Аргонавти Всесвіту
сайт україномовної фантастики
Меню сайту
Розділи новин
Нові надходження [2375]
Новини видавництв - 2013 [3]
Новини видавництв - 2012 [2]
Новини видавництв - 2011 [2]
Новини бібліографії [100]
Нові конкурси фантастики [18]
Нові переклади [53]
Новини зі світу фантастики [22]
ЕЛЕКТРОННА КНИГОЗБІРНЯ [24]
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 1662
Головна » 2014 » Січень » 21

У каталог "Російська фантастика” користувач Nick додав

науково-фантастичний роман Володимира ОБРУЧОВА:

 

Плутонія

 

 

У каталог "НФ: в-во РАДЯНСЬКА ШКОЛА” користувач Nick додав книгу:

 

Володимир ОБРУЧОВ "Плутонія” (1955)

 

Категорія: Нові надходження | Переглядів: 396 | Дата: 21.01.2014 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

2013 рік
 

А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА (Львів) 

РОАЛЬД, Дал. ВДВ (Великий Дружній Велетень) : Повість / Пер. з англ. Віктор Морозов; Редакція Іван Малкович; Іл. Квентіна Блейка. – Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2013. - 272, [4] с. – (Дитячий бестселер). 

ВДВ (Великий Дружній Велетень). Просто геніальна книга! Одна з найкращих і найпопулярніших казкових повістей Р. Дала
Веселі, зворушливі і моторошні пригоди семиметрового велетня та маленької дівчинки Софії давно стали настільною книжкою для юних читачів Західної Європи та США.
"Я пишу лише про те, що забиває дух або смішить. Діти знають, що я завжди на їхньому боці", - ці слова Роальда Дала дуже точно відображають зміст і характер однієї з найблискучіших його дитячих повістей під назвою "ВДВ" (BFG).
Софія та ВДВ вирішили втілити один надзвичайно сміливий план, який має порятувати людей від почварних велетнів-людожерів... Серед героїв книжки - англійська королева, головнокомандувач військово-повітряних сил, велетні - Тілогриз, Костохруст та інші.
Світова критика називає "ВДВ" "Книгою №1" сучасної дитячої літератури.

РОЛІНҐ, Джоан Кетлін. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ ; [з англ. пер. Віктор Морозов за ред. Івана Малковича]. - Вид. 21-е. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2013. - 382 с. 

РОЛІНҐ, Джоан Кетлін. Гаррі Поттер і Орден Фенікса / Дж. К. Ролінґ ; з англ. пер. Віктор Морозов за ред. Івана Малковича та Олекси Негребецького. - 16-е вид. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2013. - 814 с. 

РОЛІНҐ, Джоан Кетлін. Гаррі Поттер і смертельні реліквії  / Дж. К. Ролінґ ; з англ. пер. Віктор Морозов за ред. Олекси Негребецького та Івана Малковича. - Вид. 5-е. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2013. - 636, [1] с. 

РОЛІНҐ, Джоан Кетлін. Гаррі Поттер і філософський камінь / Дж. К. Ролінґ ; з англ. пер. Віктор Морозов ; за ред. Петра Таращука та Івана Малковича. - Вид. 25-те. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2013. - 314, [1] с. 

ШЕВЧУК, Валерій.  Дім на горі : роман. - Вид. 2-ге. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2013. - 558, [1] с. - (Перлини сучасної літератури).

Роман побудований з двох частин: повісті-преамбули і циклу «Голос трави» з тринадцяти новел. Цікаво, що новел саме тринадцять: містична тканина твору дає 
підстави говорити про невипадкову наявність цього магічного числа. Ірреальні мотиви з`являються ще в повісті-преамбулі. Образи жінок, що мешкають у Домі на 
горі, виписані цілком реалістично, традиційними прийомами і засобами характеротворення. Та міф-легенда, який перетворюється на циклічно повторюваний магічний обряд, пронизує жіночі образи ореолом таємничості. Пришельці, які «з`являються бозна-звідки» перед жінками Дому, подані в романі як демонологічні істоти. Вони сірим птахом спускаються з неба, перетворюються на чоловіків і намагаються спокусити юних мешканок Дому. Якщо зваблення вдається — народжуються дивні хлопчики, «доля яких майже завжди була сумна». Варто наголосити на демонологічності цих хлопчиків. Більшість сюжетів циклу «Голос трави» запозичені з фольклорно-фантастичних і міфологічних оповідей. 
Нове (повне) видання роману видатного сучасного українського письменника.

ШЕВЧУК, Валерій. На полі смиренному. Око прірви. Мор. Сповідь : чотири романи : [романи і повісті] / Валерій Шевчук. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2013. - 767, [1] с. - (Перлини сучасної літератури).

До нової книжки видатного сучасного українського письменника увійшли чотири широковідомі романи і повісті. Дія цих творів охоплює п’ять століть. Роман «На полі смиренному» змальовує події ХІ–ХІІ ст., «Око прірви» — події ХVI ст., «Мор» — про чуму у Львові в 20-ті роки ХVII ст., «Сповідь» — про події ХVIII ст. Позаяк у сучасній літературній практиці розмежування на романи і повісті не дуже виразне, наше видання для зручності має назву «Чотири романи».
У романі-притчі «На полі смиренному» — одному з найважливіших творів письменника — простежено епоху молодого українського християнства в його протиборстві з язичництвом на тлі болісних суперечностей між церковними догмами і реальним життям.
«Око прірви» — роман-антиутопія, що був написаний після розпаду СССР. За словами автора, «це алюзія тоталітаризму, який можна було б назвати Домом чорного світу... ним я ніби вимітав із себе сажу того чорного світу, як це буває, коли чистять димарі». Будь-яка спроба служити тим чи іншим ідеологічним системам рано чи пізно зазнає краху, адже людську природу з незмірним Божим началом неможливо втиснути в рамці створених людським розумом світоглядних схем. У романі яскраво змальовано ортодоксальну культуру середньовіччя.
Про відносність усього, крім добра і зла, дивовижно пластично, з тонкими переходами від реального до ірреального, розповідає автор у своїй наймоторошнішій і водночас найсвітлішій повісті «Мор».
Споконвічне поняття гріха і кари за нього розбудовує дискурсійний сюжет повісті «Сповідь» із наскрізним сковородинівським мотивом про істину — золотого птаха, яку треба шукати, але не ловити. Гапонівський священик і молодий писарчук дошукуються істинної суті гріха. Різновимірними були їхні переступи, та однаково суворою кара: обом довелося побувати в подобі вовкулак...


