Аргонавти Всесвіту
сайт україномовної фантастики
Меню сайту
Розділи новин
Нові надходження [2375]
Новини видавництв - 2013 [3]
Новини видавництв - 2012 [2]
Новини видавництв - 2011 [2]
Новини бібліографії [100]
Нові конкурси фантастики [18]
Нові переклади [53]
Новини зі світу фантастики [22]
ЕЛЕКТРОННА КНИГОЗБІРНЯ [24]
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 1662
Головна » 2013 » Січень » 01

У каталог "НФ: часописи. НАУКА - ФАНТАСТИКА” додано

макет фантастичного оповідання Віктора ВОЛОЩУКА:

 

Мертвонароджений

 

 

У каталог "НФ: часописи. НАУКА - ФАНТАСТИКА” додано

макет футурологічного роману Миколи РУДЕНКА:

 

Ковчег Всесвіту (Продовження)

 

 

У каталог "НФ: часописи. НАУКА - ФАНТАСТИКА” додано

макет рубрики "ФЕНОМЕН ФАНТАСТИКИ":

 

Феномен Фантастики

 

Категорія: Нові надходження | Переглядів: 390 | Дата: 01.01.2013 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)


KM Publishing [Країна мрій] (Київ)

ВЕЛЛС, Герберт Джордж. Невидимець . Машина часу : [романи] / Герберт Дж. Веллс ; [пер. з англ. О. Дідик, В. Лівара] ; ілюстр. Наталії Клочкової. - К. : Країна Мрій, 2013. - 315, [1] с. : іл. - (Всеволод Нестайко радить прочитати).

ВЕРН, Жуль. Таємничий острів : [для дітей серед. і старш. шк. віку] / Жуль Верн ; пер. з фр. Віктора Омельченка ; ілюстр. Наталії Клочкової. - К. : Країна Мрій, 2013. - 492, [1] с. : іл. - (Всеволод Нестайко радить прочитати).

Хто у дитинстві не мріє про пригоди, мандрівки у далекі краї? Разом з героями Жуля Верна ви потрапите на безлюдний острів у Тихому океані й дізнаєтеся, як завдяки мужності, витривалості, силі людського духу можна здолати всі негоди й вижити у найскрутніших умовах.

ГАРРІСОН, Лізі. Про вовка промовка. Школа монстрів [Monster High]. Книга 3 / [пер. з англ. Наталі Тисовської]. — К.: KM Publishing, 2013. — 256 с. – (Серія: Школа монстрів).

Таємниця монстрів розкрита, і вони розбігаються хто куди. А як же бути Клодін Вовк? Вона ж бо стільки готувалася до свого "Шикарного шістнадцятиріччя", запросила на вечірку друзів, власноруч пошила бездоганну сукню. Невже це кінець і нічого не можна змінити?.. Але за справу беруться Мелоді Карвер і Френкі Штайн, і їх ніщо не зупинить! От тільки б не виявилися катастрофічними наслідки їхнього втручання...
Перші дві книги трилогії: "Школа монстрів", "Нечиста сила".

ҐАРСІЯ, Камі. Чарівні створіння : [роман] / Камі Ґарсія, Маргарет Штоль ; [пер. з англ. Вікторії Калини]. - К. : KM Publishing, 2013. - 461, [1] с.

У містечку Гатлін ніколи нічого не відбувається. Принаймні в цьому переконаний Ітан Вейт, який прожив тут усе життя. От тільки певність його скоро похитнеться: у школі з’явилася новенька. Ліна не схожа на своїх однолітків: вона походить з родини чародіїв і володіє даром, який водночас є і її силою, і прокляттям. Коли дівчина переїжджає до Гатліна й знайомиться з Ітаном, двоє усвідомлюють, що їх пов’язує якась дивна таємниця...

МАРТІН, Джордж Р. Р. Гра престолів. Кн. 1 : Пісня льоду й полум'я : [роман] / Джордж Р. Р. Мартін; [пер. з англ. Наталі Тисовської]. - Київ: KM Publishing, 2013. - 799 с. – (Пісня Льоду и Полум'я).

Фантастична сага "Пісня льоду й полум’я" давно завоювала серця читачів у всьому світі, перекладена більш як на 20 мов і продається мільйонними накладами. Перша книга циклу — "Гра престолів" — це захопливий світ Сімох Королівств, де літо й зима тривають по кілька років, з півночі наступають загадкові й моторошні вороги, а вельможні родини ведуть ненастанну війну за престол.

СВІФТ, Джонатан. Мандри Гуллівера / Джонатан Свіфт ; [переказ з англ. Л. Борсук] ; іл. Олени Чичик. - К. : Країна Мрій, 2013. - 331, [4] с. : іл. - (Всеволод Нестайко радить прочитати).

СТІВОТЕР, Меггі. Вічність. – Київ: KM Publishing, 2013. – 352 с.

Грейс перевтілилась у вовчицю. Вони з Беком зимують у лісі, до того ж Бек, мабуть, залишиться там назавжди. А от Сема після їхнього зникнення підозрюють у подвійному, а то й потрійному вбивстві. Звісно, якщо Сем дочекається літа, Грейс повернеться, і тоді обвинувачення можуть зняти, от тільки чекати нема коли: Том Калпепер замислив масштабну операцію з відстрілу вовків з повітря. Кому вдасться врятуватися в цій бійні?
Перші дві книги трилогії: "Трепіт", "Перевтіленя".


