Аргонавти Всесвіту
сайт україномовної фантастики
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 27
  • 28
  • »
Форум » Україномовний форум фантастики » Наповнення сайту "Аргонавти Всесвіту" » Збираємо матеріали для сайту (Тут будуть викладатися оголошення про розшукувані матеріали)
Збираємо матеріали для сайту
argo-unfДата: Понеділок, 12.01.2009, 01:55 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Усім привіт! Пропоную долучитися до роботи з наповнення сайту матеріалами!
Наразі розшукуються такі твори В. Владка:

Ідуть роботарі (Залізний бунт)
Аероторпеди повертають назад

Просто чудово було б, якби в когось зберігся текст довоєнного видання "Аргонавтів Всесвіту"!

Шановні друзі! Якщо у вас є вищенаведені твори, будь ласка, розміщуйте їх у нас на сайті! Для цього досить зареєструватися як користувач(тоді у вас з'являється прямий доступ до Бібліотеки), або ж прикріпити заархівований файл до повідомлення форуму. Шанувальники і поціновувачі україномовної фантастики не забудуть про вас повіки!

 
MetalkoДата: Середа, 21.01.2009, 01:23 | Повідомлення # 2
Стажер
Група: Перевірені
Повідомлень: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Усім поціновувачам дарую фантастику від Ю.Смолича,як дехто тут і просив!Коли з'явиться в бібліотеці- питайте пана Адміна! surprised

qw
 
argo-unfДата: П'ятниця, 23.01.2009, 19:40 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Metalko)
Усім поціновувачам дарую фантастику від Ю.Смолича,як дехто тут і просив!Коли з'явиться в бібліотеці- питайте пана Адміна!

biggrin biggrin biggrin Так тримати!!! Колеги, беріть приклад! Ініціатива друга Металка вилилася в "Прекрасні катастрофи"! Скоро (по можливості sad ) залию в Бібліотеку.
Продовжуємо в тому ж дусі! biggrin biggrin biggrin

 
RDXДата: Четвер, 29.01.2009, 12:08 | Повідомлення # 4
Курсант
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт!

А чи є в цій бібліотеці можливість перегляду останніх надходжень?

Повідомлення відредагував RDX - Четвер, 29.01.2009, 12:08
 
argo-unfДата: Субота, 31.01.2009, 12:48 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Останні надходження починаю розміщувати у Архіві - у відповідній категорії, - але наразі без гіперпосилань - ще не в'їхав, як їх тут ставити. sad
Але можна виділити назву новозалитого тексту і вкинути її в пошукове вікно. smile
 
argo-unfДата: П'ятниця, 06.02.2009, 23:44 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Відтепер - кінець усім мукам! bye Нарешті дошурупав на рахунок гіперпосилань! Але, звиняйте, попередні надходження змінювати вже не буду. Почнемо з чистого аркуша, цебто з наступних вливань. wink
 
argo-unfДата: Неділя, 08.03.2009, 00:09 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Друзі, у кого є 3/4 число альманаху "Оберіг" за 1992 рік? Позаяк я готуюся розміщувати "Обереги" на сайті, але каталог наразі неповний. Був би дуже вдячний, якби хтось надіслав ОCR згаданого видання!
 
BobuaДата: П'ятниця, 20.03.2009, 13:54 | Повідомлення # 8
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
Друзі, у кого є 3/4 число альманаху "Оберіг" за 1992 рік? Позаяк я готуюся розміщувати "Обереги" на сайті, але каталог наразі неповний. Був би дуже вдячний, якби хтось надіслав ОCR згаданого видання!

Тримаю в руках

Сканував з нього:

Quote
Джек Рітчі
УСІМ БРУТАЛЬНИМ ЛЮДЯМ…
джерело: Незалежне щоквартальне видання «Оберіг» №3,4 — 92р
http://ukrcenter.com/library/read.asp?id=7357

Щодо ОСР... не знаю чи очі мені таке дозволять (наразі "palming" роблю впродовж 4 хв через кожні 7 :(). Бо підхід до розпізнавання у мене надто ретельний: полюбляю вишукувати де ФР неправильно розпізнав абзац як розрив рядка...