Астролябія (Львів) 

ДАНТЕ, Аліг'єрі. Божественна комедія. Пекло / Пер. з італ. Максим Стріха. – Астролябія, 2013. – 352 с.: кольор. іл. 

Книга презентує читачеві найновіший у часі український переклад «Пекла» (першої частини «Божественної Комедії» Данте) пера Максима Стріхи. Головною метою 
цього перекладу було відійти від певного «академізму» давніших версій: не лише адекватно відтворити зміст і поетичну форму Дантового шедевру, але й дати 
читачеві уявлення про живу, не охололу ще «магму» щойно витвореної поетом італійської мови — у поєднанні найрізноманітніших стилів (від найвищого й до 
низького) і часом навіть у певних хибах щодо сьогоднішньої усталеної літературної норми. Водночас ця книга має стати для сучасного читача справжнім 
путівником у світ великого Данте. Вона містить докладну передмову, присвячену життю й творчості італійського поета, а також — впливу «Божественної Комедії» 
на розвиток української літератури. А додана до перекладу антологія пов’язаних із постаттю Данте українських віршів, написаних упродовж останніх понад 
півтораста років, наочно демонструє, що Україна була і є частиною культурної Європи.

ТОЛКІН, Джон Рональд Руел. Володар Перснів : трилогія. Ч. 1 : Братство Персня / Дж. Р. Р. Толкін ; пер. [з англ.] Катерина Оніщук ; пер. віршів і літ. ред. Назар Федорак. – Львів: Астролябія, 2013 . – 687, [14] с.

ТОЛКІН, Джон Рональд Руел. Володар Перснів : трилогія. Ч. 2 : Дві вежі / Дж. Р. Р. Толкін ; пер. [з англ.] Катерина Оніщук ; пер. віршів і літ. ред. Назар Федорак. – Львів: Астролябія, 2013 . – 561, [15] с.

ТОЛКІН, Джон Рональд Руел. Володар Перснів : трилогія. Ч. 3 : Повернення короля / Дж. Р. Р. Толкін ; пер. [з англ.] Катерина Оніщук ; пер. віршів і літ. ред. Назар Федорак. – Львів: Астролябія, 2013 . – 687, [16] с.

Величний твір Дж. P. P. Толкіна поєднує у собі героїчну романтику і наукову фантастику. Це захопливий пригодницький роман і, водночас, сповнена глибокої мудрості книга. Почергово то комічна й домашня, то епічна, а подекуди навіть страхітлива оповідь переходить через нескінченні зміни чудово описаних сцен і характерів. Основою цієї історії є боротьба за Перстень Влади, що випадково потрапив до рук гобіта Більбо Торбина. Саме цього Персня бракує Темному Володареві для того, щоби завоювати увесь світ. Тепер небезпечні пригоди випадають на долю Фродо Торбина, бо йому довірено цей Перстень. Він мусить залишити свій дім і вирушити у небезпечну мандрівку просторами Середзем’я аж до Судної Гори, що розташована в осерді володінь Темного Володаря. Саме там він має знищити Перстень і завадити втіленню лихого задуму.


БАО (Донецьк)

КОЦЮБИНСЬКИЙ, Михайло Михайлович. Тіні забутих предків та інші твори / [уклад. О. В. Зав'язкін]. - Донецьк : БАО, 2013. - 350 с. 

Повість позначена виразними прийомами імпресіоністичного компонування матеріалу, символічно-метафоричного окреслення образів головних персонажів, передачі міфологічних уявлень гуцулів.
Для глибокого проникнення у психологію героїв, для розуміння ментальності народу автор використав фольклорно-етнографічний матеріал. Назви міфічних істот, як і назви дерев, гір, річок, відображають ментальність народу, спосіб його поетичного і побутового мислення. Саме тому так природно зливається у повісті оповідь про події реального, зовнішнього життя і не менш реального для людини внутрішнього світу.
Дійсність і вигадка, реальність і фантастика набирають своєрідних національних рис і допомагають точніше уявити собі дивний Карпатський край і побачити його народ у матеріальних і духовних проявах.


Брайт Стар Паблішінґ (Київ)

КАРД, Орсон Скотт. Гра Ендера [Ender's Game] / Пер. з англ. В. Верховський, Т. Педан. – Київ: Брайт Стар Паблішінґ, 2013 – 272 с. 

Земна цивілізація під загрозою. Уже сім десятиліть людство веде безвиграшну війну з чужою інопланетною расою, і шанси на перемогу все тануть. Невже немає ніякої надії і людству доведеться загинути? І така надія з'являється. На Землі народжується геній, дитина, якій судилося стати рятівником людства. Ім'я його Ендрю Віггін, або Ендер, що значить переможець. "Гра Ендер" - абсолютний шедевр сучасної фантастики і рідкісний випадок в історії жанру, коли роман завойовує в один рік дві вищі фантастичні нагороди - премії "Хьюго" і "Небюла". Тобто отримує одночасно і читацьке, і письменницьке визнання.


Вадим Карпенко (Київ)

БУДІ-ЯНСЬКИЙ, Лесь. Містичні новели. [Оповідання]. – Київ: Вадим Карпенко, 2013. – 108 с.: іл. 

Лесь Буді-Янський – сучасний український автор. Пише в стилі магічного реалізму. У цій збірці читач знайде твори різних жанрів – від похмурої містики до гумористичних оповідань.


ВД «Києво-Могилянська академія» (Київ) 

АРЄНЄВ, Володимир К. Бісова душа, або Заклятий скарб : повість-фантазія / Володимир Арєнєв ; [іл. О. Продан]. – Київ: Києво-Могилян. акад., 2013. – 217 с. : кольор. іл. 

