Аргонавти Всесвіту
сайт україномовної фантастики
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Україномовний форум фантастики » Цей фантастичний світ » Я знаю :) чому неможливі свідомі подорожі у часі! (і як тепер жити з цим знанням??? :()
Я знаю :) чому неможливі свідомі подорожі у часі!
BobuaДата: П'ятниця, 01.04.2011, 14:52 | Повідомлення # 1
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline

Я знаю smile чому неможливі свідомі подорожі у часі!
і як тепер жити з цим знанням???

До "знання", мене підштовхнув, зд., Пратчет в книзі "Джоні й Бомба".
А саме:
Там у нього епізодично є, зокрема, якась "причинна бабця", яка й переміщується у часі за власним бажанням. Способами, невідомими, мабуть, навіть і їй самій :).
У "нашому" часі її назвали, "бездомною мішочницею" (замість мішків - крамничний візок).
Інколи їй тут давали монети (отака от поліція в Британії) на чашку кави.
Вона з того підсміювалась, дивилась дату на монеті й "йшла" обідати у відповідний час biggrin - дивю саме кінцівку книги

антиінфляція
До чого я це все веду (майже smile не розкриваючи, до речі, змісту вищевказаної книги, хоча може й тре видалити назву й автора????)?
Якщо навіть "причинна бабця" може збагнути для чого потрібні подорожі в часі, то невже решта 7млрд люду не здогадається? wink Думаю, багато хто помічав, що заощаджені гроші з кожним роком дедалі більше стають схожі на простий папір :(. В гривні це відбувається мало чи не блискавично (кілька років), в т.з. "твердих" валютах - повільніше, але все одно є.
І людина не може покарати тих крадіїв, бо то робить буцімто "демократична" влада.

Нмсд, дуже вагомим наслідком масового доступу до подорожей в часі стане лише те, що люди витрачатимуть свої гроші в минулому; причому навіть порядні люди вважатимуть, що мають право витрачати саме в той час, коли заробили.
А решту зупинятиме (мабуть) лише дата на папірці/монеті.

Чи ж витримає сучасна фінансова система таке?
Навряд чи, бо це би означало, що державні бюджети повинні самі зводити кінці з кінцями, а не перекладати проблеми на увесь народ за допомогою друкарських верстатів.
А чи можливе існування подорожей у часі, якщо цивілізація, що породила їх винахідника "впаде"? Теж сумнівно smile

Відтак, можна зробити висновок, що подорожі в часі (за поточних передумов) неможливі surprised

П.Н.
Варіант з "часовою" поліцією (див оповідання про винахідника що пограбував сейф у себе на роботі), тут не допоможе, бо за будь-якими ознаками не мож вважати злочином бажання людини витрачати гроші в той час, в який вони були зароблені.


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)

Повідомлення відредагував Bobua - П'ятниця, 01.04.2011, 14:57
 
argo-unfДата: П'ятниця, 01.04.2011, 23:49 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Химерна гіпотеза biggrin . А чи не спробувати Вам сили на Зоряній Фортеці, скажіио?
Щодо часу і грошей, то згадалася повість Г. Анфілова "Подвійна петля", яку я нещодавно переклав. Там досить цікаво описано механізм мандрівки в недалеке майбутнє і, зокрема, наведено спосіб зичити гроші в майбутньому. На жаль, з обов'язковти поверненням через добу cry .
А щодо того, як жити з таким знанням... ЯК ЩО??? Винаходити машину часу! tongue
 
BobuaДата: Понеділок, 04.04.2011, 13:19 | Повідомлення # 3
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
На жаль, з обов'язковти поверненням через добу .

Знаєте, оця от заява про "добу" для подорожей у часі виглядає якось сумнівно smile

Пригадую якусь повістину (Рейнольдса, а може й Тена) в якій подорож в часі була фінансована кількома (чи десятком) золотих монет (втім..., нині це цілий статок: якщо врахувати що 1унц монета = понад 11т грв).
Наприкінці (640р?) з відсотками, то вже була майже вся світова економіка (хоча, там, зд., завеликий відсоток для золота написано: навіть у фінансово-пірамідній Україні нині такого, зд., нема)...
І для "інвестування" і порад банкірам (раз на 100 років) знадобилися, мабуть, лічені години!!!

