Про файлові сховища тут.
http://forum.0day.kiev.ua/index.php?showtopic=3431 Без реєстрації неможливо прочитати, тому із кешу Гугла браузером Опера.
http://209.85.135.132/search?q=cache:g9EMDXzrdvAJ:forum.0day.kiev.ua/index.php%3Fshowtopic%3D3431+%D1%84%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B5+%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%89%D0%B0&cd=1&hl=ru&ct=clnk&gl=ua&client=opera
Ще дещо.
http://otvet.mail.ru/question/20911237/
Інформації дуже багато, тому виокремлю найоптимальніші, принаймні на моє імхо.
http://yabadaba.ru/ - Необмежений розмір і термін зберігання файлів
http://sms4file.com/ - див. вище
www.gmail.com - 7 ГБ без обмеження терміну. Через утіліту GMail Drive зручний інтерфейс, як звичайним фізичним диском.
Тепер про мережі peer-to-peer.
Однією із практичних переваг їх, про що я відмітив у пості №1, є те, що коли робиться оновлення скачуваного файлу, (наприклад додаються нові твори, або міняються на більш нові версії, з ілюстраціями, повні редакції, тощо), то лічери (ті хто скачують), мають можливість повторно скачати торент-файл, але при виборі директорії вказати ПОТРІБНІ файли із всіх, котрі є у скачуваному пакеті. Тобто по-новому весь пакет скачувати потреби немає, достатньо скачати ті, що вас цікавлять. Зручно, чи не так?
Мені лестить, що так високо оцінюють здібності мого інтернет-провайдера, формально він безлімітний, ADSL, (ОГО укртелеком), швидкість на віддачу має сягати 16 КБ на секунду. Але на практиці внаслідок найімовірніше внаслідок поганого стану кабелів в нашому підїзді, він обривається, як на декілька хвилин, так і годин і діб. Прикро, тим паче що у нашому ж будинку, але в іншому підїзді у хлопців швидкість в восьмеро вища, і ніколи немає обриву.
Тому я навряд чи зможу допомогти у питанні розповсюдження.
Хочу дещо додати, теж камінчик у бік розробників сайту.
Не піднімав би питання ні про файлові сховища, ні про Р2Р-мережі, але це ПЕРШИЙ сайт в моїй практиці, який категорично відмовився копіюватись програмами, що роблять повну або вибіркову копію сайту. Напр. Wysigot та Teleport Pro. Повні версії при тому. Копіювались лише близько десятка архівів, за яким принципом, не відаю. На якому "движку" взагалі робився сайт? Чи банальна помилка у скриптах?
Шкода, що Ємченко Олександр досі не отримав змоги роздрукувати твір. Тим паче, що всі книги його, що в мене є, купувались не за принципом авторства, а просто подобались за змістом, це і "Біографи Голубої планети", і "Піраміда Сонця", і "Знак Бронтозавра". Набагато пізніше після їх прочитання я усвідомив, що це книги одного автора. Саме Ємченко разом з Карпо Земляком ("У незвідані далі") своїми творами прищепив мені любов до Кліо та Уранії ще в ранньому дитинстві.
До речі, Карпо Земляк, що це за автор? Пошукові системи в ступорі від цього словосполучення. І від назви його твору теж.