Аргонавти Всесвіту
сайт україномовної фантастики
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Україномовний форум фантастики » Наповнення сайту "Аргонавти Всесвіту" » Збираємо матеріали для сайту (Тут будуть викладатися оголошення про розшукувані матеріали)
Збираємо матеріали для сайту
NickДата: Вівторок, 15.11.2011, 22:53 | Повідомлення # 331
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
Спробую й через Настецького.

Для початку і я міг би зустрітись з Юрієм Шевелою, є можливість поговорити про бібліографію фантастики і книги середини ХХ ст.

Нові оповідання:
Прикріплення: Argo_15.11.11.rar (50.0 Kb)
 
argo-unfДата: Вівторок, 15.11.2011, 23:14 | Повідомлення # 332
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Тоді зв'яжіться з Настецьким за наявною адресою щодо узгодження часу й місця. Я вже нав'язав контакти з "Лоцманом фантастики". Запрошують у гості, так що привід матимете вагомий smile .
Спасибі за наступні твори.
Вчора купив 1-й том В. Владка "Аргонавти Всесвіту" (ціна астрономічна - 5 грн biggrin )! Він цікавий тим, що звичні графічні ілюстрації виконані фарбами, до того ж є кілька нових. Плюс є передмова М. Пивоварова й примітки в кінці.
 
NickДата: Вівторок, 22.11.2011, 02:01 | Повідомлення # 333
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
зв'яжіться з Настецьким

Попробую на цій неділі.
Quote (argo-unf)
Вчора купив 1-й том В. Владка "Аргонавти Всесвіту"

Бачив на книжковому ринку "Петрівка" в Києві всі п'ять томів Владка, правда, ціну не питав. А з першого тому мене цікавить біографія Владка, їй місце в АВ.

По електронній почті пересилаю "Лісову пісню". В Інтернеті не знайшов цієї драми-фентезі з якісним форматуванням, змушений був попрацювати сам. Біля 4 000 тисяч рядків відформатувати — це було не просто. Але тепер — все, як в "Бібліотеці української літератури".

Закінчив викладати "Новини видавництв - 2011", вийшло непогано, жаль, що ніхто більше не допомагає відслідковувати ці новини, самому це робити досить складно, не впевнений, що помітив все, що вийшло (треба буде підняти це питання в "Лоцмані фантастики"). Правда, маю надію продивитись в кінці року літопис літератури за 2011 рік і дещо підправити. На сьогодні в 2011 році вийшло вже більше 110 книг. Десь така кількість, якщо не більше, була в 2010 році.
До речі, розділ "Новини видавництв" допоможе заповнити тему "Твори за жанрами", адже з анотацій можна зробити висновок про жанр твору.
Хотілося б знати, чи включати в бібліографію твори Керрола, Волкова?
 
argo-unfДата: Вівторок, 22.11.2011, 17:59 | Повідомлення # 334
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Nick)
А з першого тому мене цікавить біографія Владка, їй місце в АВ.

Буде.
Quote (Nick)
По електронній почті пересилаю "Лісову пісню". В Інтернеті не знайшов цієї драми-фентезі з якісним форматуванням, змушений був попрацювати сам. Біля 4 000 тисяч рядків відформатувати — це було не просто. Але тепер — все, як в "Бібліотеці української літератури".

За що Вам велике спасибі! Гадаю, читачі також оцінять гідно цю роботу.
Quote (Nick)
Закінчив викладати "Новини видавництв - 2011", вийшло непогано, жаль, що ніхто більше не допомагає відслідковувати ці новини, самому це робити досить складно, не впевнений, що помітив все, що вийшло (треба буде підняти це питання в "Лоцмані фантастики").

Спробую також кинути клич на "Українській фантастиці". Там є відповідна тема форуму:
http://ukrfantastyka.uaforums.net/--vt4.html
Quote (Nick)
Хотілося б знати, чи включати в бібліографію твори Керрола, Волкова?

Ех, де наша не пропадала!.. biggrin Включайте. З натяжкою це таки можна назвати дитячим фентезі.
 
NickДата: Вівторок, 22.11.2011, 23:08 | Повідомлення # 335
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
пересилаю "Лісову пісню

Прошу поправити в кінці вихідні дані (рік і лишні лапки)

Книга Верховского Валерія, мабуть, ще не вийшла. Одне з його оповідань було в 2010 році в збірнику «Анестезія», що вийшов накладом 300 екземплярів, не знайшов ні в одній бібліотеці (ел. каталогах), так що не знаю, чи й був цей збірник надрукований, на сайті упор. збірки Андрія Куркова про неї — ні слова.
Проте, в Інтернеті все ж знайшов кілька його оповідань.
Прикріплення: 22.11.2011.rar (45.0 Kb)
 
argo-unfДата: Середа, 23.11.2011, 00:40 | Повідомлення # 336
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Nick)
Прошу поправити в кінці вихідні дані (рік і лишні лапки)

Виправив.
Quote (Nick)
Проте, в Інтернеті все ж знайшов кілька його оповідань.

За твори спасибі, однак доведеться їх дещо притримати - Верховський співпрацює з АВ, тому мушу при нагоді спитати в нього дозволу на публікацію.
 
NickДата: П'ятниця, 25.11.2011, 21:02 | Повідомлення # 337
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
доведеться їх дещо притримати - Верховський співпрацює з АВ

Ну, тоді ще одне знайшов його оповідання.

