Аргонавти Всесвіту
сайт україномовної фантастики
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Україномовний форум фантастики » Різне » До питання про якість матеріалів "АВ" (Скарги, подяки, пропозиції, поради)
До питання про якість матеріалів "АВ"
argo-unfДата: П'ятниця, 06.02.2009, 23:54 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Оце випадково виявив, що файл першої частини"Прекрасних катастроф" Юрія Смолича пошкоджений surprised . Гандж негайно виправляю, але shutup !!! Друзі, якщо помітите хоча б якусь заковику, негайно сигналізуйте сюди deal !!!
І про все, що вам сподобалося (чи не сподобалося) на сайті, а також свої міркування стосовно роботи АВ - також вміщайте сюди wink
 
argo-unfДата: Четвер, 14.05.2009, 23:10 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Carmello)
как скачать вложение?

Розтлумачте, будь ласка, що мається на увазі??? surprised

 
BobuaДата: П'ятниця, 09.10.2009, 13:24 | Повідомлення # 3
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
doc-и в rar-ах, то мабуть непогано (особливо для дуже великих файлів: якщо додати інфо для відновлення, то навіть при обривах завантаження не все, нажите непосильною працею :), буде втрачено )
Але маю пропозицію: дозволити додавати доки придатніші одразу для читання з екрану:
1) шрифт не з засічками (TNR), а прямий (Arial, чи інший )
2) шрифт більший (напр 24 pt + zoom=88%)
3) вигляд — нормальний (замість розбивки на сторінки)
4) і можливо найголовніше: задати чорне тло і зелені букви — якщо люди не пробували, то саме час smile Нмсд, що менше екран в очі присвічуватиме, то воно краще "глядачу"

Не те, щоб воно мені тре було (як тре — то запишу свіжий макрос для обробки док-у), але кортить долучити людей до читання з екрану biggrin Уявіть якщо хтось з них не вміє змінювати шрифт чи збільшувати його... а побачить крихітні погризені екраном круглі буквеняточки cry

не до теми

Quote
Розтлумачте, будь ласка, що мається на увазі??? surprised

У мене було відчуття (коли вони натовпом проходили), що оскільки ucoz якось пов’язаний з РФ, то то просто забігла "бригада", переконалась, що таваріща Путіна тута не обіжають і пішла собі далі biggrin


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
argo-unfДата: П'ятниця, 09.10.2009, 23:55 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Тут така справа... Воно би й непогано, але я планую пізніше кожен твір оснастити анотацією, а її належить додавати якраз у те вікно. Втім, дещо пізніше (коли закінчу перескановувати бібліотеку і матиму море вільного часу) спробую розібратися в цьому питанні детальніше. Щодо чорного тла - ааааа, у мене вже клаустрофобія починається! Чи це просто рецидив від старих добрих часів і тормознутої ІВМки? Спогади не найкращі. Однак можете відкрити опитування - у нас на сайті чи ще десь, і з'ясувати; якщо народу сподобається - так тому й бути.

А "бригадирів" я вже й сам вичислив - вони наклали аналогічних купок на "Літературі Придніпров'я", а це також дітище Юкозу. Що вдієш...

 
BobuaДата: Середа, 28.10.2009, 14:09 | Повідомлення # 5
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
Воно би й непогано, але я планую пізніше кожен твір оснастити анотацією, а її належить додавати якраз у те вікно.

А що таке "те"? smile

Quote (argo-unf)
Щодо чорного тла - ааааа, у мене вже клаустрофобія починається!

тоді скасовую smile

Quote (argo-unf)
Втім, дещо пізніше (коли закінчу перескановувати бібліотеку і матиму море вільного часу) спробую розібратися в цьому питанні детальніше

Якщо до того часу вся книгозбірня вже буде шрифтом Time New Roman, то буде пізно wink

Ps до речі, таки не можу знайти онлайн-версії текстів (лише архіви). Якщо, уявімо biggrin , хтось не має ПК, а має лише мобтел з ReadManiac-ом, то він зміг би читати лише txt (макс — htm) — прості або в zip архівах


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
argo-unfДата: П'ятниця, 30.10.2009, 00:21 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Ну, те - це віконце, куди ви пропонуєте зливати невеликі тексти.

Мене найбільше відлякує розмір незаархівованих творів, бо в такому випадку доведется розлучитися з планами на Галерею, та й взагалі місця на сайиі скоро буде обмаль. Хіба відкрити на Юкозі ще один сайт - спеціально для читання з екрану... Але то нова морока, і я два сайти фізично не потягну. Може, ризикнете - для проби хоча б? Якщо не сподобаєтся, сайт можна за хвилину стерти.

 
BobuaДата: Четвер, 05.11.2009, 14:00 | Повідомлення # 7
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
Ну, те - це віконце, куди ви пропонуєте зливати невеликі тексти.