Лілея-НВ (Івано-Франківськ)

МИКИЦЕЙ, Марія. Трофей на довгу пам’ять. – Івано-Франківськ: Лілея-НВ, 2013. – 128 с. 

Це роман, який Григорій Гусейнов назвав "вишуканим", а Олег Лишега "химерним". Дивна, на межі ірраціонального та реального, історія про те, як звичайні буденні вчинки стають початком несподіваних та незбагненних на перший погляд подій. Історія про можливість опинитися в центрі бурхливого некерованого потоку, відчути на собі подих непростих часів і обставин та фатальності чужих життів. Про набуття досвіду, якого не прагнеш і до якого не готовий. Зрештою, про неповторність кожного з нас і про те відлуння, яке ми залишаємо по собі.Nebeskey (Київ)

КОМ'ЯХОВ, Олександр. Чуб. Книга 1. Зоряна байка про козака Чубенка. [Манга]– Київ: Nebeskey, 2013. – 52 с. – (Чуб). 

"Чуб" - графічна новела Олександра Ком'яхова про козака Чубенка, що поєднує українську минувщину, сьогодення та альтернативний фантастичний світ. Це історія кохання та козацької дружби, що долають перешкоди ницих потвор-бюрократів, підступних наймитів-убивць, тиранів та непередбачених поворотів долі. Віримо, вам полюбиться новий український герой - козак Чуб!

Автор про свою книгу:

"Якщо в двох словах розповісти про сюжет, то це буде звучати так: хлопцю (перцеватому казаку-авантюристу Чубу Васильєвичу Чубенко) подобається дівчина (красуня Калина), він всіляко намагається їй сподобатись - і в процесі своїх намагань рятує світ. У Чуба є вірний друг й штурман-механік - кінь Орлик. Дія книги відбувається в минулому, але це футурістичне минуле - технологічно розвинений світ, зв'язок з яким у наші дня втрачений".Навчальна книга – Богдан (Тернопіль)

БРЕННАН, Сара Різ. Угода Демона. Кн. 2 / Пер. із англ. Наталії Дьомової. - Тернопіль: Навчальна книга - Богдан, 2013. – 327 с. : іл.

Мей Кровфорд завжди вважала, що тримає усе під контролем. Але за останні кілька тижнів її життя докорінно змінилося.

Обсидіанове Коло намагається переконати її молодшого брата Джеймі, котрий володіє магічною силою, перейти на бік зла. Долучитися до магів, отих самих магів, які свого часу намагалися їх убити. Мей просить братів Ніка та Алана урятувати Джеймі, та вони й самі – у страшній небезпеці. Від Ніка, як завжди, невідомо, чого чекати, Алан потайки змовляється з демоном, отож Мей вирішує сама побороти магів. Та виявляється, що все і всі — зовсім не такі, якими видаються.

ГАВРОШ, Олександр. Капітан Алоїз : [роман] / Олександр Гаврош. - Тернопіль: Навчальна кгига - Богдан, 2013. - 263 с. - (Український детектив).

Хто він — хвацький капітан поліції Алоїз Штрімфля? Німець чи українець? Одружений чи ні? Із ХІХ століття чи з ХХІ? Зрештою, живий він чи давно помер? Про це — у захоплюючому романі відомого закарпатського письменника Олександра Гавроша «Капітан Алоїз», чудовій містифікації про Ужгород на перетині віків. За цей роман автор став дипломантом Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова-2012».

ЛЕВЧЕНКО, Олександр. Реальна мандрівка : фантастичний роман [Збірка фантастичних творів] / О. Левченко. - Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2013. - 360 с. – (Українська фантастика).


Збірка творів Олександра Левченка – яскравий приклад того, як фантастика межує з реальністю. Адже ще вчора віртуальний світ був лише ілюзорною мрією, а сьогодні ця проблема стосується майже кожного. Темі невідповідності віртуальних і реальних подорожей та відчуттів присвячено роман «Реальна мандрівка». Крім того, на сторінках цієї книги читача захоплять карколомні сюжети, парадоксальні ситуації та неперебутні герої.Наш формат (Київ)

БІЛИЙ, Дмитро. Козацький оберіг. – Київ: Наш формат, 2013. – 221,[3] с. 

Дія цього роману відбувається в XVI сторіччі і поєднує як реальні історичні події з конкретними історичними діячами, так і елементи містики, переплетені з українськими легендами та міфами. Головний герой роману – хлопець Данило, якому приходиться пережити карколомні пригоди для того, щоб зібрати три частини Талісману-Оберегу, який призначений для того, щоб захищати українські землі та український народ. За допомогою своїх друзів-козаків він в пошуках складових частин Оберегу мандрує до Криму, Карпат та середньовічного Києва. Під час цих мандрів він переживає безліч небезпечних пригод, рятуючи Оберіг від ворогів. Читачі цього роману отримають можливість познайомитись з маловідомою добою, коли в Україні починало набирати силу козацтво, дізнаються про діяльність таких видатних козацьких ватажків, як Богдан Претвич, Дмитро Вишневецький, ознайомляться з життям давнього Києва, поринуть у чарівній світ українських легенд, відчують невмирущу енергетику українського степу, таємниць козацьких бойових мистецтв та українських кобзарів. Сюжетна лінія роману примусить не відриватися від книги до останньої сторінки.

МАТВІЄНКО, Костянтин. Відлуння у брамі : [фантаст. роман]. – Київ: Наш Формат, 2013. – 230,[2] с.