До речі, про відсотки: чит. оповідання "долар містера Джонса" (хоч там і без переміщення в часі, та й припущення сумнівні), але все-одно цікаво.

Quote (argo-unf)
А щодо того, як жити з таким знанням... ЯК ЩО??? Винаходити машину часу!

та ні... мова була про знання "недоступності подорожей" wink


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
argo-unfДата: Понеділок, 04.04.2011, 22:43 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
На днях десь бачив повідомлення, буцімто якийсь американський учений на основі спостережень над 200 млн галактик (?) дійшов висновку, що час і простір не пов'язані, що в часі можливі "діри". Так що хто його зна. Старий Ейнштейн свою теорію побудував на основі спостережень лише за однією галактикою...
 
BobuaДата: Четвер, 09.02.2012, 15:49 | Повідомлення # 5
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
що в часі можливі "діри". Так що хто його зна.

А навіть якщо й можливі, то що?
Перемістити людину на якісь там тисячі років, то ще пів-біди (чи четвертина).
А от, що та людина буде робити в космічному вакуумі??? wacko
Якщо вірити, напр., Д. Адамсу, то більше 30сек --- не протримається.

А, нмсд, прорахувати просторове зміщення, щоби та людина потрапила кудись у звичне середовище, майже що неможливо --- забагато ж чинників у всього того загадкового взаємного руху планет, галактик і т.д...
І порядок величин якось та неспівставний.
Напр., як то описано в якомусь фант-оповіданні: на кілька метрів вище землі "матеріалізуєтесь", впадете, вивихнете ногу, одружитесь з місцевою "самаритянкою", помрете від руки її розлюченого брата-ку-клуск-кланівця, який допетрає, що там, у майбутньому раси змішані == у кожної людини 1/4 негритянської крові. А що таке "кілька метрів" поівняно зі швидкістю розбігання галактик????? biggrin

Додано (09.02.2012, 15:49)
---------------------------------------------
Боб Шоу обгрунтував недоцільність подорожей у часі... sad
Хоч книжка („в двох обличчях”) й художня, але вседно прикро smile
Втішає думка, що щось не так з законом збереження енергії в його „обгрунтуванні” :))


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
argo-unfДата: П'ятниця, 10.02.2012, 00:26 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Звісно, мандрувати, щоб там полювати... Чи вбивати свого прадіда... Такі подорожі - повна маячня. Але з метою вивчення минулого... Чомусь, до речі, гадається, що матеріальна субстанція через час не пройде - направду були б хроноклазми, - а от те, що називається душею-свідомістю. Тож, можливо, привиди - звичайні Мандрівники В Часі biggrin !
 
BobuaДата: Субота, 31.03.2012, 18:14 | Повідомлення # 7
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
Як Вам сказати... В режимі типу "привид" з прадідом мож вдіяти (ненароком...) таке, що краще би одразу вбити: тоді хоч дід не постраждає wink
Хоча щодо переміщень у часі свідомістю (з відповідним розгілковуванням Всесвітів, у яке я не зовсім вірю, бо щось забагато енергії буде wink ) писав, зд., Боб Шоу "в двох обличчях". Кумедно було читати як він писав про руйнування Всесвітів з перехресним переміщенням черед буцімто "неврівноваження енергії" чи щось таке... Крихта проти Планети (з нічого створеної????) --- і то неналежне порівняння cool


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
argo-unfДата: Неділя, 01.04.2012, 12:13 | Повідомлення # 8
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Bobua)
Як Вам сказати... В режимі типу "привид" з прадідом мож вдіяти (ненароком...) таке, що краще би одразу вбити: тоді хоч дід не постраждає

Якщо виходити з того, що час - це послідовний ланцюжок випадковостей, прадідова параноя в минулому може вилитися в суперЕйнштейна в майбутньому biggrin .
 
Форум » Україномовний форум фантастики » Цей фантастичний світ » Я знаю :) чому неможливі свідомі подорожі у часі! (і як тепер жити з цим знанням??? :()
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Аргонавти Всесвіту © 2024