Наразі, при спробі додати новий матеріал я бачу два віконця:
Quote
Короткий опис твору:

— то ж мабуть і є анотація?
і
Quote
Повний текст матеріалу:

Я думав :), що туди тре повний текст заливати

Насправді ж, якщо к-ть місця обмежена, то я 100% згоден, що перевагу слід віддати архівам (крім стиснення в 2-3 рази, це ще й запорука цілісності тексту [бачив як шматки всередині файлу зникають при завантаженнях, як кінець обрізає... ]).
А архіви rar добрі не лише кращим стисненням, а хоч би й тим, що мож додати інфо для відновлення і здійснювати неперервне архівуваня [100-ня дуже подібних файлів займе місця лише на пару відсотків більше аніж один — тому в одну книгу {файл} мож додати переклад на будь-який смакк santa == бУКа {багатоговіркова УкрМовна книга}]

Але якщо замінити

Quote
Повний текст матеріалу:

на
Quote
перші 4стр тексту [8кБ]:

то і вовки цілі й вівці ситі biggrin :
Маленькі оповідання мож читати "онліне" (якби ще була можливість сортування по розміру?, щоби натрапляти саме на них?), їх знайде Гугля, можна давати витяг ["цитату"] з посиланням на http://argo-unf.at.ua/.... — тим самим розкручуючи СУФ і УФФ. Бо посилатись на архів чи сторінку з якої "лінк" на архів якось ніякувато... Могуть не понять biggrin ...
А великі — оцінити, перш ніж тягнути кілька МБ (хіба сайтові [серверові] не краще якщо "трафік" менше?)

Ще краще було би якби в цій формі діяк <html> код, а не [bb], бо тоді мож було би робити і активні [як посилання] виноски, але то я вже присікуюсь, бо звик до книгозбірні, що приймає html (хоч і з розширенням txt :))


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
argo-unfДата: Четвер, 05.11.2009, 23:57 | Повідомлення # 8
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
От дивітся: беру я серіальний твір, скажімо "Тарзана". У верхньому віконці пишу, що це серія "Тарзан", а в нижньому даю короткий опис твору. Така в мене логіка smile
Але, зрештою, робіть як знаєте, я в технічних питаннях розбираюся ну дуже погано. Зобов'язуюся втручатися тільки у форс-мажорних випадках tongue .
 
BobuaДата: Вівторок, 17.11.2009, 15:44 | Повідомлення # 9
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
Є перший форс-мажорик:
• doc файл — 100кБ
• 4-ри jpg — ще 200 кБ
в сумі — doc (2-5МБ), який навіть в архіві менше 1800кБ займати не хоче :(((( wacko

А так хотілось зробити док з зобрами... sad


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
argo-unfДата: Середа, 18.11.2009, 00:02 | Повідомлення # 10
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
А що це має бути? Якщо книга - проблем нема. Якщо переклад - доведеться ПОКИ ЩО обійтися бе з ілюстрацій. Та далеко їх не відкладайте, бо через кілька місяців я таки планую дооцифрувати свою бібліотеку УНФ, і тоді стане ясно, скільки у нас лишається вільного місця на сайті. Може, щось і придумаємо...
 
BobuaДата: Понеділок, 06.12.2010, 15:46 | Повідомлення # 11
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
Якщо книга - проблем нема. Якщо переклад

незвичне розбиття smile

Quote (argo-unf)
Та далеко їх не відкладайте, бо через кілька місяців я таки планую дооцифрувати свою бібліотеку УНФ, і тоді стане ясно, скільки у нас лишається вільного місця на сайті.

е... то навіть тоді краще буде поберегти місце для майбутніх текстів!

А щодо тих фото, то я спробував їх додавати у формі в рядок "додати зобр", але здається не пройшли.
То й не треба smile — в тексті є посилання на фото.
От якби ще навчитись вставляти в doc такі посилання на фото-малюнки, які автоматично завантажуватимуть зображення з Інету, то можна було би замість захаращувати ними СУФ — "експлуатувати" інші сайти biggrin

Додано (06.12.2010, 15:46)
---------------------------------------------

Quote (argo-unf)
І про все, що вам сподобалося (чи не сподобалося) на сайті, а також свої міркування стосовно роботи АВ - також вміщайте сюди

Користуюсь нагодою, хоча мені й здалось, що назва теми іншого спрямування smile
Флуд з іншої теми:

Quote (Kashtan)
Іще одне. Не хочу робити для цього окремої теми, тому пофлудю тут.
Скачав усі твори що були в пошуку на сайті, порахувув, вийшло 1376, по нумерації на сайті творів, на нинішній момент 1482, а найбільший номер архівованого файлу 1585 (1585_Reshta_zalejytj). Де решта? І взагалі, можливо варто організувати щось на кшталт торентовки, ємкість усіх 1376 файлів дорівнює 137 МБ.
На файлозберігаючі системи на зразок рапідшири або депозітфайлу не поміститься, але є інші, трохи менш популярні, зате ліміт не такий суворий.
Але файлообмінники значно практичніші, адже можливо у випадку появи нових матеріалів торент-файл просто перезалити. Словом, дійсно багато практичних переваг.
Отже, які міркування?