Скарби зазвичай шукають. Інколи за них ладні заплатити власним життям, частіше – життям когось іншого. А от Андрію Ярчуку, козаку-характернику, його життя колись подарували — тож тепер він змушений віддячувати благодійникові. І для цього треба скарб заховати… та не просто заховати — заклясти так, як тільки один Андрій і вміє.
Але ж – ви пам’ятаєте? – скарби зазвичай шукають. Цей шукають також. І ціну за нього ладні заплатити чималу… щонайменше – Андрієве життя.


Видавництво Жупанського (Буча, Київська обл.)

СИТЬКО, Гліб. «Я – богомол». – Буча: «Видавництво Жупанського», 2013. – 144 с. 

Дії роману-фентезі «Я – богомол» київського поета, прозаїка та публіциста Гліба Сітька переносять нас приблизно на триста мільйонів років назад, у далекий Пермський період. Ще не було динозаврів, тільки перші амфібії незграбно повзали по землі, яка неподільно належала комахам. Саме в цей час на маленькому півострові з'являється унікальна цивілізація богомолів. Вона базється не на створенні матеріальних цінностей, а на магії та на кодексі військової честі, що дещо нагадує середньовічних лицарів та самураїв. Але цій цивілізації загрожує ворожа навала. Аби врятувати мешканців півострова від неминучої загибелі, Середнє Коло, вищий законодавчий орган богомолів, має відрядити молодого лицаря Богдана у довгу та небезпечну подорож, де він ризикуватиме не тільки життям...


Видавництво Старого Лева (Львів)

ЕНДЕ, Міхаель. Нескінченна історія : [роман : для серед. шк. віку] / Міхаель Енде ; [пер. з нім. Юрко Прохасько]. - Л. : Вид-во Старого Лева, 2013. - 557 с. - (Дивовижні світи). 

До хлопчика Бастіана потрапляє книжка "Нескінченна історія", з якої він довідується про чарівну країну Фантазію, про дивовижних жителів цієї країни та про смертельну небезпеку, яка загрожує існуванню Фантазії. Гортаючи сторінки книги Бастіан довідується, що врятувати Фантазію може лише той, хто придумає нове їм’я володарці країни – Дитинній царівні, а зробити це може той, кого має знайти житель країни Фантазії, хлопчик Атрейо. Але це тільки початок цієї історії. Попереду багато таємниць та випробувань..


Дія (Київ) 

ЯНЧЕНКО, Віра Арсенівна. Казки. Т. 6, ч. 2 : Радар, або сонцепоклонники : роман-казка / худож. Анатолій Косупа. - К. : Дія, 2013. - 358, [1] с.

Головними дійовими особами твору постають двоє немолодих людей — художник Богодар і письменниця Милорада. Поважний вік подружньої пари, мистецьке обдарування, творчість постійно спонукають чоловіка й жінку до роздумів як про власне земне побутування, так і про життя загалом.
Обсяг тем їхніх бесід можна зміряти відстанню «від квіток — до зірок», де провідним виступає таке завдання: усвідомити місце людини в коловороті планетарного та вселенського існування. 
У другій частині роману-казки Віри Янченко «Радар, або сонцепоклонники» ведеться розповідь про перебіг життя його основних персонажів од 2008-го року до 2012-го включно. Богодар і Милорада й надалі осмислюють буття як і в першій частині твору. Одначе їхня спільна земна дорога обірвалася в жовтні 2010-го року... 
Її своєрідне продовження подається в розділі «Володар час». Події в ньому відбуваються майже за дві сотні років після нинішньої доби, проте зображуються в картинах XIX ст. 


Дуліби (Київ) 

ЖЕРДІЙ, Євген. Тінь : детектив. роман. - К. : Дуліби, 2013. - 367 с. - (Склянка крові з льодом). 

У книзі «Тінь» автор Євген Жердій розповідає про те, куди може привести неперспективне за всіма ознаками розслідування рядового київського журналіста із невеличкої бульварної газети, що спеціалізується на маніяках. Всі ж знають, що перевертнів не існує, і Ігор Байда теж це знав. Проте ці фундаментальні істини іноді дають слабину. У лісі з’являється перевертень, а в психіатричній клініці звичайний маніяк перетворюється на вампіра, а примари доводять людей до самогубств. Це вже не розслідування – це Пекло. І саме до цього Пекла потрапляє Ігор Байда, намагаючись дізнатися: хто або що стоїть за всіма тими подіями. Електрокнига (Київ) 

ДУБИНЯНСЬКА, Яна. Гаугразький бранець. Частини 1-2 / Пер. з рос. Ярослав Мишанич. — К: Електрокнига, 2013. — 311 с. – (Конвертовані книжки).

Гауграз – єдина у світі країна, що тримається за свої традиції, культуру, звичаї, розмаїття мов і віру в прадавні магічні сили.
Майже комп’ютерна стрілялка для одних, сенс життя для других. Край, де жінки ніколи не припинять народжувати воїнів, перемогти неможливо – надто коли вести війну з позиції гуманізму.
«Гаугразький бранець» – роман-експеримент над суспільством, що насправді не настільки відрізняється від сучасного, як це може здатися з перших сторінок.
Існує також електронна версія книжки, з'єднана гіперпосиланнями з багатьма різноманітними сторінками в інтернеті. Захопливий сюжет роману стає багатозначним, коли натискаєш на гіперлінки. Більшість із них побудовано за принципом гіпертекстової метафори, і веде до інтернет-мемів, сторінок енциклопедій, новин та літературних текстів. Тобто, сторінка, яка відкривається при натисканні на посилання, змушує по-новому розуміти значення слів та фраз із роману.

ДУБИНЯНСЬКА, Яна. Гаугразький бранець. Частини 3-4 / Пер. з рос. Ярослав Мишанич. – К.: Електрокнига, 2013. – 331 с.  – (Конвертовані книжки). 

