Аргонавти Всесвіту
сайт україномовної фантастики
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Форум » Українська фантастика » Українська фантастика » Offtop (Різне)
Offtop
tim-litДата: Середа, 18.07.2012, 10:22 | Повідомлення # 91
Пілот
Група: Перевірені
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (slavar64)
Може, я й песиміст, але це якесь передвиборне окозамилювання


Quote (olevch)
Але не вірить хлопець у віртуальну реальність цих грошей...


Це не те щоб передвиборче окозамилювання: державна видавнича програма "Українська книга" є ЩОРІЧНОЮ. Отже, кошти на її реалізацію виділяються щороку. Інша річ, що там у списку є "перехідні проекти" - себто, ті, які планувалось видати у 2011 році, але на які не виділили кошти торік... Ну, що ж...

Поживемо - побачимо! Але приємно бодай те, що хоча ці кошти дістаються видавництву, а не автору - тим не менш, за цією програмою бюджет фінансує видання книжок не тільки Януковича, Азарова і Толстоухова, але й Литовченка та Росіцького.

До речі, у телефонній розмові директор "Фоліо" Красовицький пояснив мені, що хотів би ці 3000 примірників "Орлі, сина Орлика", на які виділено бюджетні кошти, передати шкільним бібліотекам України - щоб цей роман могли почитати наші підлітки у якнайбільшій кількості. Звісно, я не працюю у "Фоліо" й не можу відповідати за виконання намірів Красовицького, задекларованих в усній формі, проте ідея видається мені непоганою. Й якщо це тільки станеться... Та я "ЗА" обома руками!!! biggrin biggrin biggrin


Український письменник-фантаст і журналіст
 
olevchДата: Середа, 18.07.2012, 11:32 | Повідомлення # 92
Пілот
Група: Модератори
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (tim-lit)
До речі, у телефонній розмові директор "Фоліо" Красовицький пояснив мені, що хотів би ці 3000 примірників "Орлі, сина Орлика", на які виділено бюджетні кошти, передати шкільним бібліотекам України - щоб цей роман могли почитати наші підлітки у якнайбільшій кількості. Звісно, я не працюю у "Фоліо" й не можу відповідати за виконання намірів Красовицького, задекларованих в усній формі, проте ідея видається мені непоганою. Й якщо це тільки станеться... Та я "ЗА" обома руками!!!

Тоді ти будеш живим класиком не лише української фантастики, але й української історичної літератури!!! cool
 
slavar64Дата: Середа, 18.07.2012, 13:58 | Повідомлення # 93
Командор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 210
Репутація: 1
Статус: Offline
Це дуже приємно, але буде краще, якщо на цю та подібні теми розмовляти в Перемовинах
У нас тут йде "встановлення істини" по класикам УФ минулого, а ви - живі та процвітаючі ( нівроку!) cake


Повідомлення відредагував slavar64 - Середа, 18.07.2012, 14:01
 
tim-litДата: Середа, 18.07.2012, 16:43 | Повідомлення # 94
Пілот
Група: Перевірені
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (slavar64)
У нас тут йде "встановлення істини" по класикам УФ минулого, а ви - живі та процвітаючі ( нівроку!)

Дякую!
Будемо вести ці бесіди в "Перемовинах", О.К.!
Я це "заоффтопив" лише з тих міркувань, що мої історичні романи та казки Росіцького не мають стосунку до фантастики.
Але "Перемовини" - то нехай будуть "Перемовини"!..
cool


Український письменник-фантаст і журналіст
 
slavar64Дата: Неділя, 29.07.2012, 14:04 | Повідомлення # 95
Командор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 210
Репутація: 1
Статус: Offline
А може, комусь трапиться й це видання:
1934 Ощадкаса часу
http://fantlab.ru/work69633


Повідомлення відредагував slavar64 - Неділя, 29.07.2012, 14:07
 
tim-litДата: Вівторок, 31.07.2012, 19:04 | Повідомлення # 96
Пілот
Група: Перевірені
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Литвин підписав мовний закон
cry cry cry
А казав, що не підпише...
От же ж мерзота!..


Український письменник-фантаст і журналіст
 
argo-unfДата: Вівторок, 31.07.2012, 19:47 | Повідомлення # 97
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Нічого, спливе. Усі вони спливуть. І потечуть з України у синєє море...
 
olevchДата: П'ятниця, 10.08.2012, 10:13 | Повідомлення # 98
Пілот
Група: Модератори
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Прочитав у Блозі Сергія Батурина.

Жив би я в якихось Заліщиках, чи, може, десь в Теребóвлі,
Ходив би в неділю до церкви, просвітлений і чепурний.
Слова безсилим бадиллям не застрявали б у горлі,
Співав би я “Ще не вмерла” і “...Нам Україну храни”.

В УНСО і районній “Просвіті” Вітчизні приносив би користь,
Традиціями наповнений, як зерням – тугий кавун,
І стрийко у мене був би Богдан чи, можливо, Орест,
І був би у мене дідо – потомствений член ОУН.

А ще би я мав Свят-Вечір, маланку, вертеп і гаївку,
Напам’ять навічно завчений карбований “Декалог”.
Не “Русскую”, розумієте, а рідну пив би горілку
З товаришами вухатими, а краще з одним – удвох.

“Героям слава!” кричав би, рвійний і розпросторений.
Рота кривив би – ур’яд, оркестра, газ, парлямéнт.
І був би я весь вишúваний, рíзьблений і інкрустований,
І В’ячеслав Максимович був би мій Президент.