Quote (Kashtan)
Хочу дещо додати, теж камінчик у бік розробників сайту.
Не піднімав би питання ні про файлові сховища, ні про Р2Р-мережі, але це ПЕРШИЙ сайт в моїй практиці, який категорично відмовився копіюватись програмами, що роблять повну або вибіркову копію сайту. Напр. Wysigot та Teleport Pro. Повні версії при тому. Копіювались лише близько десятка архівів, за яким принципом, не відаю. На якому "движку" взагалі робився сайт? Чи банальна помилка у скриптах?

Міркування прості.
1) Замініть завантажувальник, напр., на Offline Explorer — він сам дістанеться до архівів при заданні достатньоїї глибини.

Додано (06.12.2010, 15:46)
---------------------------------------------
Щодо імен файлів

Quote (argo-unf)
Стосовно кількості, то тут, певно, маються на увазі не твори, а файли (не лише НФ). Крім того, особливість нумерації на цьому хостингу така, що враховуються всі файли, в тосу числі і видалені (скажімо, коли я міняю старий варіант твору на новіший, вичитаний, то перший видаляю, але його номер чомусь зберігається). Тут питання вже до розробників. Нарешті про торенти... Ви не перший і не останній, хто шпиняє мене за технічне вдосконалення сайту. Якби я ще хоч щось у цьому тямив. А я чайник, просто чайник жерстяний у цих питаннях . До того ж у мене дуже загальмований сільський інтернет . Плюс катастрофічно не вистачає часу - весь його надлишок наразі йде на оцифровку української НФ, і кінця цьому ще не видно. Та спасибі за пропозиції, сподіваюся, що до них таки доведеться ще повернутися - трохи згодом.

А от тут складніше.
Завантажив.
Маю більше 10-ка каталогів з таким вмістом:
Quote

...
0\10_Hinci_Neptuna.rar
10\1000_Antin_Myhajlowy.rar
...
10\1022_1993_Pitjma_woh.rar
...

(як я зрозумів по 99 архівів на каталог, а перші 2 цифри == номер каталогу)
Погано, нмсд, те, що читати архіви (не користуючись html-сторінками сайту, бо ж не всі "читалки" таке дозволяють) складно (навіть після групового розпакування і перетворення doc—>txt+код :)) — бо все якось перемішано sad
А ще й пам’ять дірава smile — забуваю кого вже не хочу читати й знову згодом натикаюсь.

Мені вже пізно — не буду ж перезавантажувати 210МБ, але може ще комусь тре? smile
Чи існує можливість автоматично давати якісь інші імена файлам?
Напр,.: код країни автора --- прізвище автора --- все решту


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)

Повідомлення відредагував Bobua - Понеділок, 06.12.2010, 16:40
 
argo-unfДата: Понеділок, 06.12.2010, 17:36 | Повідомлення # 12
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Коли я читаю подібні питання, то відчуваю себе, як влучно висловився на літфорумі один наш класик, "тупезним виродком" biggrin . Ну не фуричу я в технічних питаннях, що з мене взяти. Був два роки тому період просвітлення, коли я створив цей сайт; тепер як тільки заходжу в панель управління - мороз по шкірі, бо все чисто позабував. Так що моя Вам порада: опускайтеся в самий кінець сторінки, в правому нижньому куті тисніть кнопочку з логотипом Юкоза, за 5 хвилин створіть сайт і розберіться там що до чого оком майстра. До речі, після того, якщо не буде шкода, сайт можна знищити.
 
kashtan4493Дата: Понеділок, 06.12.2010, 22:31 | Повідомлення # 13
Курсант
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
argo-unf
Ваші здібності та досягнення, з величезним зиском перекривають деякі незначні прогалини в знаннях галузі технічних питань веб-програмування та орієнтації в інтерфейсі.
Я можу викласти всю літературу на торрент, щоб люди качали українську та україномовну фантастику.

Додано (06.12.2010, 22:31)
---------------------------------------------

Quote (Bobua)
Міркування прості. 1) Замініть завантажувальник, напр., на Offline Explorer — він сам дістанеться до архівів при заданні достатньоїї глибини.

О, вельми дякую, спробую.
 
argo-unfДата: Понеділок, 06.12.2010, 23:55 | Повідомлення # 14
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Було б чудово! Власне, для того ми всі тут і працюємо, чи не так?
 
NickДата: Четвер, 10.02.2011, 00:47 | Повідомлення # 15
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Сайт "АВ" продивлються і в Росії. Ось на http://epizodsspace.no-ip.org/bibl....01.html виклали роман Владко "Аргонавти Всесвіту" 1956 року (українською мовою, є посилання на "АВ"), хоч він видавався російською в 1939, 1957, 1958, 1988 роках і пропонується в Мережі на безлічі сайтів (рос. мовою).
 
Форум » Україномовний форум фантастики » Різне » До питання про якість матеріалів "АВ" (Скарги, подяки, пропозиції, поради)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Аргонавти Всесвіту © 2024