Міг би, мабуть, відсканувати "напіввсліпу :)" — а результат в DJVU. Єдине , що не знаю — як розділити розвороти на сторінки (може розбивати додаючи зобр. у ФР?). А ще міг би обміняти книгу на якусь іншу фант-ичну. Напр., у книгарні «Є».


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
argo-unfДата: П'ятниця, 20.03.2009, 23:32 | Повідомлення # 9
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Bobua)
Щодо ОСР... не знаю чи очі мені таке дозволять (наразі "palming" роблю впродовж 4 хв через кожні 7 :(). Бо підхід до розпізнавання у мене надто ретельний: полюбляю вишукувати де ФР неправильно розпізнав абзац як розрив рядка...

Ну, на фізичні жертви іти, мабуть не варто smile . Але якщо десь матимете час... Я прийму і сиру версію (можна навіть txt плюс окремо графіку), а далі - за контекстом... biggrin

 
bonsaiДата: Субота, 21.03.2009, 01:30 | Повідомлення # 10
Курсант
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілисьмо з кумом booze додати дещо з Бердника, але дістали відкоша у вигляді попередження, що файл завеликий (453 кБ ???) :weep:. Підкажіть, де можна ознайомитись з нюансами зливання текстів до бібліотеки. respect
 
argo-unfДата: Субота, 21.03.2009, 03:46 | Повідомлення # 11
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (bonsai)
Хотілисьмо з кумом додати дещо з Бердника, але дістали відкоша у вигляді попередження, що файл завеликий (453 кБ ???) :weep:. Підкажіть, де можна ознайомитись з нюансами зливання текстів до бібліотеки.

Дивіться на Літфорумі, я там розрулив усе для кума biggrin ! А в двох словах: заливайте не текст, а файл-архів, сиріч текст, заархівований у RARі, і не у великі вікна, а у вузеньке під ними, з відповідним написом: "Файл-архів". Удачі! smile

 
StalkerДата: Неділя, 26.04.2009, 18:04 | Повідомлення # 12
Стажер
Група: Перевірені
Повідомлень: 25
Репутація: 1
Статус: Offline
Питання до Admin. Хочу залити в бібліотеку твір Едгара Берроуза. Такої категорії ще не існує. Що робити??? angry
 
argo-unfДата: Неділя, 26.04.2009, 23:15 | Повідомлення # 13
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Stalker)
Питання до Admin. Хочу залити в бібліотеку твір Едгара Берроуза. Такої категорії ще не існує. Що робити???

Не існує - то створимо smile ! Шукайте в "Англо-американській фантастиці". Тільки прохання: твір пакуйте rar'ом, а загалом він має бути у ворді, 10 кеглем і т. п. (скачайте будь-що іншого автора і подивіться, у нас дизайн творів усюди однаковий). Хай щастить!

 
StalkerДата: Вівторок, 28.04.2009, 17:55 | Повідомлення # 14
Стажер
Група: Перевірені
Повідомлень: 25
Репутація: 1
Статус: Offline
До Admin. Скинув на сайт 2 твори Литовченко Тимура та 3 твори Рея Бредбері. cool

Додано (28.04.2009, 17:55)
---------------------------------------------
До Admin. Добав, будь ласка, в американську фантастику - Курт Воннегут. biggrin

 
argo-unfДата: Вівторок, 28.04.2009, 23:18 | Повідомлення # 15
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Спасибі за добру справу, звичайно. Однак з Литовченком заковика: автор живий-здоровий, тож викладати твори без його дозволу - shock Отож більше таке не практикуйте, інакше у всіх нас можуть бути проблеми. Якщо вже ж надумаєте, підіть на Літфорум, зареєструйтеся і напишіть Литовченку листа особисто. Коли дозволить - thumb
 
Форум » Україномовний форум фантастики » Наповнення сайту "Аргонавти Всесвіту" » Збираємо матеріали для сайту (Тут будуть викладатися оголошення про розшукувані матеріали)
  • Сторінка 1 з 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 27
  • 28
  • »
Пошук:

Аргонавти Всесвіту © 2024