Події цього густопригодницького фантастичного роману переважно розгортаються у сьогоденні на Подніпров'ї. Головний герой – Олег – раптово мусить змінити звичний спосіб життя «парубка за викликом». Через підступність однієї з клієнток він опиняється у вирі подій, які приводять його до потаємних місць Хортиці, Кам’яної могили, селища Таромське у Дніпропетровську, Трахтемирова. А ще – на планету-двійника Землі, яка завше схована від нас за Сонцем.

Олегові разом із побратимами доводиться протидіяти зазіханням на Україну самодержця сусідньої Федерації, його лейб-олігарха, а також боротися із небезпечними намірами вченого-дослідника, який розробив технологію підкорення людської свідомості.

З далекої «соняшної Каліфорнійщини» за подіями в Україні стежить знаменитий «Хазяїн». На шпальтах роману читач також зустріне безпритульних підлітків, політологів-терористів, агента паранормального відділу ЦРУ, прокурорку на пенсії та інших несподіваних персонажів.Нора-Друк (Київ)

ДЕРЕШ, Любко. Остання любов Асури Махараджа : роман. – Київ: Нора-Друк, 2013. – 226,[2] с. – (Читацький клуб). 

На віддаленій планеті Асура-лока, що повни лася туманами і далекими криками пропащих душ, молодший науковий співробітник ка федри маніпуляцій при Інституті гуманітарних дослід жень і випробувань, демон, що звався Асура Ма харадж, сидів, звісивши хвоста в безодню, й тяжко думав.

Безодень на його планеті вистачало. То була невелика обитель-сателіт, що оберталася довкола столичної планети найглибшої підземносвітньої системи Патала-лока. Вона дісталася Асурі Махараджу як спадок від батька, відомого астролога й математика, і невеликий палац, що прикрашав одноманітний космічний пейзаж Асура-локи, був чи не єдиним місцем, де можна було знайти прихисток від повзучих туманів самотності, які огортали маленьку планету.ПВД «Твердиня» (Луцьк)

ВАСИЛЬЧЕНКО, В'ячеслав Миколайович. Притулок для прудкого біса : [детект. роман] / В'ячеслав Васильченко. - Луцьк : Твердиня, 2013. - 289 с. Спец. відзнака за ексклюз. роман Міжнар. літ. конкурсу ... "Коронація слова" (2013).

Новий роман із серії пригод Богдана Лисиці написаний перед «Дворушниками...», але вийшов після.

Цього разу професор разом з «однокашником» з юрфаку, полковником міліції Євгеном Кодаковським бере участь у розслідуванні заплутаної справи про кросворд-погрозу, що надійшов на адресу великого столичного бізнесмена Андрія Никонова. У порожні клітинки цього «кросворда смерті» таємничий автор пропонує вписувати прізвища людей з оточення Никонова. Опис їхніх злодіянь зашифрований у віршах. Після одержання кожної такої погрози, незважаючи на зусилля правоохоронців, обов’язково зникала відповідна людина. З кожним нерозгаданим прізвищем довкола Никонова звужується коло безпечного простору. Стає зрозуміло, що одного разу у вірші прийде заховане й прізвище бізнесмена...

Узявшись за чергову неординарну справу, Лисиця опиняється в центрі нових таємничих подій і небезпечних пригод...

ВАСИЛЬЧЕНКО, В'ячеслав Миколайович. Притулок для прудкого біса; Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки. Сер. «Коронація слова». – Луцьк: Твердиня, 2013. – 292+336 с.

Книга "Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки" вперше побачила світ в 2012 році. Цікава суміш детективу й містики:

У розпалі літо. Поблизу Києва відбуваються таємничі вбивства жінок, слід від яких тягнеться у давню легенду про вовкулаку. Богдан Лисиця, київський професор словесності, працюючи на прохання свого товариша – головреда газети «Презумпція» – кореспондентом, паралельно займається пошуком убивці й написанням статей про це. Розплутуючи клубок неординарних загадок, професор починає розуміти, що все насправді не так, як здається на перший погляд. І опиняється у вирі таємничих подій та небезпечних пригод…


ПОЗАПРСТІР. Збірник науково-фантастичних текстів. Випуск 4 / Мал. Володимира Камінського. – Луцьк: ПВД «Твердиня», 2013. – 108 с. – (Серія «Хронотоп»).

Зміст: Віктор Савченко. Вальпургієва ніч: Оповідь-трилер. Юрій Завгородній. Аґент до запитання: Політичне фентезі за українськими мотивами. Повість. Олександр Клименко. Казка про раціонального трубадура: Новела.Піраміда (Львів)

ПАГУТЯК, Галина. Записки Білого Пташка : вибране : романи та повісті / Галина Пагутяк. - Львів : Піраміда, 2013. - 289, [1] с. - (Приватна колекція). 

Книга сучасної української письменниці Галини Пагутяк "Записки білого пташка" цікава сюжетами, елементами фантастики й містики, що природно поєднуються з реаліями сьогочасності. У пропонованих творах авторка, уникаючи традиційних форм роману та повісті, по-своєму відстоює те найголовніше, що робить людину людиною: гідність і милосердя. Такі моральні поняття – стержневі навіть у химерному романі "Смітник Господа Нашого". У повісті "Записки білого пташка" читач віднайде своєрідне трактування одвічної метафори Вавилонської вежі, а маленький роман "Радісна пустеля" схвилює сповіддю того, хто обрав самотність, пройшовши через пекло й чистилища кінця другого тисячоліття.Позднякова А. Ю. (Львів)

ДРАМА. UA : [зб. п'єс] / [упоряд. О. Дудко]. - Львів: Позднякова А. Ю. [вид.], 2013. - 280 с. - (Бібліотека Фестивалю сучасної драматургії "Драма.UA" ; 1).


