілєва:

http://starfort.in.ua/page/kramnichka

Воно згодиться й для бібліографії smile .
 
NickДата: Неділя, 04.12.2011, 17:59 | Повідомлення # 347
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
можна придбати Мантикору і роман Єшкілєва

Альманах "Мантикора" я придбав, правда, вже дома замітив, що бракована обкладинка (пропустили золотисте тиснення крил кажана), але як бонус одержав келих пива і цікаву розмову. Подивіться зміст. Правда, половина альманаху пропала намарне, бо дали скорочено роман Єшкілева, а я його купив окремо в повному варіанті.
"Імператор повені" Єшкілєва я в магазині "Є" придбав за 13 грн.

Quote (argo-unf)
Вдячний за поповнення Алфізики

В мене є книги цієї серії, та в зв'язку з тим, що текст на сторінках зміщено до центру книги і корінець книги клеєний, при розпізнаванні тексту виникають помилки в кожному рядку сторіки. Виправляти їх дуже довго. Я з книгою Хоменка і Фоменка возився досить довго, але по одному оповіданнячку — та й справився. А от з романами, повістями — складно.
Прикріплення: 04.12.2011.rar (106.7 Kb)
 
argo-unfДата: Неділя, 04.12.2011, 19:33 | Повідомлення # 348
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Nick)
Подивіться зміст.

Я вже бачив, він є на сайті. Коли буде наступний конкурс, принагідно спитаю авторів, як вони ставляться до можливої своєї появи на АВ smile . До речі, після прочитання поділіться враженнями від оповідань - не все з опублікованого йшло на ура, і не все, що йшло на ура, опубліковано cool .
Quote (Nick)
В мене є книги цієї серії, та в зв'язку з тим, що текст на сторінках зміщено до центру книги і корінець книги клеєний, при розпізнаванні тексту виникають помилки в кожному рядку сторіки. Виправляти їх дуже довго. Я з книгою Хоменка і Фоменка возився досить довго, але по одному оповіданнячку — та й справився. А от з романами, повістями — складно.

Авжеж, це чимала проблема. Я сам так зіпсував кілька клеєних книг. І тут нічого не вдієш. У мене от ще більша заковика: у скачаному pdf "Хто ти?" Бердника практично в цілій книзі через сторінку заводський брак тексту. Після 100 сторінок набирання вручну, та ще й фактично навмання - за контекстом уцілілого тексту - я здався. Фініта... Доведеться знову чекати або якісного скану, або готового тексту angry ...
 
SergTorenkoДата: Четвер, 08.12.2011, 11:29 | Повідомлення # 349
Курсант
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote
вже дома замітив, що бракована обкладинка (пропустили золотисте тиснення крил кажана)

На крилах тиснення і немає.
http://manticore.starfort.in.ua/uploads/mantykora1.jpg

Там тільки око золоте.
 
NickДата: Субота, 10.12.2011, 23:56 | Повідомлення # 350
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (SergTorenko)
На крилах тиснення і немає

Дякую за інформацію, це я помітив малюнок на останній сторінці обкладинки і вирішив, що він повторюється на першій, тільки збільшений.
 
argo-unfДата: Понеділок, 12.12.2011, 13:05 | Повідомлення # 351
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Колеги, хто має книгу В. Журавльової "Зоряна соната"? Хочу перекласти ще кілька її творів, аде не знаю точно, які саме вже переклав Л. Залата. Боюся, як би не вийшло накладки...
 
NickДата: Вівторок, 13.12.2011, 00:03 | Повідомлення # 352
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
хто має книгу В. Журавльової "Зоряна соната"?

Я маю. Що потрібно вияснити?
До речі, твори наших класиків я б називав містичними (з елементами містики), а не фантастикою, крім Лесі Українки.
 
argo-unfДата: Вівторок, 13.12.2011, 01:10 | Повідомлення # 353
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Nick)
Я маю. Що потрібно вияснити?