Він хотів справедливості і щастя для всіх. Він мріяв розв’язати всі давні непорозуміння та припинити війну. Він узявся до справи по-чоловічому жорстко й рішуче – і порушив рівновагу, що трималася століттями.
Війна перестала бути абстракцією для Глобального соціуму, тепер це реальність: небезпека і смерть в кожному домі. Це проблема, яку, втім, можна вирішити одним ядерним ударом. Знищити Гауграз – іншого виходу більше нема. З чоловічої точки зору.
Жінка, яка рятує свій дім – чи вирішує конфлікти світового рівня – діє зовсім в інший спосіб.
«Гаугразький бранець» – психологічний роман, де стикаються два кардинально різні – за менталітетом, бекграундом, цінностями – жіночі погляди на той самий чоловічий світ.

СІЧЕСЛАВЕЦЬ, Максим. Східний вал. 1985 : альтернативні історії про Дніпропетровськ і Січеслав. – К.: Електрокнига, 2013. — 178 с. – (Конвертовані книжки).

Повість «Східний Вал, 1985», альтернативна історія, в якій розповідається про життя світу, в якому радянські війська в 1943 році так і не змогли форсувати Дніпро. Третій Рейх в результаті сам розвалився на національні держави, одним з яких стала Україна – капіталістична альтернатива УРСР, розташованої на Лівобережжі Дніпра. На Лівому ж Березі знаходиться і Дніпропетровськ – колись лише робоча окраїна великого міста, яка стала в силу геополітичних обставин радянським обласним центром. І його жителі можуть щодня спостерігати за зростаючим з іншого боку річки дрібнобуржуазним мегаполісом Січеслав, де залишилися жити їхні родичі, друзі і кохані.
Берлінської Стіною в цьому світі став Дніпро. Потрапити з правого берега на лівий важко, навпаки – майже неможливо.
Дія відбувається в 1985 році.
Власне, це не так повість, як повість у новелах. Кожна новела має завершений сюжет, персонажі подеколи перетинаються, але слабко, і суцільної сюжетної канви тими перетинами не складають. Тому не так просто визначитися — повість це чи радше збірка малої прози. Втім, одне безсумнівно: в кожній новелі головний герой –  Дніпропетровськ/Січеслав.


Зелений Пес/Гамазин (Київ) 

ВІЛЛАРД, Майкл. «Юренія: Байка»[Urainia: A Fable] – К: Зелений пес, 2013.– ??? с.

Роман Майкла Вілларда «Юренія: Байка» оповідає про події у вигаданій країні. 
«Це сучасна байка, яка досліджує, що могло б статися, якби просвітлений лідер вирішив залишити щось суттєве по собі, ніж собі», – розповідає автор. Події відбуваються у вигаданій країні Юренії, а точніше – у її столиці, історичному місті Кілібі, яке розсічене могутньою рікою Дорисфен. Головний герой, геній маркетингу Колбер Крейвен, приїздить до Юренії, аби продавати цигарки людям за 50, які ніколи не курили. Проте цигарки швидко відходять на другий план, адже Крейвена і його асистента втягують у політичні інтриги. Колбер несподівано стає першим радником президента країни, Бориса Лазерновича, який опинився у непростій ситуації. Якщо Лазернович не виграє наступні вибори, то ризикує опинитися у в’язниці через своїх політичних ворогів, які також погрожують звільнити його екс-суперницю Олійну принцесу. 
Майкл Віллард живе у Києві вже більш як 20 років. Він написав роман «Юренія: байка», коли був генеральним директором англомовного щотижневика «Kyiv Post». 
Ідея, яка зрештою і перетворилася на роман в 50 000 слів, спала автору на думку під час написання оглядової колонки для газети. Автор каже, що книга має щасливий кінець. «Усі мої романи щасливо закінчуються, – запевняє Майкл Віллард. – Щиро сподіваюся, що нинішня ситуація в державі також вирішиться на краще, і Україна піде європейським шляхом». 

ПІЛІП'ЮК, Анджей. Хроніки Якуба Вендровича [Kroniki Jakuba Wedrowycza] / Пер. з польскої: Ганна Окіс, Максим Бондаренко. – Київ: Зелений Пес/Гамазин, 2013. – 272 с. 

«Хроніки Якуба Вендровича» - перша книга з семи томів відомого польського письменника Анджея Піліпюка про авантюрного старого, сільського екзорциста-аматора Якуба Вендровича, якого переслідують давні гріхи протизаконного варіння самогону і браконьєрства. Його одвічні вороги – вампіри, демони й усіляка нечисть на чолі з міліцією та заздрісними сусідами.
Пригоди невгамовного дідугана Вендровича стають приводом для уїдливої сатири на соціалістичну та сучасну Польщу. В тексті неодноразово зустрічається жорстока пародія на різні явища поп-культури. Завдяки чорному гумору цей цикл у Польщі має величезний успіх.
Багато проблем тем, зображених у книзі, близькі до українських реалій, тому українському читачу книга без сумніву припаде до смаку.


Кальварія (Львів) 

ДЕРЕШ, Любко. Миротворець. – Львів: Кальварія, – 2013. – 196 с. 

Нова книжка молодого українського письменника складається з двох повістей та оповідання. Перед нами постає зовсім несподіваний і трохи загадковий Любко Дереш...Так, це дуже дивна історія, сумна та загадкова… Вона не має ані свідків, ані спостерігачів, але ж звідкись ми її знаємо. Що насправді спричинило дивовижне перетворення молодого аспіранта Віденського університету, лінґвіста, безтурботного молодика Стефана Лянґе, що занурило його у чужу долю, піднесло аж до самого Бога, а відтоді призвело до його кінця чи-то початку?«…Сім, шість, п’ять…» — зворотний відлік. За якусь мить світ розколеться на до й після. І тієї ж самої миті, після грандіозного спалаху, на який так довго чекала купка науковців і військових, розколеться навпіл світогляд Роберта Оппенгеймера — творця та руйнівника. Хто він — містер Оппенгеймер? Геніальний науковець? Філософ-спостерігач? Миротворець чи той, що несе смерть?Що в нього було? Та все, що потрібно віндсерферові, — вітер, ідеальні хвилі на Акабській затоці, невблаганне єгипетське сонце та черговий косяк, що забезпечить неперевершений кайф, ну й, звісна річ, дошка й вітрила. Тож що трапилося, друже, звідки з’явився той внутрішній голос із його прямими запитаннями, що, здається, йде з самого серця? І ось тут з’являється страх, а з ним боягузливе бажання втекти. Тримайся, герою, якщо ти дійсно герой… Може, саме час зустрітись із собою, справжнім собою у власному серці.ГЕНІЇ ТА ГЕРОЇ ЗАВЖДИ САМОТНІ…


Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля" (Харків)

БРАУН, Ден. Код да Вінчі : роман. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 480 с. – Серия: Світові бестселери українською. 