В збірку ввійшли твори «Революція зачекає?» Євгена Марковського, «Дерева спізнюються на автобус» Олеся Барліга, «Бал бетменів» Тетяни Киценко, «Дівка на відданнє» Віри Маковій. У всіх п'єсах, крім останньої, присутні елементи містики.Прудкий равлик (Київ)

МУЛЯР, Марина. Гра. Рівень другий: Світ легкий, Світ важкий / Марина Муляр. - К. : Прудкий равлик, 2013. - 306, [1] с. : іл. - ISBN 978-617-569-132-8. - 2000 пр. Обкладинка: м'яка. 

Їм по чотирнадцять років, вони звичайні підлітки, що живуть на астероїді зі штучною травою під ногами, штучним небом над головою і мріють про життя, сповнене фантастичних пригод. Якось їх відвідали троє прибульців із паралельного світу, де справжніх пригод та небезпек більш ніж досить. Та було це давно, майже два роки тому. Вони вже сумніваються, чи й було. Друга частина авторського серіала "Гра".Ранок (Харків)

РІОРДАН, Рік. Персі Джексон та Олімпійці. – Харків: Ранок, 2013. – 160 с. 

«Секретні матеріали» містять історії про три найнебезпечніші пригоди Персі Джексона, які ніколи до того не розголошувалися. Ти дізнаєшся, як він зустрівся з безсмертними і жорстокими синами Ареса. Тобі стане відома правда про бронзового дракона, якого у Таборі напівкровок довгий час вважали за вигадку. Ти прочитаєш про те, як Аїд отримав нову секретну зброю, і як Персі Джексон мимоволі був змушений взяти участь в її створенні. Ці відомості викладені на папері зовсім не для того, щоб тебе налякати. Просто важливо, щоб ти зрозумів, наскільки небезпечним може бути життя героя.


Дана книга - шоста в серії книг, куди входять такі книги як: Персі Джексон : Викрадач блискавок; Персі Джексон та Море чудовиськ; Персі Джексон та Прокляття Титана; Персі Джексон та Лабіринт Смерті; Персі Джексон та Останнє Пророцтво.Ранок-НТ (Харків)

БАТИЙ, Яна. Енциклопедія героїв Горміти та Бен 10. – Харків: Ранок-НТ, 2013. – 128 с.: кольр. іл. 

Наша книга присвячена любителям фентезі, дивовижних мультсеріалів і комп'ютерних ігор. Вона розповідає про гормітів, мешканців дивовижного острова Горм. Крім того, читачі дізнаються про Бена Теннісона, героя мультсеріалу Бен-10, який уміє перетворюватися на різноманітних космічних супергероїв. Разом із цими персонажами на нас чекають захопливі пригоди, ми знов і знов будемо боротися зі злом і захищати добро.Spase Cossacks (Київ)

КОЗАКИ НА ОРБІТІ. Випуск 1 [Комікс] /Худ Андрій Данкович. – Київ: Space Cossacks, 2013. – 16 с.  

Команда космічного козацтва оголосила про випуск першої частини коміксів про пригоди козаків у космосі - "Козаки на орбіті". В коміксі розповідається про пригоди козака у космосі в 2015 році. Серед головних героїв: український козак, мільярдер Сер Річард Бренсон, Ді-Джей номер 1 у світі Армін Ван Бюрен, астронавти з Росії, Китаю та НАСА, космічні кораблі компаній Virgin Galactic, Space Expedition Corporation (SXC), Copenhagen Suborbitals, а також невідомі людству істоти.Свічадо (Львів)

НАВРОЦЬКА, Малґожата. Принц Ангарі. Антимагічна повість. – Львів: Свічадо, 2013. – 184 с. 


Ім`я головного героя цієї книжки невипадково нагадує суперпопулярного Гаррі Поттера. Антимагічна повість про принца Ангарі стала бестселером у Польщі. Тепер вона доступна і українському читачеві. Захоплива розповідь про пригоди 16-річного принца, якому пророчили долю наймогутнішого мага, для прихильників різних чарів вона стане своєрідною оздоровчою терапією.Стасюк Л. С. (Хмельницький)

ОСИПЧУК, Наталія Вікторівна. Ваш вихід, Дарино Романівно! : [фантаст. повість]. - Хмельницький : Стасюк Л. С. [вид.], 2013. - 151 с. 

Хто така Дарина Романівна? Чому ця юна пані назвала себе дорослим іменем? Про дивовижні пригоди і перетворення, які сталися з героїнею та її кицькою Горпинкою, читачі дізнаються, прочитавши фантастичну повість Наталії Осипчук «Ваш вихід, Дарино Романівно!».Український пріоритет (Київ)

КОСКІН, Володимир. Бранці Землі, або Нашестя змій. – Київ: Український пріоритет, 2013. – 224 с. 