Залишив інформацію про "Новини видавництв-2011" на сайті: http://ukrfantastyka.uaforums.net/--vt4-15.html

Що ви скажете про цю книгу: Беовульф —
Це перший в історії української літератури переклад найдавнішої германської епічної поеми, яка, у поетично-міфологічній формі, передає політичні і воєнні події Північної Європи першої половини VI століття. Видання ілюстроване артефактами того часу.
Прикріплення: Hroshi_zabutykh.doc (85.5 Kb) · Argo_25.11.rar (40.4 Kb)
 
argo-unfДата: П'ятниця, 25.11.2011, 22:41 | Повідомлення # 338
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Дяка за чергові твори для АВ!
Quote (Nick)
Залишив інформацію про "Новини видавництв-2011" на сайті: http://ukrfantastyka.uaforums.net/--vt4-15.html

А нумо, побачимо, чи не перевелися ще в Україні ентузіасти smile .
Quote (Nick)
Що ви скажете про цю книгу: Беовульф —

Здається, вже згадував. Дуже цікаво, але епос і фольклор - теми бездонні, це все одно, що відслідковувати казки, тут роботи для цілого інституту. Не певен, що ми її подужаємо, в усякому разі зараз, коли бібліографія україномовної фантастики ще в процесі становлення. І потім, я не можу придумати, як подібні твори можна було б розмістити на АВ, адже вони анонімні, до того ж належать народам, яких часто-густо або вже нема, або ж вони стали творцями кількох сучасних націй (як от арії, германці чи слов'яни) smile .
 
NickДата: Неділя, 27.11.2011, 00:28 | Повідомлення # 339
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
епос і фольклор - теми бездонні

Думаю, це можна буде залишити на потім, якщо з'явиться час.

Не знаєте, як і де можна замовити чи купити альманах української фантастики «Мантикора», № 1 з'явився в цьому році.
Прикріплення: Zv-iazkovyi.doc (122.5 Kb)
 
argo-unfДата: Неділя, 27.11.2011, 16:04 | Повідомлення # 340
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Дякую за черговий твір!
Quote (Nick)
Не знаєте, як і де можна замовити чи купити альманах української фантастики «Мантикора», № 1 з'явився в цьому році.

Мене це й самого цікавить, адже я в Мантикорі брав жваву участь (щоправда, в сам альманах не потрапив, але одне з оповідань вийшло в останньому числі УФО). І, хоча більшість мантикорних творів я вже читав (ознайомитися з деякими ще й тепер можна на сайті Зоряної фортеці-Золотої Мантикори), придбати альманах не відмовився б. Розмістив відповідне питання на форумі "ЗФ", якщо буде відповідь - повідомлю.
 
argo-unfДата: Неділя, 27.11.2011, 20:16 | Повідомлення # 341
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Є відповідь! У координаторів Фортеці ще є екземпляри. Вони сповіщені. Вам треба лише зв'язатися з ними й уточнити питання щодо способу отримання (хоч для Вас як для киянина простіше прийти й забрати число, ніж чекати на пошту biggrin ). Для зв'язку можна скористатися емейлом на ЗФ, а можна через форум (особисті повідомленя під іконкою С. Торенка):
http://starfort.ho.ua/index.php?topic=63.0
Але в цьому випадку, мабуть, потрібна буде реєстрація.
 
NickДата: Понеділок, 28.11.2011, 22:40 | Повідомлення # 342
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
У координаторів Фортеці ще є екземпляри

Дякую за інформацію. Попробую скористатися.

Подивився, а які твори я відправив АВ в 2009-2010 році, так виходить, що скоро буде кругла цифра 200. При цьому помітив, що нема книги Дяченків "Оскол" (Кальварія) і Арєнєва "Магус" (Зелений пес). Чи я не вислав їх, чи ви не в ту категорію поставили? Так і не розібрався.

Нові твори:
Прикріплення: Argo_28.11.rar (185.7 Kb)
 
argo-unfДата: Понеділок, 28.11.2011, 23:48 | Повідомлення # 343
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Спасибі за новий вагомий доробок.
Quote (Nick)
Подивився, а які твори я відправив АВ в 2009-2010 році, так виходить, що скоро буде кругла цифра 200.

Бачите, виходить, Ви себе недооцінили! biggrin Дайте знати, коли наступний круглий "ювілей".
Quote (Nick)
Чи я не вислав їх, чи ви не в ту категорію поставили? Так і не розібрався.

Твори такі є, а макетів Ви, схоже, не надсилали. Оскільки я надходження відразу - від гріха подалі - сортую за категоріями.
 
NickДата: Вівторок, 29.11.2011, 23:30 | Повідомлення # 344
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Залишив на сайті запит щодо альманаха «Мантикора», та відповіді ще не має.

Книги "Оскол", та "Магус" я попробую знову знайти.

А зараз підготував книгу Хоменка "Казки для бабусі".
Прикріплення: Kazky_dlia_babu.rar (435.9 Kb)
 
argo-unfДата: Середа, 30.11.2011, 01:14 | Повідомлення # 345
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Вдячний за поповнення Алфізики. Кладу книгу в чергу на викладення.
 
Форум » Україномовний форум фантастики » Наповнення сайту "Аргонавти Всесвіту" » Збираємо матеріали для сайту (Тут будуть викладатися оголошення про розшукувані матеріали)
Пошук:

Аргонавти Всесвіту © 2024