Ця історія про неймовірне розслідування і приголомшливі відкриття Роберта Ленґдона та Софі Неве, без перебільшення, перевернула світ. Ден Браун створив легенду, в яку повірили всі, — попри відчайдушний опір Ватикану. Скандали навкруг роману, здається, не вгамуються ніколи, чому сприяє недавня його екранізація. А секрет цього величезного успіху полягає в тому, що Денові Брауну вдалося, як нікому до нього, наочно довести, що так звана історія та політика — це тільки ширма, за якою приховані величезні таємниці...

БРАУН, Ден. Інферно : роман / Ден Браун ; [пер. з англ. Володимира Горбатька]. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 606 с. 

В основі сюжету роману «Інферно» нові пригоди професора з Гарварду Роберта Ленгдона, вже відомого читачам за романами «Янголи й демони», «Код Да Вінчі» та «Втрачений символ». Події в «Інферно» розгортаються стрімко: професор Ленгтон вступає у інтелектуальний двобій з геніальним вченим – генетиком, що залишив йому послання, у розділі "Пекло” містичного роману "Божественна комедія” Данте. Новий ворог Ленгтона, займається проблемою перенаселення Землі і впевнений, що бачення пекла Данте незабаром може стати реальністю. Завдяки такому переплетінню Ден Браун описує мандрівку живої людини світом померлих, де головний герой спробує відповісти на питання, що цікавлять та турбують людство з прадавніх часів.

ГАЛЬЯНОВА, Тіна. Ходіння Туди і Назад. – Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. – 288 с. 

Що, як свої тексти письменники створюють не самі, а лише «приймають», як антени, вказівки своїх «донорів» із таємничої Країни задзеркалля? Та й хто такі ці донори?
Захоплива містично-фантастична історія про те, звідки і якою ціною приходить натхнення!

ГАРКНЕСС, Дебора. Сповідь відьом. Тінь ночі : роман / Дебора Гаркнесс ; [пер. з англ. Володимира Горбатька]. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 717 с. 

Відьма Діана та вампір Метью порушили віковічний закон, покохавши одне одного. Випадково до них потрапив давній манускрипт, який може розповісти про таємниці відьом, вампірів та демонів. Але його шукають могутні сили. Рятуючись, закохані переносяться в епоху королеви Єлизавети. І там виявляється, що Метью був шпіоном королеви і приховує від коханої чимало таємниць. А Діана знаходить відьму, яка навчає її використовувати дар і приборкувати драконів... Та чи зможе Діана захистити себе і коханого від небезпеки?

ГРАНЕЦЬКА, Вікторія Леонідівна. Мантра-омана : [роман]. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 237 с. - Дод. наклад 2000 пр. Переможець конкурсу романів, кіносценаріїв, п'єс та пісенної лірики про кохання "Коронація слова - 2011".

Роман, в якому вибагливо переплетені містика у стилі Кінга та глибокий психологізм Дашвар. Єва зробила все, щоб стати закінченим стервом. Вона живе лише для власного задоволення. Єдине, що не вписується в стиль її життя — сни. Щоночі до неї приходить таємничий Ловець Снів і умовляє стрибнути з даху. Та сліди від його пальців залишаються і після пробудження Єви. Тільки смерть і «воскресіння» дозволяють зрозуміти, чому її теперішнє життя стало беззмістовним — колись вона була іншою, палко кохала. Але рідна мати зробила все, щоб розлучити її з коханим. Він не пережив тої втрати... Тепер Єва повинна спокутувати цей гріх.

ГРАНЕЦЬКА, Вікторія Леонідівна. Тіло™ : роман. – Х. : Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2013. – 316 с. 

У своєму новому романі «ТІЛО™» Вікторія Гранецька створила неймовірно цікавий містичний світ, який своєю напругою та моторошністю нагадує твори Стівена Кінга. «Вікторія Гранецька робить нам усім небезпечне щеплення. Спочатку це цікаво, потім млосно, згодом моторошно.

КІНГ, Стівен. 11/22/63 : роман / [пер. та комент. Олександра Красюка]. - 2-ге вид., стер. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 894 с.

Стівен Кінг декілька років збирав матеріал для цього роману, вивчав архіви, відвідував місце, звідки було зроблено фатальний постріл.
«Я ніколи не писав нічого подібного раніше», — зізнається автор.
Ще до виходу роману з друку режисер Джонатан Деммі, володар Оскара за фільм «Мовчання ягнят», повідомив, що почав роботу над його екранізацією!
22 листопада 1963 року в Далласі пролунали три постріли. Президента Кеннеді було вбито, і світ змінився.
У наш час звичайний вчитель Джек Еппінг дізнається, що у барі його приятеля розташований портал, що веде в 1958 рік.
Джек може почати нове життя у часи Елвіса Преслі та рок-н-рола, познайомитися з відлюдником Лі Харві Освальдом і не дати йому вбити президента. Але чи можна грати з минулим?
Що чекає на світ, де Кеннеді залишиться живим?

КІНГ Стівен. Вітер у замкову шпарину. Темна вежа IV (продовження) : [роман] / [пер. з англ. Олени Любенко]. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 347, [2] с. : іл.

Ця книга продовжує роман «Чаклун та сфера. Темна вежа IV». Історія останнього стрільця Серединного світу Роланда добігла б свого кінця якби не єдине «але». Наче вітер у замкову шпарину, просвистів крізь читацьку увагу один епізод – одне розслідування. Смарагдове Місто лишилося далеко позаду, а попереду на молодого Роланда Дескейна та його супутників чекає небачений досі буревій… Чим завершаться Роландові пошуки розгадки до таємниці перевертня, «шкуряка», який убиває людей, постаючи перед ними то в подобі тигра, то ведмедя, то лева?