Я мав би багато дечого, тож заздрю Стриям і Делятинам.
Народом були б сусіди і навіть черга в пивній.
А ви попробуйте жити серед цієї телятини
Понурих “тожеукрáинцев”, в підпіллі слів і надій.

І де там ті в біса Заліщики?! Тоскні, наче шинелі,
Снують суцільні “согражданє”, “женщіни” і “мужчіни”.
І тінь моя неприкаяна в’язне у цій пустелі,
І маю я тільки згарище з присмаком Батьківщини.

Павло Вольвач


Після всіх останніх подій плюс опитувань електоральної думки дуже адекватно до настрою... blahblah Хочеться гарчати, рвати, бити чоботом у мордяку... fear От тільки кого?.. angry
 
argo-unfДата: П'ятниця, 10.08.2012, 22:25 | Повідомлення # 99
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
На жаль, на заході в нас скільки перешиванців перефарбувалися в галубоє, що дивитися не менш гидко. Тому, гадаю, доведеться виконувати стикування чобота з мордякою стосовно своїх-таки. Щоб чужі боялись, хоч як би сумно це не звучало wacko .
 
olevchДата: Середа, 15.08.2012, 13:51 | Повідомлення # 100
Пілот
Група: Модератори
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Помер Гаррі Гаррісон...
 
argo-unfДата: Середа, 15.08.2012, 15:31 | Повідомлення # 101
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Світла йому пам'ять... Іще одна людина-легенда стала Легендою. Сумно тільки, що Майстри відходять, а повноцінної заміни їм у англо-американській фантастиці щось не видно...
 
slavar64Дата: Середа, 15.08.2012, 19:29 | Повідомлення # 102
Командор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 210
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
Майстри відходять, а повноцінної заміни їм у англо-американській фантастиці щось не видно...

Може, я устарів, але не лише в ній не видно wink
 
tim-litДата: Понеділок, 20.08.2012, 10:58 | Повідомлення # 103
Пілот
Група: Перевірені
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (olevch)
Хочеться гарчати, рвати, бити чоботом у мордяку... От тільки кого?..


Quote (argo-unf)
Тому, гадаю, доведеться виконувати стикування чобота з мордякою стосовно своїх-таки. Щоб чужі боялись, хоч як би сумно це не звучало .


Хлопці! Ви не сумуйте, а краще почитайте оце:
=====
Вельмишановне панство! У зв'язку з набуттям чинності "мовного" закону Ківалова-Колесніченка на Facebook у різних темах почалися волання на тему "скільки можна терпіти?" тощо. На цьому ґрунті у мене ненароком визріла пропозиція: а давайте-но…не терпіти! Наприклад, менш ніж за 2 тижні, у переддень Дня Незалежності святкуватиметься День національного прапора (23 серпня). Давайте зробимо таким чином, щоб у цей день - 23 серпня о 12:00 за київським часом (11:00 за Брюсселем, 10:00 за Лондоном, 13:00 за Москвою) всі небайдужі до подальшої долі української мови згуртовано всілися за свої комп'ютери й написали на адресу pr_stavniichuk@apu.gov.ua електронного листа приблизно наступного змісту: "Президентові України В.Ф.Януковичу. Шановний пане Президенте! Підписавши "мовний" закон Ківалова-Колесніченка, Ви тим самим взяли на себе частину моральної та політичної відповідальності за розкол нашої країни. Як громадянин України, якому небайдужа подальша доля батьківщини, вимагаю від Вас негайного скасування цього закону! Я не є представником обраної когорти української інтелігенції, яку возили до Вас літаком на Кримську зустріч - тож відбутися у відповідь на цей лист пустопорожніми обіцянками Вам не вдасться". Текст листа приблизний, кожен може його доопрацювати чи змінити згідно з власними переконаннями. Цей лист потрапить до Марини Ставнійчук http://www.president.gov.ua/content/constitutional_modernization.html хоча і в передсвятковий, але ж у робочий день! Марина Ставнійчук приймає звернення громадян по лінії Коордради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України та по лінії Конституційної асамблеї. Давайте ж продемонструємо, що у нас є громадянське суспільство (а не аморфна маса населення), а Конституція України все ще має чинність!!! І нехай наступного дня - 24 серпня, у день Незалежності усі причетні до ухвалення "мовного" закону замсляться над своїми діями... Щиро, Тимур Литовченко
=====

Пропозиція моя. Я це розвісив на Фейсбуці (куди ви, очевидно, не вхожі), а потім ще й мейлами на лічки розкидав. Хочете - приєднуйтесь! Не хочете - сумуйте далі... Але я пропоную не сумувати cry , а ДІЯТИ!!!
cool cool cool


Український письменник-фантаст і журналіст
 
argo-unfДата: Вівторок, 21.08.2012, 17:16 | Повідомлення # 104
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Пропозиція чудова! Кожний лупить тим, що є під рукою - висловім свою позицію й продемонструймо їм, як близько вже їхній час. Приєднуйтеся!
 
tim-litДата: Середа, 22.08.2012, 11:32 | Повідомлення # 105
Пілот
Група: Перевірені
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
Приєднуйтеся!

Доки є час до завтра, 12:00 - прошу розповсюдити це повідомлення усіма можливими каналами, щоб якнайбільше людей його почитало...
batman


Український письменник-фантаст і журналіст
 
Форум » Українська фантастика » Українська фантастика » Offtop (Різне)
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:

Аргонавти Всесвіту © 2024