Гостросюжетний роман Володимира Коскіна «Бранці Землі, або Нашестя Змій» — це гримуча суміш пригод, детективу, трилера, містики в оболонці фентезі та Чіткої (і при тому карколомної) фабули. Водночас це вельми реальна історія про реальних героїв, які загубилися. Нашу планету і наші душі постійно атакують загадкові сутності. Та в кожного з нас є янгол-охоронець, який затято захищає від зовнішніх ворогів, якщо тільки ми не починаємо плекати в собі ворога внутрішнього... Людина вартує рівно стільки, скільки платить за свою волю. І хай там нависає якийсь Маніпулятор, котрий втягує в пекельну Гру...Укрвидавполіграфія (Київ)

КОГТЯНЦ, Костянтин Артемович. Покохати відьму : роман / Костянтин Когтянц. - К. : Укрвидавполіграфія, 2013. - 186, [1] с.

Роман Костянтина Когтянца "Покохати вiдьму" на перший погляд написаний за традиціями героїчного фентезі. Але тільки на перший погляд! Насправді автор викладає сюжет так, наче законів і канонів жанру взагалі не існує. Тут немає демонів-імператорів, герой не здобуває корону, не намагається завоювати чи порятувати світ. Він просто покохав жінку... Однак не звичайну жінку, а чаклунку. Щоправда, вона, м'яко кажучи, зовсім не відповідає стандартним уявленням про чародійок... М'яко кажучи!...Фактор (Харків)

ВОЛЬСКИХ, Алєка Альбертівна. Міла Рудик і руїни Харакса : роман [для дітей серед. шк. віку] / Алєка Вольських ; [пер. з рос. Т. М. Косолапової]. - Х. : Фактор, 2013. - 542, [1] с. 

У рік закінчення Молодшого Думу на Мілу Рудик чекає чимало подій: боротьба за звання кращого випускника Думгроту, розгадка таємниці, яка давно непокоїла її, перше кохання. Здається, у житті юної чарівниці настала довгоочікувана біла смуга, але Міла ще не знає, що весь цей час чужа воля наближає її до нових випробувань.Фенікс (Київ)

ЧИРКОВ, Сергій Миколайович. Ковчег. Колискова для смерті : роман-подорож у 333 спогадах, снах і видіннях : у 2 кн. Кн. 1 : [День 01-20] / Сергій Чирков. - К. : Фенікс, 2013. - 475 с. 

ЧИРКОВ, Сергій Миколайович. Ковчег. Колискова для смерті : роман-подорож у 333 спогадах, снах і видіннях : у 2 кн. Кн. 2 : [День 21-40] / Сергій Чирков. - К. : Фенікс, 2013. - 442 с.

Закривавлений чоловік і дев'ятирічний хлопчик, сховавшись у човні від липневої зливи, несподівано опиняються у центрі небаченого потопу і довго не можуть зрозуміти, що це-перехід у нове життя, як було колись із праведним Ноєм, чи прощання з земним світом, адже воно, як відомо, також триває сорок днів? У романі багато незвичайного: відрубана голова сільського пічника стає відтятою головою Микити Хрущоваі, зрештою, знаходить спокій на могилі лідера країни у вигляді надгробка; Сталін сам себе труїть, а такий собі Скрипаль десять разів зазирає за життєву межу і щоразу повертається... Читання роману навряд чи буде простим, але осилити його треба-хоча б тому, що такого творуу нашій літературі ще не було.Фоліо (Харків)

АДОЛЬФИЧ. Вогняне поховання / Нестеренко Володимир "Адольфич" ; [пер. з рос. Ю. В. Сороки]. - Х. : Фоліо, 2013. - 317, [1] с. 

Чотири бандити — Андрій, Кабан, Гітлер, Китай — та дівчина Люба їдуть з Крима до Москви, щоб отримати гроші, які залишилися Любі після смерті її батька. Але зробити це не просто — величезну суму віддавати дівчині, здається, не збираються. Дочка циганки, Люба бачить пророчі сни, вміє приспати, насилати хворобу на відстані, і це дуже скоро стане їй у нагоді, бо за героями слідкує кавказький авторитет та чаклун Султан, який теж бачить віщі сни…

ДАНТЕ, Аліг'єрі. Божественна комедія : поема / Данте ; [пер. з італ. і комент. Є. А. Дроб'язка ; передм. О. Б. Алексєєнко]. - Х. : Фоліо, 2013. - 606 с. - (Серія "Шкільна бібліотека української та світової літератури").

Данте Аліг'єрі писав поему "Божественна комедія" чотирнадцять років. Перед величчю цього твору людство давно благоговійно схилило голову і визнало - це творіння генія. Автор поеми представлений в ній як людина, який удостоївся божої милості здійснити подорож до Господа через три царства загробного світу - подорож від похмурого неблагополуччя гріховності і сумнівів на щастя істини і світлого ідеалу.

ДЯЧЕНКО, Марина. Віта Ностра : роман / Марина та Сергій Дяченки ; [пер. з рос. О. Негребецького]. - Х. : Фоліо, 2013. - 378, [2] с. - ISBN 978-966-03-6575-9. - 1500 экз. Обкл.Тверда.

Життя Саші Самохіної перетворюється на кошмар. Їй шантажем і погрозами лиховісна людина у чорному змушує вступити до таємничого інституту спеціальних технологій, де студенти схожі на чудовиськ, а викладачі - на занепалих ангелів. Там крок за кроком студенти-першокурсники визубрюють абсурдні завдання, суцільну нісенітницю, а над їхніми головами домокловим мечем нависає повсякчасний страх за свою сім"ю. Чому тут вчать Сашу? І що станеться з нею після закінчення навчання?