КІНГ, Стівен. Загублена земля. Темна вежа ІІІ: роман / [пер. з англ. Олени Любенко]. - 2-ге вид.- Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013.- 571 с. 

У третьому томі з серії «Темна Вежа» Роланд і його друзі, Cюзанна і Еді Дін починають гонитву за ведмедем, щоб виявити Стежку Світла.
Це край землі Роланда, так званого Околоміра. Вони довідались про те, що таких стежин всього шість, і всі вони випромінюють світло. У місці перетину цих променів в самому центрі Роланд сподівається знайти міфічну Вежу.
Після багатьох пригод Роланду вдається повернути в Околомір Джейка, хлопчика, яким Роланд пожертвував під час переслідування Людини в Чорному. У Джейка виявляються дві книги: одна із загадками без відповідей, інша – присвячена подорожі дітей на потягу. Джейк купив ці книжки в магазині Кальвіна Тауера, зловісного і таємничого персонажа.
Незабаром до героїв приєднується Ой, незвичайна істота, що нагадує єнота, собаку і борсука...

КІНГ, Стівен. Крізь час. Темна вежа II / [пер. з англ. О. Любенко]. - 3-є вид. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 459, [2] с. 

На березі Західного моря, де Роланд подолав чоловіка в чорному, він вступає у нерівний двобій з чудовиськами, які тяжко поранили його. Але з кожним кроком герой наближається до мети своїх мандрів – загадкової Темної вежі. Проте в пророцтві сказано, що доленосну роль у його пошуках зіграє Трійця: монстр під назвою героїн, незвичайна жінка і смерть, яка спостигне не його. Відчинивши таємничі двері, Роланд потрапляє...

КІНГ, Стівен. Сяйво.– Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013.– 640 с.

У цього шикарного готелю в горах — лиха слава. Колись там сталася страшна трагедія. Тому взимку в його стінах лишаються тільки привиди... Але цього разу опинитися тут не пощастило одній звичайній родині — батько Денні найнявся доглядачем пансіонату. Саме в готелі п`ятирічний Денні дізнався, що він «сяє»: хлопчик може бачити справжніх його мешканців і знає, що ховається за дверима кожного із сотні порожніх номерів... Але йому відкриваються не тільки жахливі події, які сталися тут у минулому. Він може передбачити, яка страшна небезпека чекає на його близьких... 
Ця книжка залякає вас до смерті... Її кінцівка — справжній вибух! У всіх сенсах цього слова: Cosmopolitan
Цей роман, від якого по спині бігають мурашки, переслідуватиме вас... Від нього холоне кров у жилах, а серце шалено калатає від страху...: Nashville Banner

КІДРУК, Макс. Бот : роман / Макс Кидрук. - Х. ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2013. - 460, [4] с. : ил. Спец. приз за лучшее произведение о путешествиях Междунар. лит. конкурса романов, киносценариев, пьес, песен. лирики и произведений для детей "Коронация слова - 2012".

Головний герой книги – звичайний українець, молодий київський програміст, що працює над розробкою ігрових ботів. Спокусившись на великі гроші, хлопець відправляється у віддалену лабораторію, де стає одним з членів міжнародної наукової групи. Але, замість обіцяних тисяч доларів, він отримує смертельні пригоди. Боти, яких йому треба зупинити, це нанороботи, що вирвалися з-під контролю. Їм до вподоби смак людської плоті… 
«Бот» – це перший український технотрилер, гостросюжетний роман, в якому поєднуються сучасні технології, людська психологія та чисто голлівудський «екшн». Події в книзі вигадані, проте все решта — місця, природні об’єкти, техніка, зброя, фізіологічні особливості живих організмів і т.п. — цілком реальне. Майстерно описані технічні деталі роблять роман небувало реалістичним. 
Під час роботи над романом автора консулювали кандидат наук з хімії, лікар-фізіолог та психіатр. Всі технології, описані в романі, існують насправді. Щоб розібратись з ними, письменник опрацював близько сотні наукових статей, що стосуються нанотехнологій, мікробіології та людського мозку. 
Події відбуваються в пустелі Атакама, Чилі. 
Реалістичності книзі додають авторські фотографії цієї пустелі, зроблені у 2009 році, а також схеми, карти місцевості, де відбуваються основні події, та 3D-малюнки, що не просто ілюструють текст, а є частиною сюжету. 
Роман отримав спеціальну відзнаку Всеукраїнського конкурсу романів, кіносценаріїв, п'єс та пісенної лірики про кохання «Коронація слова»  2012 р., як Найкращий твір на тему мандрів і подорожей.

КІДРУК, Макс. Твердиня : роман / Макс Кідрук. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля" , 2013. - 587, [1] с.; колор. іл. Від лауреата конкурсу "Коронація слова".

Вирушаючи в легку експедицію-подорож, п'ятеро друзів не здогадувалися, що зможуть знайти загублене місто інків. Семидесятиметрова Твердиня майже повністю напхана золотом. Та чи буде в цієї історії щасливе закінчення? Адже часом життя набагато цінніше за золото...

КОКОТЮХА, Андрій. Таємне джерело : роман / Андрій Кокотюха. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 284 с. - ISBN 978-966-14-5609-8. - 6000 пр.

Князевич починав розслідування, він навіть не здогадувався, що сліди приведуть його до прадавнього Чорного лісу, де струмить таємне джерело. Добру людину, якщо вірити народним оповідкам, вода з нього може оживити. А лиху, із чорним серцем, - убити. Люди зникають, а джерело зберігає свою таємницю.  Князевичу доведеться на деякий час змінити свої переконання й побачити світ очима "інакодумця". Та чи зможе він після цього повернутися до старого життя?

КОРНІЙ, Дара. Гонихмарник : роман / Дара Корній. - 2-ге вид., стер. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 332 с. : іл. - (Коронація слова, 2010).  Лауреат конкурсу романів, кіносценаріїв та п'єс "Коронація слова-2010".

У життя Аліни вриваються чари, яким вона не здатна протистояти, і кревний ворог Градобур — заклинач дощу. Щоб перервалася нарешті низка нещасть, що переслідують уже кілька поколінь її родину, потрібна жертва! Невже героїня покладе на вівтар вистраждане кохання до дивного юнака у чорному, що зветься Кажан?
Цей роман для тих, хто хоче взяти кілька уроків справжньої української магії та любить мандрувати по дахах!

