Аргонавти Всесвіту
сайт україномовної фантастики
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Форум » Українська фантастика » Українська фантастика » Offtop (Різне)
Offtop
olevchДата: Середа, 22.02.2012, 16:27 | Повідомлення # 1
Пілот
Група: Модератори
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
В Україні хлопчиків називають Амфілохій та Мушка, дівчаток – Росіяна і Смарагда
Quote
Так, хлопчиків називали: Яромир, Радомир, Злат, Нестор, Климентій, Серафим, Аристарх, Амфілохій. З іноземних імен для хлопчиків українці вибирали: Спартак, Христофор, Майкл, Леонардо да Вінчі, Мушка, Алітрохан, Принц.

Найбільше мені сподобався Алітрохан! crazy Є щось у ньому таке... миле серцю кожного українця... booze
 
argo-unfДата: Середа, 22.02.2012, 21:51 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
М-да, Алітрофан - це, звісно, не Амфілохій... За такі імена батьків треба піддавати евтаназії там-таки, просто на місці cool .
 
tim-litДата: Четвер, 23.02.2012, 10:39 | Повідомлення # 3
Пілот
Група: Перевірені
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну, це хоча б не Тролебузіна (ТРОцький ЛЕнін, БУхарін, ЗІНов'єв)... І не Оюшмінальда (Отто Юльєвич ШМІдт НА ЛЬДині)... Ото були дитячі імена у 20-х роках!..

Додано (23.02.2012, 10:39)
---------------------------------------------
P.S. Тю! То Сашко навів неповний перелік імен!!! Ось повідомлення УНІАН:
http://www.unian.net/ukr/news/news-487628.html
23.02.2012 08:14 , ОСТАННІ НОВИНИ
Як українці називали дітей у 2011

У 2011 році серед імен, якими українці називали своїх дітей, були Амфілохій та Весна.

Як передає кореспондент УНІАН, про це під час прес-конференції повідомила начальник відділу правової допомоги Департаменту у справах цивільного стану громадян Укрдержреєстру Олена ЗАВГОРОДНЯ.

Вона зауважила, що у 2011 році, як і в попередні кілька років, найпоширенішими іменами для хлопчиків були Денис, Дмитро, Максим, Артем, Богдан, Назар, Данило та Роман.

Також популярними вже кілька років є жіночі імена Анастасія, Дарина (Дар’я), Аліна, Ангеліна, Софія, Христина та Марія.

О.ЗАВГОРОДНЯ відзначила деякі рідковживані імена, якими у 2011 році українці називали дітей: Яромир, Радомир, Злат, Платон, Нестор, Климентій, Серафим, Аристарх, Спартак, Христофор, Майкл, Леонардо да Вінчі, Алітрохан, Принц та інші.

Серед рідковживаних жіночих імен у 2011 році було зареєстровано Глафіру, Соломію, Асію, Жасмін, Алсу, Мадонну, Ауріку, Тіну, Камілу, Ізумруду, Йордану, Розу, Принцесу, Золушку, Березу, Радість, Шехерезаду, Грацію, Росіяну, Квітку та Калину.

Водночас О.ЗАВГОРОДНЯ відзначила, що єдиним обмеженням при реєстрації є лише вимога давати дитині не більш ніж два імені. Усе інше залежить лише від бажання батьків. При цьому якщо вони не можуть дійти згоди у виборі імені, в цю справу втручаються органи опіки, які оберуть для дитини кращий варіант імені.

Як повідомляв УНІАН, найпопулярнішими іменами в Україні у 2010 році були Олександр, Анастасія та Софія.

Уявляю дівчинку: Шехерезада... Степанівна!.. Як у спектаклі Образцова!!!


Український письменник-фантаст і журналіст

Повідомлення відредагував tim-lit - Четвер, 23.02.2012, 10:29
 
olevchДата: Четвер, 23.02.2012, 16:50 | Повідомлення # 4
Пілот
Група: Модератори
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну, друже, я навів лише цитату, яка відображає ізюминку матеріалу! А хто хоче знати про "Олександрів, Анастасій та Софій", може просто перейти за посиланням! tongue
 
olevchДата: П'ятниця, 24.02.2012, 15:09 | Повідомлення # 5
Пілот
Група: Модератори
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
"Країну заполоняє Партія кондомів" - у Києві роздавали цікаві презервативи

 
tim-litДата: Середа, 07.03.2012, 16:10 | Повідомлення # 6
Пілот
Група: Перевірені
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
І знов про колайдер...

http://amic.ru/news/167860/
Ученые ЦЕРНа заявили, что получили намек на существование «частицы Бога»
wacko

Додано (07.03.2012, 16:10)
---------------------------------------------
Письменники та 8 березня - "Україна молода"!
"Оригінальна кухня для музи"
І я поміж них...
Кава у ліжко щодня
tongue