ДЯЧЕНКО, Марина. Стократ : роман / Марина та Сергій Дяченки ; пер. [з рос.] Олекси Негребецького. - Х. : Фоліо, 2013. - 249, [1] с. - (Єврокон-2005: кращі письменники-фантасти Європи).

По дорогах казкового світу йде людина з мечем. Світ зибок: магія і війни, забуті народи і підземні тварюки, дерева, що пожирають час, і битви зірок у нічному небі. Хто він, Стократ, чого шукає, чого хоче? Чи знайде засіб зберегти цей світ, чи врятує дівчину з дивним ім'ям - Світ?

Новий "роман в історіях" Марини та Сергія Дяченків, немов канатоходець, балансує на межі фентезі та притчі. Чого в ньому більше - вирішувати читачеві.

ЗЕМЛЯК, Василь Сидорович. Лебедина зграя. Зелені Млини : романи / Василь Земляк ; [післямова та прим. О. В. Даниліної ; худож.-іл. С. В. Кривенченко]. - Х. : Фоліо, 2013. - 651 с. - (Шкільна бібліотека української та світової літератури).

Дія лірико-химерного романа "Лебедина зграя" відбувається в селі Вавілон, що знаходиться на Україні і розкинулося по берегах річки Чебрець, притоку Південного Буга. Такі його "географічні координати". Тимчасові рамки - двадцяті роки: кінець НЕПу - початок колективізації. Період становлення нового, час гострої класової боротьби, важкої ломки в свідомості селян. Земляк зумів по-своєму показати вже відбиті в нашій літературі події, освітити їх новим світлом, створити неповторні, живі і пластичні характери. Автор любить своїх героїв, з їх нехитрістю і мудрістю, з їх простотою і лукавством, він як би живе їх життям, входить в кожен будинок і, завдяки цьому, створює достовірну і багатоколірну панораму життя українського села. Перша сільськогосподарська комуна, що влаштувалася в покинутій поміщицькій садибі, де люди живуть як лебеді, єдиною дружно зграєю, неспинно притягує до себе вавілонян. По-різному знаходять вони дорогу до "лебединої зграї", але жодні підступи вчорашніх господарів життя не можуть зупинити стрімке перетворення народного буття. "Зелені Млини" – продовження першого роману.

КВІТКА-ОСНОВ'ЯНЕНКО, Григорій Федорович. Конотопська відьма / [передм., прим. та комент. Л. В. Ушкалова]. - Х. : Фоліо, 2013. - 201, [1] с. - (Серія "Шкільна бібліотека української та світової літератури").

Повість "Конотопська відьма" розповідає про козацьку старшину, сотника славної конотопської сотні Микиту Уласовича Забрьоху, його писаря Прокопа Ригоровича Пістряка та відьму Явдоху Зубиху.

КІПЛІНГ, Редьярд. Книга Джунглів. Поезії : пер. з англ. / Редьярд Кіплінг ; [передм. та прим. М. В. Стріхи] ; Нац. акад. наук України, Ін-т л-ри ім. Т. Г. Шевченка. - Х. : Фоліо, 2013. - 217 с. - (Бібліотека світової літератури. Англійська література).

«Книга джунглів» — найпопулярніший твір видатного англійського письменника, лауреата Нобелівської премії Джозефа Редьярда Кіплінга (1865—1936). У пропонованому виданні читачі зустрінуться зі своїми давніми друзями — вихованцем вовчої зграї хлопчиком Мауглі та хоробрим мангустом Рікі-Тікі-Таві, познайомляться з відважним Білим Котиком та маленьким погоничем слонів Тумаєм, почують розмови «слуг Її Величності» — тварин з індійського військового табору…

КІПЛІНГ, Редьярд. Книга Джунглів / Редьярд Кіплінг ; [пер. з англ. Д. О. Радієнко]. - Х. : Фоліо, 2013. - 154 с. : іл. - (Шкільна бібліотека української та світової літератури).

КОГТЯНЦ, Костянтин Артемович. Покохати відьму : роман / Костянтин Когтянц. - Х. : Фоліо, 2013. - 186, [1] с.

Роман Костянтина Когтянца "Покохати вiдьму" на перший погляд написаний за традиціями героїчного фентезі. Але тільки на перший погляд! Насправді автор викладає сюжет так, наче законів і канонів жанру взагалі не існує. Тут немає демонів-імператорів, герой не здобуває корону, не намагається завоювати чи порятувати світ. Він просто покохав жінку... Однак не звичайну жінку, а чаклунку. Щоправда, вона, м'яко кажучи, зовсім не відповідає стандартним уявленням про чародійок... М'яко кажучи!...

КОТЛЯРЕВСЬКИЙ, Іван Петрович. Енеїда : [поема] / [передм. і прим. В. О. Шевчука ; худож. А. Д. Базилевич]. - Х. : Фоліо, 2013. - 349 с. : іл. - (Шкільна бібліотека української та світової літератури).

243 роки пройшло з дня народження класика української літератури, автора славнозвіcної бурлескно-травестійній поеми «Енеїда», Івана Петровича Котляревського. Уже сучасники творця «Енеїди» сприймали його твір як свого роду хрестоматію народного життя, широку панораму побуту та звичаїв українців. І це справедливо – Котляревський запозичив із класичної поеми Вергілія тільки сюжетну канву та імена героїв, але основним джерелом натхнення йому послужила тогочасна дійсність і зовсім нові творчі прийоми. Щедрий гумор, виразність і гранична щирість – от що зробило «Енеїду» справді народним твором.