КОРНІЙ, Дара. Зворотний бік світла : роман / Дара Корній. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 317 с. 

Світло не може існувати без темряви, а інколи навіть закохуються одне в одного: Птаха - світла безсмертна, Стриб - темний. А от Мальва ще не визначилася, більше того - дівчина донедавна й гадки не мала про своє покликання і про те, чия кров тече в її жилах. До сімнадцяти років Птаха берегла її як зіницю ока, та вже час її квіточці розпускати пелюстки - чорні чи білі, новонароджена безсмертна обиратиме сама!

КОРНІЙ, Дара. Зворотній бік темряви : роман / Дара Корній ; [худож. О. Семякін]. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 316 с. : іл.  Від лауреатки конкурсу "Коронація слова".

Юна Мальва, тільки-но здобувши статус безсмертної, змушена йти у світ темних, і невідомо, чи витримає вона гідно це випробування. Як і герой «Варти» СергіяЛук’яненко, Мальва мусить обрати бік сили. Знання безсмертної зростають із кожним днем, і темний бік приваблює своєю силою й обіцянками цілковитої влади, адже її батько Стрибог — наймогутнішій темний. Але на світлому боці у неї залишилися близькі люди та коханий… Від того, чи витримає Мальва випробування, залежить доля багатьох світів, однак не варто недооцінювати підступність темної сили…

ЛОБОДА, Сергій. Час Ліліт : роман / С. Лобода. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 256 с. - ISBN 978-966-14-6303-4. Формат: 135x205 мм. 

Віднедавна все життя Єгора полетіло шкереберть. Загинула дружина, довелося покинути незавершену дослідницьку роботу… Довкола нього руйнуються долі інших людей, а він навіть не здогадується, що причини цих подій треба шукати… у біблійній історії.

ЛЬЮЇС, Клайв Стейплз. Хроніки Нарнії. Морські пригоди "Зоряного мандрівника" / Клайв Стейплаз Льюїс ; [пер. з англ. І. Ільїна та О. Кальниченка за участі К. Воронкіної]. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 250, [3] с. : іл.
Замилувавшись картиною, Едмунд, Люсі та їхній кузен Юстас раптом опинилися серед бурхливого моря. Їх урятував корабель, прикрашений зображенням дракона. На ньому принц Каспіан вирушив на пошуки друзів свого батька.
Під час подорожі вони зустрінуть Морського Змія, чарівника-зірку і повелителя Нарнії – Великого Аслана.

ЛЬЮЇС, Клайв Стейплз. Хроніки Нарнії: Принц Каспіан / Пер. з англ. Ігор Ільїн, Олександр Кальніченко. — Харків: «Клуб Сімейного Дозвілля», 2013 — 256 с.

В Англії минуло небагато часу, а у Нарнії — 13 віків. Країну захопив король Міраз, відомий своєю жорстокістю. Він хоче знищити спадкоємця престолу принца Каспіана. З допомогою доброго гнома, сміливої мишки, борсука та інших друзів діти і Каспіан вирушають на пошуки Аслана, щоб урятувати Нарнію від Міраза й повернути країні славу і чари.

МЕЛЬНИК, Ярослав. Далекий простір : [роман] / Ярослав Мельник. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля" , 2013. - 284 с. 

У світі, де очі вважаються атавізмом, а можливість бачити — божевіллям, з’являється зрячий юнак. Габра намагаються вилікувати, але йому вже судилося дізнатися про страшну таємницю правителів цього грандіозного хмарочоса-держави, де мільйони людей контролюються електронними давачами і не здогадуються, що живуть за хмарами… Чи вдасться йому втекти від Міністерства контролю? Три світи, три кохання і вічна туга за свободою і світлом — це те, що робить роман Мельника духовним явищем.

СМІТ, Вілбур. Сонячний Птах : роман / Вілбур Сміт ; [пер. з англ. Віктора Шовкуна]. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 587, [1] с. 

Світовий бестселер!
У давні часи римляни вщент зруйнували Карфаген. Але чи всі карфагеняни загинули? Чи можливо, щоб вцілілі воїни дісталися аж до Південної Африки й заснували там своє місто?
У наш час археолог Кейзин із чарівною асистенткою Саллі та своїм другом — багатим бізнесменом Лореном починають пошуки, маючи лише розмитий чорно-білий аерофотознімок. Вони ще не знають, як тісно пов`язані з мешканцями Місячного міста, що існувало дві тисячі років тому й безслідно зникло з лиця землі...

ТАРАСОВ, Валентин. Чеслав. В темряві сонця : роман / Валентин Тарасов. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 380, [2] с. Від володаря Гран-прі конкурсу "Коронація слова".

Роман дає чітке відчуття того, що всі його драматичні події розгортаються саме на нашій території. Варто лише потрапити у найближчий ліс, і повз тебе пролетить стріла чужинця або розірване намисто на стежці під ногами стане розгадкою заплутаної історичної таємниці.
Марія Бурмака
Таємниці наших предків!
І—ІІ століття. Мова, обряди та боги у поганських племен спільні, але лише волхви мають право слухати голос Великих і тлумачити їхні знаки...
Кожен юнак мусить пройти обряд Посвяти, перш ніж його визнають чоловіком. Чеслав уполює і принесе в жертву Велесу вовка, щоб у мить, коли на нього зійде дух звіра, звільнитися від заборони брати за дружину чужинку.
А невдовзі все городище збереться до поховального багаття голови роду, і Чеславові закидатимуть батьковбивство...

ТРОЯН, Марина. Обліковець : роман / Марина Троян. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 285 с. Лауреат ІІ премії Міжнар. літ. конкурсу романів, кіносценаріїв, п'єс, пісен. лірики та творів для дітей "Коронація слова".

У цьому романі загадок більше, ніж відгадок. Хто такий дивний обліковець? Обліковця має кожна людина, але вони — не янголи-охоронці. Їх бачать лише діти й божевільні, їхнє завдання — не охороняти, а рахувати. Що саме? Навіщо? На деякі запитання люди не мають права знати відповіді.
Роман здобув ІІ премію "Коронації слова 2013".