Український письменник-фантаст і журналіст
 
BobuaДата: Субота, 31.03.2012, 18:35 | Повідомлення # 7
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (tim-lit)
http://amic.ru/news/167860/
Ученые ЦЕРНа заявили, что получили намек на существование «частицы Бога»
wacko


Лише одненької??? dry
Зд., у Тимоті Зана в "АнгелМасі"...; та й з назви зрозуміло wink


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
olevchДата: Понеділок, 07.05.2012, 17:00 | Повідомлення # 8
Пілот
Група: Модератори
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Реконструктори-"нацисти" марширували під прапорами Партії регіонів



Quote
Деякі актори-"нацисти" теж веселилися, кажучи, що все правильно – і форма, і прапори відповідають.


booze
 
NickДата: Середа, 09.05.2012, 20:49 | Повідомлення # 9
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Олександре, фото дійсно робили "реконструктори", прапори вирізали з фото колон прихильників партій регіонів, а вставили в фото реконструкції боїв Другої світової. Я перевірив фото в програмі "Фотошоп", в якому цей колаж і робився. Чітко видно, що прапори не "рідні", якщо не вірите, можу підтвердити свої слова графічно. І це при тому, що я вважаю партію регіонів найбільшим злом України після голодомору 1933 року.
Зверніть увагу, що "реконструктори" прапори вставили в фото, а от тіні від них покласти на землю забули — не професійна робота.
P.S. Платон мені друг, але ...
 
olevchДата: Четвер, 10.05.2012, 12:18 | Повідомлення # 10
Пілот
Група: Модератори
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановний Ніку,

але ж є не лише фото, але й текст! Посилання на матеріал я навів угорі:

Реконструктори-"нацисти" марширували під прапорами Партії регіонів

А там є й інші посилання - на інші джерела, і є прямий текст із описом події, який свідчить саме про черговий ляп регі-анальників:

Quote
"Деякі актори-"нацисти" теж веселилися, кажучи, що все правильно – і форма, і прапори відповідають. За 20 хвилин хтось кинувся віднімати ті атрибути та позабирав у акторів прапори. Це ж треба було додуматися з'єднати нацистську символіку і прапори Партії Регіонів", - дивується очевидець.
У кримській Партії Регіонів сам інцидент назвали провокацією. Там не можуть пояснити, хто вручив акторам прапори.


Тобто самі анальники визнали цей факт! wink Тому зовсім незрозумілими є Ваші слова на захист тих, хто є "найбільшим злом України після голодомору 1933 року"! smile А також повними дегенератами, підлими паскудниками, огидною мерзотою і... прочая, і прочая, і прочая... tongue

P.S. До речі, тінь від першого (чи то другого, якщо від першого не потрапляє в кадр) прапора видно чітко внизу, від двох наступних також можна ідентифікувати. А якість зображення така, що ніяких точних "графічних" висновків зробити не можна... Я, до речі, колись видавав методичні вказівки щодо використання Фотошопу... wink
 
argo-unfДата: Четвер, 10.05.2012, 22:07 | Повідомлення # 11
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Та хоч як би там було, фото В ТЕМУ! biggrin І морди відповідні!!!
 
NickДата: П'ятниця, 11.05.2012, 11:08 | Повідомлення # 12
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Що в тему — це вже точно. Живемо в фантастичні часи — чи вірив хтось колись, що правління Кучми буде просто взірцем демократії на тлі теперішніх реалій.
А щодо фотошопа — виберіть команду Image - Adjustments - Levels і збільшість кількість чорного до максимуму. Артефакти навкруг кожного прапора я пояснив тим, що їх вставили в фото.
 
olevchДата: П'ятниця, 11.05.2012, 13:17 | Повідомлення # 13
Пілот
Група: Модератори
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Nick)
А щодо фотошопа — виберіть команду Image - Adjustments - Levels і збільшість кількість чорного до максимуму. Артефакти навкруг кожного прапора я пояснив тим, що їх вставили в фото.

А чим пояснити такі ж самі артефакти навколо будь-чого (кашкетів, будівель, навіть хмарини), що проявляються на тлі неба? tongue
 
NickДата: П'ятниця, 11.05.2012, 22:21 | Повідомлення # 14
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Ви праві, вони є, але ж їхня амплітуда значно менша, ніж навкруг прапорів. Думаю на цьому пора залишити цю тему.
Підкину вам цікаву новину (як на мене), тільки взнав, що у В. Владка був роман "Перші люди на Венері" і це не "Аргонавти Всесвіту". Чи відомо вам щось про цей роман?
 
argo-unfДата: Субота, 12.05.2012, 21:36 | Повідомлення # 15
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Аааааааале ж це бомба як для бібліографії, так і для всіх прихильників жанру! Наскільки я знаю, про це досі не знав ніхто, інакше б десь сплило. Діліться джерелами! smile
 
Форум » Українська фантастика » Українська фантастика » Offtop (Різне)
  • Сторінка 1 з 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:

Аргонавти Всесвіту © 2024