Аргонавти Всесвіту
сайт україномовної фантастики
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Україномовний форум фантастики » Наповнення сайту "Аргонавти Всесвіту" » Збираємо матеріали для сайту (Тут будуть викладатися оголошення про розшукувані матеріали)
Збираємо матеріали для сайту
StalkerДата: Четвер, 07.05.2009, 17:49 | Повідомлення # 16
Стажер
Група: Перевірені
Повідомлень: 25
Репутація: 1
Статус: Offline
До Admin. Залив на сайт 2 твори : Гаррі Гаррісон І Курт Воннегут. biggrin

Додано (07.05.2009, 17:49)
---------------------------------------------
До Admin. Залив на сайт 2 твори : Василь Бережний і Айзек Азімов. biggrin

 
argo-unfДата: П'ятниця, 08.05.2009, 00:27 | Повідомлення # 17
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Колего Stalkerе, земний уклін вам від усіх шанувальників фантастики! Ви на АВ наразі єдиний постійний поповнювач Б-ки, а такі починання можна лише вітати hands . Утім, дозволю собі ще кілька невеликих зауважень. Скажімо, на авторських сторінках необхідно викладати конкретні твори автора, а не його збірки, як ви це зробили з тим-таки Бережним (виняток можливий хіба що для циклів взаємопов'язаних оповідань - як от "Кіберіада" чи "Я, робот"). Але я змушений був видалити його не через це, а тому, що два (!) збірники "По спіралі часу" уже давно лежать на АВ в каталозі "НФ-в-ва: ДНІПРО". Отож надалі перевіряйте, чи нема подібних творів на сайті, щоб не було накладок, бо наш дисковий простір дуже обмежений (а взагалі радив би працювати таки з окремими творами, оскільки чимало вже відсканованих і змакетованих книг-збірників лежать у мене в очікуванні розміщення - можливі непотрібні накладки... Ну, хіба що у вас є якісь раритети... biggrin ). Успіхів!
 
StalkerДата: П'ятниця, 08.05.2009, 11:58 | Повідомлення # 18
Стажер
Група: Перевірені
Повідомлень: 25
Репутація: 1
Статус: Offline
Залив на сайт 2 твори : Володимир Заєць та Леонід Панасенко. Дуже вдячний за позитивну оцінку моєї скромної допомоги сайту, який стає основним системним ресурсом доступу до україномовної фантастики. Дякую за підказку в користуванні навігацією сайту. Хотілося б також запитати, чи можливо додати в категорії таких письменників, як : Толкін Джон Роналд Руел та Ролінґ Джоан К. Викладення таких творів на АВ, як "Володар перснів" та "Гаррі Поттер", на мою думку, тільки збільшать позитивні відгуки та відвідуваність сайту. biggrin
 
RDXДата: П'ятниця, 08.05.2009, 16:49 | Повідомлення # 19
Курсант
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Додайте, будь ласка, до німецької фантастики категорію "КЕЛЛЕРМАН Бернгард" (маю його книгу "Тунель"). Дякую.
 
argo-unfДата: П'ятниця, 08.05.2009, 23:11 | Повідомлення # 20
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Радий старатися, колеги! Категорії - в студію biggrin ! Спасибі за співпрацю!
 
StalkerДата: Неділя, 10.05.2009, 18:49 | Повідомлення # 21
Стажер
Група: Перевірені
Повідомлень: 25
Репутація: 1
Статус: Offline
Залив на АВ чотири твори: Джон Роналд Руел Толкін. biggrin

Додано (10.05.2009, 18:49)
---------------------------------------------
Залив на АВ п'ять творів: Джоан К. Ролінґ. biggrin

 
RDXДата: Понеділок, 11.05.2009, 10:13 | Повідомлення # 22
Курсант
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
Радий старатися, колеги! Категорії - в студію biggrin ! Спасибі за співпрацю!

Дякую! Додав фантастичний роман Бернгарда Келлермана "Тунель".

Роман то я додав. Але він чомусь не відображається.