КОЦЮБИНСЬКИЙ, Михайло Михайлович. Fata morgana / Михайло Коцюбинський ; [передм. і комент. Ю. Б. Кузнецова]. - Х. : Фоліо, 2013. - 505 с. - (Шкільна бібліотека української та світової літератури). Зміст: Fata morgana. Тіні забутих предків. – С. 127-176.

"Тіні забутих пpедків" дихають наpодною твоpчістю. Уже з пеpших стоpінок повісті потpапляємо в атмосфеpу пpадавніх віpувань гуцулів у добpі і злі сили. Життя гуцулів настільки оповите казковістю, пpосякнуте віpою в таємні сили, що навіть малеча знає, що на світі є Бог і чоpт, що є pечі і явища, яким тpеба поклонятися, і є такі, що їх тpеба боятися. Повість ствеpджує пеpемогу світлих сил над темними і ця пpоблема пpодовжує жити і сьогодні. Вона хвилює нас, адже з поступом людства впеpед не поменшало зла. Hавпаки, інколи здається, що воно всесильне. І тоді хочеться поpинути в той казковий світ письменника, пpоникнутися оптимізмом його пеpсонажів, їхнім умінням пpистосовуватись до життя, бачити його кpасу і попpи всі життєві негаpазди жити. Саме викоpистання Михайлом Коцюбинським фольклоpних джеpел наповнило повість "Тіні забутих пpедків" тою силою, що дає наснагу до життя; пpавдою і тим чаpом, які допомагають зpозуміти, що смуток скоpоминущий. Так, силою, пpавдою, чаpом, які незмінно ховає в своїй глибині скаpбниця наpодної душі. А на полонинi, високо в горах живуть нявки, у скелях ховається щезник. Гарної днини виходять з води на берег русалки, щоб спiвати пiсень про потопленикiв, i сушать своє блiде тiло на каменi.

КОЦЮБИНСЬКИЙ, Михайло Михайлович. Тіні забутих предків : [повість, оповідання] / [передм. і комент. Ю. Б. Кузнецов]. - Х. : Фоліо, 2013. - 154 с. - (Шкільна бібліотека української та світової літератури).

Десятки років ворогували два гуцульских роди - Палійчуки та Гутенюки. Але сталось так, що Іван Палійчук покохав красуню із ворожого роду - Марічку, якій судилося прожити коротке, але щасливе життя. Не міг без неї бути щасливим Іванко. Але він жив далі. Оженився. Був коханим. Господарював. І шукав смерть, яка забрала в нього кохану. Дійсність і вигадка, реальність і фантастика набирають своєрідних національних рис і допомагають точніше уявити собі дивний Карпатський край і побачити його народ у матеріальних і духовних проявах. За одноіменною повістю Михайла Коцюбинського в свій час був також створений фільм, якому присуджена низка нагород на числених відчизняних та міжнародних кінофестивалях.

СВІФТ, Джонатан. Мандри до різних далеких країн світу Лемюеля Гуллівера, спершу лікаря, а потім капітана кількох кораблів : [роман] / Джонатан Свіфт ; [пер. з англ. М. Іванова ; передм. і прим. Б. Б. Шалагінова]. - Х. : Фоліо, 2013. - 332 с. : іл. - (Шкільна бібліотека української та світової літератури).

ТіЛо. Фея по секрету. Як у мене з'явилася нова найкраща подруга. Кн. 1 / [пер. з нім. ]. - Х. : Фактор, 2013 . - 147, [8] с. : іл. - (Фея по секрету).

Нова книга в жанрі фентезі для молодшого та середнього шкільного віку. Це чудова історія дружби з домішкою магії! За сюжетом книги: Аманда втрачає дар мови, коли проходить крізь чарівне дзеркало у своїй школі. По інший бік її чекає таємничий і чудовий світ фей. Кожні 144 роки чарівниці дозволяють одній дівчинці зі світу людей вчитися в їхній школі. Але тільки в тому випадку, якщо вона витримає складний випробувальний термін.

УЛЬЯНЕНКО, Олесь. Знак Саваофа : роман / Олесь Ульяненко. - Х. : Фоліо, 2013. - 283 с. - ISBN 978-966-03-6518-6. Формат: 130х170 мм. - 2000 пр. Обкл.Тверда.

"Знак Саваофа" - це містично-релігійний опус, спроба схрестити легкий жанр з жорстким. Автор зізнається, що герої роману є реальними особами, і він навіть не змінив імена. Хоча, хто його знає...

УЛЬЯНЕНКО, Олесь. Пророк : роман / Олесь Ульяненко. - К. : Український пріоритет, 2013. - 175 с.

Наймолодший лауреат Шевченківської премії Олесь Ульяненко дуже рано пішов із цього життя. У розквіті таланту - і свідченням цього є незакінченний роман письменника "Пророк". Ця книга не для тих, хто почувається на нині щасливим. Її варто приймати в терапевтичних дозах, бо магія тексту й мереживо химерного сюжету здатні виліковувати.

Є такий спосіб лікування депресії, коли живим закопують до могили. Ця книга - лише для дорослих. Книга для людей, які знають, що таке страждання й розуміються на справжній літературі.