Які твори там є? Я її читав ще роках у 80-х (після неї полюбив Хайяма smile ), однак точно не пам'ятаю вже, які речі туди входять. Оце переклав "Уранію" й "Другий шлях" - і забуксував: неохота випадково перекласти вже перекладене.
Quote (Nick)
До речі, твори наших класиків я б називав містичними (з елементами містики), а не фантастикою, крім Лесі Українки.

Надалі виправлюся. До речі, десь у мене на компі є ще одне оповідання Франка - щось там про плотогонів, я його з мережі колись викачав... От тільки щось не можу знайти... angry
 
NickДата: Вівторок, 13.12.2011, 22:00 | Повідомлення # 354
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
Які твори там є?


Зоряна соната: Науково-фантастичні оповідання. Д.: Дніпропетровське книжкове видавництво. 1960. – 164 с.
Оповідання:
Небесний камінь – с.7-22
Зоряна соната – с.23-35
Блакитна планета – с.36-53
Шостий екіпаж – с.54-64
Алмаз – с.65-79
Через Океан Часу – с.80-96
Експеримент 768° – с.97-121
За 20 хвилин до старту – с.122-133
Над пустелею Хіла – с.134-143
Засновник колонії – с.144-161

Quote (argo-unf)
оповідання Франка - щось там про плотогонів

В сусыдній бібліотеці є повне видання творів Франка 50-х років. Пошукаю, але вже пізніше.
 
argo-unfДата: Середа, 14.12.2011, 02:04 | Повідомлення # 355
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Вельми вдячний! Отож, світлої пам'яті Леонід Залата повністю переклав збірник "Крізь час". Чудово! А я якраз переклав три оповідання з другого збірника - "Людина, що створила Атлантиду": тепер і з нього всі твори є українською! Погляну, може, ще щось додам.
А Франка я все ще шукаю... smile
 
NickДата: Четвер, 05.01.2012, 22:51 | Повідомлення # 356
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Десь там у вас зберігається оповідання з книги "Пентакль". Я так і не зрозумів, потрібні будуть оповідання з цієї книги чи ні?
Для інформації: в Москві вийшла книга цих же авторів російською і там є цікава приписка щодо того, що в них і далі будуть книги під потрійним авторством:

Генри Лайон Олди, Андрей Валентинов, Марина и Сергей Дяченко. Время нарушать запреты. Авторский сборник. — Москва: Эксмо, 2010. — 1024 с. — Серия: Большая серия русской фантастики.
Они встретились: "философский боевик" Г.Л.Олди, тонкая лирика М. и С.Дяченко, криптоистория А.Валентинова - звездный состав авторов. Раз в пять лет они встречаются все вместе, чтобы создавать шедевры: "Рубеж" и "Пентакль".
 
argo-unfДата: П'ятниця, 06.01.2012, 00:26 | Повідомлення # 357
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Щодо макету - безперечно. А от як їх викладати в Бібліотеці - й гадки не маю. В окремій папці - ні. В папці кожного автора зокрема - також не діло. Хіба, може, відкрити каталог на кшталт "Буріме"?
 
GeohemДата: Вівторок, 24.01.2012, 17:08 | Повідомлення # 358
Курсант
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Викладаю про всяк випадок, можливо підійде для бібліотеки.

Додано (24.01.2012, 17:08)
---------------------------------------------
Є книжки Паоліні, проте в pdf форматі (близько 3 мб). Якщо вони потрібні, можу скинути на пошту.

 
argo-unfДата: Вівторок, 24.01.2012, 19:47 | Повідомлення # 359
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Дякую, але в мене вони вже є - не пригадаю навіть, де я їх викопав: чи то на Толоці, чи то на Чтиві... Але що з того, коли з pdf треба ще порядно помарудитись, щоби привести їх у пристойний doc... Наразі до них руки не дійшли ще й близько.
 
NickДата: Субота, 05.05.2012, 15:52 | Повідомлення # 360
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Обновив матеріали в розділі "Новини видавництв - 2012":
 
Форум » Україномовний форум фантастики » Наповнення сайту "Аргонавти Всесвіту" » Збираємо матеріали для сайту (Тут будуть викладатися оголошення про розшукувані матеріали)
Пошук:

Аргонавти Всесвіту © 2024