Аргонавти Всесвіту
сайт україномовної фантастики
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Україномовний форум фантастики » Кінофантастика » Новинки і не дуже кінофантастики (Описи, рецензії і просто відгуки про НФ чи фентезійні фільми)
Новинки і не дуже кінофантастики
FlinaДата: Неділя, 27.02.2011, 00:02 | Повідомлення # 1
Капітан
Група: Перевірені
Повідомлень: 108
Репутація: 2
Статус: Offline
Переглянула сьогодні "Я- четвертий", загалом, враження позитивне, але до своєї фільмотеки я його не додам dry
Черговий фільм про інопланетного супермена, який захищає чарівну дівчину, бореться зі злими прибульцями і , як же без цього, рятує Землю! Сюжет розповідати не буду, раптом хтось схоче подивитись biggrin , скажу лише , що як на мене він - передбачуваний. Але треба віддати належне голівудським майстрам постановки спецефектів - останні двадцять хвилин таки наганяють у кров адреналін. І ще до плюсів фільму належить "мила" собачка головного героя - таке дивовижне створіннячко biggrin
Думаю, якщо не дуже шкода часу, фільм один раз можна переглянути happy


Повідомлення відредагував Flina - Неділя, 27.02.2011, 00:03
 
argo-unfДата: Понеділок, 28.02.2011, 00:00 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Flina)
Думаю, якщо не дуже шкода часу, фільм один раз можна переглянути

До цього-таки розряду можу додати ще й такі голівудівські фільми, як:
День, коли Земля спинилася (прибульці хочуть знищити Землю, бо... biggrin )
Знайомтесь - Дейв (прибульці прилітають на Землю, але на вельми дивному кораблі вельми дивних розмірів і з вельми дивною... cool )
2012 (нервовим, істеричним, екзальтованим і не сповна розуму рекомендую це не дивитися навіть один раз! Словом, кінець світу... cry , і то скоро...)
Фільми не вельми нові, але досить якісні у плані спецефектів. Про решта змовчу - Голівуд, одначе, А-америка...
 
FlinaДата: Субота, 24.03.2012, 21:53 | Повідомлення # 3
Капітан
Група: Перевірені
Повідомлень: 108
Репутація: 2
Статус: Offline
Нове дітище Голівуду, зняте на основі бесцеллеру Сюзанни Коллінз - "Голодні ігри".
Ваші враження, рецензії?
 
BobuaДата: Субота, 31.03.2012, 17:14 | Повідомлення # 4
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
Тоніс. 23.00
Кінофан: Х/ф «Медовий місяць Камілли»
(нині має буде цей повтор)

Чимось мені нагадало книжку, зд., "американські боги" Ніла Геймана.
Гарна відповідь численним набридливим "вампіро-зомбняцьким" smile "фільмо-серіалам" biggrin


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
argo-unfДата: Неділя, 01.04.2012, 12:21 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Люди, не дивіться маячню про гламурних вампірів! Це кака, від якої відгонить ще й неприродними вподобаннями її творців biggrin . І жодні спецефекти тут не поможуть cry .
Краще поділіться (хто вже переглядав) враженнями від нової екранізації "Воно" (пам'ятаєте фільм 1984 року, про Антарктиду, чужинський корабель і Воно smile - за повістю "Хто ти?" Дж. Кемпелла). Краще Воно чи як завжди cool ?
 
BobuaДата: Неділя, 01.04.2012, 15:48 | Повідомлення # 6
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
нєнєнє smile Каміла не упирка biggrin
Та й гламурність втрачала, зі зрозумілих причин... dry


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
InkoДата: Понеділок, 28.05.2012, 00:42 | Повідомлення # 7
Курсант
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені от подобається "Вавилон 5", на мою думку крутий серіал, не новий, але... (особливо україномовний!!!!!, дуже класний переклад). І ефекти, і ідея... подобається
 
argo-unfДата: Середа, 30.05.2012, 18:36 | Повідомлення # 8
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Умгу!!! Вавилон-5 рулить! biggrin
 
argo-unfДата: Субота, 16.06.2012, 21:22 | Повідомлення # 9
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Так, треба братися до перегляду кінофантастики, а то в нас ця галузь щось вельми занедбана.
Отож, нещодавно переглянув "Телепорт" (2008). Дуже сподобалося, хоча сюжет не вельми напружує. Оповідь про людей, які мають природну здатність стрибати в будь-яке місце, побачене навіч чи на фото. Вони - телепорти, а є ще й паладини, які цих телепортів виловлюють і вбивають. ЯК і навіщо? Далі дивіться самі, фільм прикольний і повчальний smile .
 
argo-unfДата: Середа, 20.06.2012, 22:59 | Повідомлення # 10
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
"Викрадачі кісток" (2003) - цікава гіпотеза про виживання колективного організму в екстремальних умовах пустелі. А для любителів динаміки - захоплюючий трилер.
 
argo-unfДата: П'ятниця, 22.06.2012, 22:08 | Повідомлення # 11
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
"Печера" (2005) - у румунських Карпатах знаходять підземну печеру, яка не сполучалася з зовнішнім світом і тому там виникла своя власна біосфера. Але група дайверів, яка взялася досліджувати печеру, про це не знала... Досить цікавий фільм із гарними зйомками. Щоправда, маю деякий сумнів, що пейзажі там карпатські, до того ж без Голівуду не обійшлося, але загалом картина варта уваги.
 
jasminzhДата: Середа, 21.12.2016, 21:03 | Повідомлення # 12
Курсант
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
"Я - четвертий" непоганий фільм, але мене не вразив.

Хочу подивитися "Бунтар Один. Зоряні Війни". Цікаво, що там буде.


Срібна пташка
 
werta12Дата: П'ятниця, 11.12.2020, 21:39 | Повідомлення # 13
Курсант
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Про "Печеру" сподобалося, надо подивитися на вихідних
 
Форум » Україномовний форум фантастики » Кінофантастика » Новинки і не дуже кінофантастики (Описи, рецензії і просто відгуки про НФ чи фентезійні фільми)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Аргонавти Всесвіту © 2024