УКРАЇНКА, Леся. Лісова пісня / Леся Українка ; [передм. М. Г. Жулинського]. - Х. : Фоліо, 2013. - 154 с. - (Шкільна бібліотека української та світової літератури).

УКРАЇНКА, Леся. Лісова пісня / Леся Українка ; [передм. М. Г Жулинського]. - Х. : Фоліо, 2013. - 635 с. - (Шкільна бібліотека української та світової літератури).Шанс (Київ)

КВІТКА-ОСНОВ'ЯНЕНКО, Григорій Федорович. Салдацький патрет : оповідання. Конотопська відьма : повість. Маруся : повість / [передм. Борисенко К. Г.]. - К. : Шанс, 2013. - 222 с. - (Серія "Шкільна бібліотека").

КОТЛЯРЕВСЬКИЙ, Іван Петрович. Енеїда : поема. Наталка Полтавка : п'єса / Іван Котляревський ; [передм. Задорожної С. В.]. - К. : Шанс, 2013. - 319 с. - (Шкільна бібліотека).

КОЦЮБИНСЬКИЙ, Михайло Михайлович. Дорогою ціною : оповідання. Intermezzo : новела. Тіні забутих предків : повість / [передм. Задорожної С. В.]. - К. : Шанс, 2013. - 158 с. - (Шкільна бібліотека).


УКРАЇНКА, Леся. Вибрані твори / Леся Українка ; [передм. Клименко Г. А.]. - К. : Шанс, 2013. - 509 с. - (Шкільна бібліотека).Шеляженко Ю. В. (Київ)

ШЕЛЯЖЕНКО, Юрій Вадимович. Я – традиція : ідеалістична проза / Юрій Шеляженко – К.: Шеляженко Ю. В., 2013. – 128 с. 

Всі успіхи людства створені задумом однієї людини. Ви можете воювати з одинаками, але традиція радісної самотності доброго розуму житиме вічно. Ця проста істина лежить в основі творчості київського ідеаліста Юрія Шеляженка. На сторінках книги читачів розважить соціальна фантастика, сатира і антиутопія, натхненний гімн суверенітету вільної душі та творчому ідеалізму одинаків, нещадне висміювання безумної стадності натовпу та його невільників і героїв – «соціальних істот».Шико (Луганськ)

СІЛІВРА, Ігор. Цепелін до Києва. – Луганськ: Шико, 2013. – 392 с. – (Ruthenia phantastica). Обкл.Тверда.

Четверта книга серії «Ruthenia Phantastica», на відміну від трьох попередніх, містить не розповіді, чи повісті, а роман. Але умови багатожанровості дотримано і тут. Перед вами стимпанк, «альтернативка » і криптоісторія в одному флаконі. Ви познайомитеся з світом, у якому електрика - не наука . Світом, де Київ обплутаний мережею монорейкових поїздів, в небі пропливають гігантські сигари цепелінів, а по вулицях роз'їжджають автомобілі з паро- , гіро - і дизельними двигунами. Світом, в якому обчислювальні машини виключно аналогові, і обчислювальні центри за розміром нагадують великий завод.

Алгоритміст з Чернівців відкриває, що невідома сила контролює розвиток людства. Фокуснику заважають працювати люди з небаченим в цьому світі обладнанням. Столичні детективи зустрічаються з чоловіком, що давно помер. І з усим цим якось пов'язана давня катастрофа в Чорнобильській біолабораторії... Про це та про багато іншого ви дізнаєтеся на сторінках «Цепеліна до Києва». Про подальшу долю героїв буде розказано в другій частині дилогії (роман «Край»).Ярославів Вал (Київ)

ЄШКІЛЄВ, Володимир. Гніздо. – К.: «Ярославів Вал», 2013. – 488 с. – (Червоне та чорне).

«Гніздо» - другий роман з фантастичної трилогії Володимира Єшкілєва «Фаренго». Передбачена війна почалась. Гирги все ж таки атакували населені світи. Читачі мають змогу знову зануритись у майбутнє, де людство у гонитві за ресурсами і владою опинилось на межі соціальної та біологічної катастрофи. І ті герої, які вже полюбились читачам першого роману трилогії «Тінь попередника», і нові персонажі, захоплені виром подій, стають учасниками складної гри могутніх сил, що намагаються встановити свій порядок у Всесвіті. Тінь Темного бога минулих епох знову лягає на острівці життя.


Категорія: Новини видавництв - 2013 | Переглядів: 1637 | Дата: 01.01.2013 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)


Категорія: Новини видавництв - 2013 | Переглядів: 791 | Дата: 01.01.2013 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Форма входу
Календар новин
«  Січень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Пошук
Друзі сайту
  • українська космічна поезія
  • сторінка письменника-фантаста
  • Олексія Кацая
сторінка письменника-фантаста
Віктора Савченка
персональний сайт
письменника-фантаста
Віктора Савченка
сайт письменника-фантаста
Ігоря Желема
сайт письменника-фантаста
Олекси Палійчука
письменника-фантаста
Олександра Левченка
письменника-фантаста
Тимура Литовченка
сайт україномовного мережевого
перекладу фантастики
україномовний сайт-дайджест
сучасної короткої фантастики
сайт Київського клубу
любителів фантастики
україномовний сайт мережевого конкурсу
фантастичних оповідань
інформаційно-літературний сайт
сайт журналу подорожей, пригод та фантастики
Статистика

Онлайн всьго: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Аргонавти Всесвіту © 2024