Повідомлення відредагував RDX - Вівторок, 12.05.2009, 12:57
 
argo-unfДата: Середа, 13.05.2009, 23:25 | Повідомлення # 23
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (RDX)
Роман то я додав. Але він чомусь не відображається

А тепер? biggrin

 
StalkerДата: Субота, 23.05.2009, 11:00 | Повідомлення # 24
Стажер
Група: Перевірені
Повідомлень: 25
Репутація: 1
Статус: Offline
Питання до Admin. Чому не додані твори Джоан К. Ролінґ та один твір до Джон Роналд Руел Толкін ( "Повернення короля" )??? angry
 
argo-unfДата: Субота, 23.05.2009, 23:17 | Повідомлення # 25
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Stalker)
Питання до Admin. Чому не додані твори Джоан К. Ролінґ та один твір до Джон Роналд Руел Толкін ( "Повернення короля" )???

Спокійно! Вони додані!!! Просто ще не всі активовані. Річ у тім, що, оскільки вам з певних причин обтяжливо заливати їх у дизайні АВ, це доводиться робити мені. А на все потрібен час. Заодно, до речі, виправляю огріхи сканування smile .

 
StalkerДата: Неділя, 24.05.2009, 11:35 | Повідомлення # 26
Стажер
Група: Перевірені
Повідомлень: 25
Репутація: 1
Статус: Offline
Напишіть, будь ласка, детальніше про зауваження щодо мого дизайну і я в подальших творах виправлю ці недоліки. sad
 
argo-unfДата: Неділя, 24.05.2009, 23:19 | Повідомлення # 27
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Stalker)
Напишіть, будь ласка, детальніше про зауваження щодо мого дизайну і я в подальших творах виправлю ці недоліки.

Ну, один раз я уже писав. Скачайте якийсь один твір з Бібліотеки і спробуйте підганяти ваші файли під той взірець (мається на увазі назву шрифта, номер кеглю, розміри і вигляд заголовків, навіть вигляд апострофа, лапок та тире). Зрозумійте, мова не про те, що ваш дизайн поганий, просто хотілося б, щоб файли АВ були впізнаваними. Плюс якість текстів: при вичитці зазвичай виявляється і видаляється від 10 до 60% помилок (саме тому, якщо порівнювати однакові твори на АВ і інших сайтах, наші - ЗНАЧНО КРАЩОЇ ЯКОСТІ)! Якщо ж такий варіант вам не підходить, то заливайте як є, але, повторюсь, в такому випадку текст може якийсь час бути неактивованим, оскільки я не маю часу і змоги працювати водночас над кількома текстами. Це не така валика проблема, але - незручність. Хай щастить!

 
StalkerДата: Вівторок, 21.07.2009, 18:30 | Повідомлення # 28
Стажер
Група: Перевірені
Повідомлень: 25
Репутація: 1
Статус: Offline
До Admin.
Залив на АВ два твори до категорії Джоан К. Ролінґ ( Гаррі Поттер-6 і Гаррі Поттер-7 ). Дійсно, якість моїх вже виставлених творів на сайті на порядок краща, ніж я заливав. Тепер буду старатись дотримуватись Вашого дизайну. Знімаю капелюха перед Вашою титанічною працею по доведенню текстів до високих стандартів. Удачі в нелегкій праці! smile

Додано (21.07.2009, 18:30)
---------------------------------------------
До Admin. Залив до категорії "Радутний Радій" 10 творів цього автора. smile

 
FlinaДата: Вівторок, 21.07.2009, 21:21 | Повідомлення # 29
Капітан
Група: Перевірені
Повідомлень: 108
Репутація: 2
Статус: Offline
Додала до категорії К. Саймак "Сусід"у суботу, щось не так з ним, бо досі ще не виставлений?
 
argo-unfДата: Вівторок, 21.07.2009, 22:55 | Повідомлення # 30
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Усе так, спасибі! Він якраз проявляється biggrin .
 
Форум » Україномовний форум фантастики » Наповнення сайту "Аргонавти Всесвіту" » Збираємо матеріали для сайту (Тут будуть викладатися оголошення про розшукувані матеріали)
Пошук:

Аргонавти Всесвіту © 2024