ШЕВЧЕНКО, Наталка. Подвійні міражі : роман / Наталка Шевченко. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 269 с. Спец. відзнака від ГО "Книжковий простір" Міжнар. літ. конкурсу романів, кіносценаріїв, п'єс, пісен. лірики та творів для дітей "Коронація слова".

Перша літературна спроба Наталки Шевченко кілька років тому була відзначена на конкурсі «Коронація слова». Відтоді з-під пера авторки вийшло понад 10 романів, і всі вони здобули схвальні відгуки. Дитячий детектив або справжній горор,  драма з елементами містики або романтичне фентезі - Наталка Шевченко не боїться змінювати жанри, адже завдяки яскравості художніх образів, піднесеності та їй одній відомому «секретному інгредієнту» її твори неодмінно збурюють захоплення читачів. 
Це роман про те, що доля іноді може подарувати людині другий шанс, про розплату за скоєні страшні злочини і спокуту за вчинені таємні гріхи, про те, що хвилює кожного і приховане на споді його душі та серця. Роман, від якого неможливо відірватися, а відчуття причетності до подій таке реальне, що якоїсь миті опиняєшся в епіцентрі яскравого та моторошного дійства, а ще за мить разом із героями книги цілком поринаєш у світ людських пристрастей, провин і гріхів. 
Наталя Гурницька, письменниця.
Коли тобі випадає можливість змінити своє життя – це везіння чи прокляття? Семеро пасажирів одного автобусу занурені кожен у власні невеселі думки. Вони й гадки не мають, що опинились разом невипадково. Відтепер доля незнайомців – перетворитися на  шахові фігури у якійсь незбагненній і моторошній грі. І вони мають зробити вибір, від якого залежатиме їхнє майбутнє…
Книга здобула спеціальну відзнаку від ГО "Книжковий простір" "Коронації слова 2013".

ШКЛЯР, Василь Миколайович. Ключ. - 2-ге вид. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 253 с. - (Український бестселер). 

Журналіст Андрій Крайній - справжній ерудит, вільно володіє живими й мертвими мовами, але з матеріальними цінностями якось не склалося: доживши до віку Христа, не має даху над головою. Не йому, безхатченку, гребувати теплим помешканням - хай навіть заповітний ключ простягнув йому дивакуватий незнайомець, а номер квартири навіює забобонний страх. Що ж це було: манна небесна чи прикра помилка? Незабаром Крайньому знадобляться ще два ключі: до таємниці зникнення господаря квартири номер 13 і до серця фатальної жінки, до якого не так легко достукатися...

ШКЛЯР, Василь Миколайович. Кров кажана: роман [про народження демона]. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 268 с. - (Український бестселер). 

Написаний від імені жінки роман показує доволі похмуру історію розслідування вбивства. Автор будує світ сильної, але психічно неврівноваженої жінки, котра ніяк не може вирішити, заради чого (крім власних емоцій) можна жити далі.
Відверті сцени, складні питання, неоднозначні відповіді.

ШКЛЯР, Василь Миколайович. Елементал. - 2-е вид. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 220 с. - (Український бестселер). 

Вояк французького легіону повинен вивезти із Чечні дочку відомого генерала, яку хочуть схопити російські спецслужби. Ця історія, переповнена авантюризмом, містикою і еротичними сюжетами, не дасть вам засумувати. Книга написана на документальних фактах що викривають основні, болючі питання тероризму, разом з тим автор не лишається осторонь питань ціни життя та кохання.


ЕЛЕКТРОННІ КНИЖКИ:
 
КІНГ Стівен. Вітер у замкову шпарину. Темна вежа: Роман. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2013.
 
Ця книга продовжує роман «Чаклун та сфера. Темна вежа IV». Історія останнього стрільця Серединного світу Роланда добігла б свого кінця якби не єдине «але». Наче вітер у замкову шпарину, просвистів крізь читацьку увагу один епізод – одне розслідування. Смарагдове Місто лишилося далеко позаду, а попереду на молодого Роланда Дескейна та його супутників чекає небачений досі буревій… Чим завершаться Роландові пошуки розгадки до таємниці перевертня, «шкуряка», який убиває людей, постаючи перед ними то в подобі тигра, то ведмедя, то лева?
Формат: TXT — 872.63 КБ; RTF — 9.73 МБ; PDF — 1.6 МБ.

СМІТ, Вілбур. Сонячний Птах : роман / [пер. з англ. Віктора Шовкуна]. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013.
Формат: TXT — 1.94 МБ; RTF — 16.46 МБ; PDF — 2.81 МБ.

У давні часи римляни вщент зруйнували Карфаген. Але чи всі карфагеняни загинули? Чи можливо, щоб вцілілі воїни дісталися аж до Південної Африки й заснували там своє місто?
У наш час археолог Кейзин із чарівною асистенткою Саллі та своїм другом — багатим бізнесменом Лореном починають пошуки, маючи лише розмитий чорно-білий аерофотознімок. Вони ще не знають, як тісно пов`язані з мешканцями Місячного міста, що існувало дві тисячі років тому й безслідно зникло з лиця землі...
Категорія: Новини видавництв - 2013 | Переглядів: 1068 | Дата: 21.01.2014 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Форма входу
Календар новин
«  Січень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Пошук
Друзі сайту
  • українська космічна поезія
  • сторінка письменника-фантаста
  • Олексія Кацая
сторінка письменника-фантаста
Віктора Савченка
персональний сайт
письменника-фантаста
Віктора Савченка
сайт письменника-фантаста
Ігоря Желема
сайт письменника-фантаста
Олекси Палійчука
письменника-фантаста
Олександра Левченка
письменника-фантаста
Тимура Литовченка
сайт україномовного мережевого
перекладу фантастики
україномовний сайт-дайджест
сучасної короткої фантастики
сайт Київського клубу
любителів фантастики
україномовний сайт мережевого конкурсу
фантастичних оповідань
інформаційно-літературний сайт
сайт журналу подорожей, пригод та фантастики
Статистика

Онлайн всьго: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Аргонавти Всесвіту © 2024