Аргонавти Всесвіту
сайт україномовної фантастики
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Українські письменники-фантасти до 1990 року
basfДата: Неділя, 25.03.2012, 15:05 | Повідомлення # 1
Курсант
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть прізвища і найбільш вагомі праці українських письменників фантастів до 1990 року крім Винниченка, Дашкієва, Бердника, Владка і Смолича. На мій погляд є ще постаті про які я не знаю. Буду вдячний за допомогу.
 
argo-unfДата: Вівторок, 27.03.2012, 20:23 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Та їх багацько biggrin ! Василь Бережний, Володимир Савченко, Віктор Савченко, Ігор Росоховатський, Олександр Тесленко, Володимир Заєць, Олег Романчук... Досить на перший раз. Щодо найвагоміших творів, то тут складніше, адже це вже суб'єктивна точка зору читача, до того ж автори того часу полюбляли більше оповіданя й повісті, а їх чимало хороших. На щастя, всі ці автори непогано (хоч іще не повно) представлені в нас на АВ. Тому вирушайте просто в каталог "Українська фантастика" - і читайте. Що не пожалкуєте - гарантую smile !
 
basfДата: Субота, 31.03.2012, 11:42 | Повідомлення # 3
Курсант
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую! Прізвища Романчука та Зайця в фантастиці чую вперше. Дякую за підказку. Недавно купив всі томи серії світів Олеся Бердника, дійсно цікаві праці. Якщо зацікавить редизайн та своя власна адреса цього сайту - пишіть basf2001@ukr.net Готовий профінансувати повністю проект. Розумію про складність перезавантаження всієї інформації, адже її багато, тому вирішувати Вам. Дякую!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Аргонавти Всесвіту © 2024