Аргонавти Всесвіту
сайт україномовної фантастики
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Україномовний форум фантастики » Письменники-фантасти, НФ книги » "Космічна трилогія" Клайва С. Льюїса (Фантастика з філософським підтекстом)
"Космічна трилогія" Клайва С. Льюїса
andrea_leopoliДата: Вівторок, 01.02.2011, 11:23 | Повідомлення # 1
Курсант
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво було б почитати про враження учасників форуму від "Космічної трилогії" К. С. Льюїса. Днями у Львові саме вийшла друком третя частина трилогії, "Мерзенна сила" (чималі уривки можна почитати тут: http://andriymasliukh.wordpress.com/translations/trilogy/ths). Думаю, багато хто читав ці книги в російському перекладі, тому цікаво також дізнатися про враження від українського перекладу. Ну, а якщо хтось вперше про них чує, то ось тут є невелика стаття на цю тему: http://andriymasliukh.wordpress.com/translations/trilogy.
 
FlinaДата: Вівторок, 01.02.2011, 21:34 | Повідомлення # 2
Капітан
Група: Перевірені
Повідомлень: 108
Репутація: 2
Статус: Offline
Я читала перші дві частини російською. Перша "За межі безмовної планети" , просто захопила мене, я вже писала про неї http://argo-unf.at.ua/forum/4-34-1 , а от "Переландра"... розчарувала, тож третю, вирішила не читати sad
Але, насправді, я дуже рада що їх переклали, то незважаючи ні на що є класика Нф і вона має бути доступною українським читачам, на рідній мові smile
 
argo-unfДата: Середа, 02.02.2011, 00:33 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Спасибі Вам за хороший переклад! Я, щоправда, не любитель такого різновиду фантастики, та зате любитель хорошого українського слова. Так тримати й надалі! respect
 
BobuaДата: Четвер, 03.02.2011, 14:18 | Повідомлення # 4
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
І за "чималі уривки" дякую biggrin
Прикро, що видавці не розуміють, що саме уривками тре заохочувати читачів, не чекаючи "піратів"... tongue

До речі, було би добре якби всі уривки цього циклу були й архівом (для людей, у яких читалка не має власного доступу в Інет).


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
andrea_leopoliДата: Субота, 05.02.2011, 12:39 | Повідомлення # 5
Курсант
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за позитивні відгуки про переклад smile

Справді, це фантастика специфічна, на любителя. І все ж вона має свого читача, матиме й надалі - стосовно цього не сумніваюся.

Пропозицію щодо архіву з уривками спробую зреалізувати smile

 
andrea_leopoliДата: П'ятниця, 18.02.2011, 11:39 | Повідомлення # 6
Курсант
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Обіцяні уривки з усіх трьох книг трилогії - в прикріпленому архіві. Вибачайте, що так затримався - гора роботи wacko
Прикріплення: .--_.rar (155.5 Kb)
 
argo-unfДата: П'ятниця, 18.02.2011, 22:48 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Вельми вдячний за уривки! І ще було б непогано, якби Ви принагідно вказали тут реквізити книги (включно з кількістю сторінок). Це для бібліографії. Плюс помістимо на Головній у розділ "Новини видавництв" - іще сякий-такий піар... smile
 
andrea_leopoliДата: Вівторок, 22.02.2011, 10:59 | Повідомлення # 8
Курсант
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Будь ласка, реквізити:

К.С. Люїс, Космічна трилогія: За межі Мовчазної планети. Переландра. Львів: Свічадо, 2010; 380 c.
ISBN: 978-966-395-315-1

К.С. Люїс, Космічна трилогія: Мерзенна сила. Львів: Свічадо, 2010; 432 c. ISBN: 978-966-395-414-1

А на додачу - моя свіженька стаття про переклад "Мерзенної сили", такі собі перекладацькі нотатки: http://andriymasliukh.wordpress.com/2011/02/19/notatky_perekladacha/

 
argo-unfДата: Вівторок, 22.02.2011, 23:33 | Повідомлення # 9
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Дякую! Розмістив на Головній (щоправда, лише "Мерзенну силу" - попередня книга уже є в бібліографії за 2010 р.).
 
Форум » Україномовний форум фантастики » Письменники-фантасти, НФ книги » "Космічна трилогія" Клайва С. Льюїса (Фантастика з філософським підтекстом)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Аргонавти Всесвіту © 2024