Аргонавти Всесвіту
сайт україномовної фантастики
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Україномовний форум фантастики » Кінофантастика » Фільм "Аватар"
Фільм "Аватар"
argo-unfДата: Неділя, 24.01.2010, 01:42 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Щойно переглянув "Аватара"! Враження - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Чесно, давно вже був переконаний, що американська кіно-НФ почила в бозі, але це - відкриття! Чогось кращого я ще не бачив. У першу чергу вражає, звісно, антураж - до деталей виписаний химерний світ чужої дикої планети, первісне суспільство аборигенів. На цьому тлі супертехніка землян - тьху. Непогана й сама ідея фільму, хоч і не така вже оригінальна. Про динамічність я мовчу - це ж Америка... Коротше, висновок: Сігурні Вівер завдяки "Аватару" - знову суперзірка НФ biggrin ! І знаєте, роль ученого їй підходить значно більше, аніж тупої салдафонші!
Тільки б не було продовження!!!
 
SpacerДата: Вівторок, 02.02.2010, 11:13 | Повідомлення # 2
Курсант
Група: Перевірені
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Еволюція загонить на нове коло, і порятунок знайдуть у кіно-храмах, натягнувши костюм-аватар... sad - http://www.apn.ru/opinions/article22352.htm

Українська космічна поезія - http://ok-spacer.blogspot.com
 
FlinaДата: Четвер, 22.04.2010, 00:35 | Повідомлення # 3
Капітан
Група: Перевірені
Повідомлень: 108
Репутація: 2
Статус: Offline
Нарешті і я подивилась "Аватар" cool , захоплююче, добротно продумана тема, та я б не сказала по-новому, бо якось дуже вже Наві схожі на людей, інопланетні коні на на наших парнокопитних, хоч там вони і шестиногі, птеродактилі ,чомусь мені, асоціюються з драконами. А от хвости просто супер, я ніде такого не зустрічала! Тобто те, як Наві спілкуються з їхньою допомогою з тваринами, Ейвою, певна альтернатива телепатії.
Фільм залишив двояке враження, висловлю свою субєктивну думку ( але якщо є можливість, чому б ні) та якщо люди, як показано у "Аватарі", як розповідається у численних фантастичних романах, оповіданнях і у переважній більшості американських фільмів, будуть такі тупі, щоб і далі воюватимуть і знищуватимуть все, вони ніколи не вийдуть в далекий космос, бо високі технології космічних польотів беззаперечно потягнуть за собою ще кращі технології у воєнній галузі, а якщо є лук, то він обовязково вистрелить, а якщо вистрелить "нейтронний лук", то літати вже буде нікому...
Ще кілька слів про фільм, чудова природа, виявляється не спецефекти, а справжні тропічні ліси на Землі, тобто, на Пандору летіти не треба biggrin Щоправда, наші ліси не світяться вночі, а гарно було б yes
 
argo-unfДата: Четвер, 22.04.2010, 01:12 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Ще більш дивно те, що напрочуд схожий світ зустрічається у Стругацьких ("Равлик на схилі, варіант - "Неспокій"). Я навіть десь краєм вуха чув, що Борис Стругацький позивався з Камероном. Там і Ейва, і чимало ще всякого... А стосовно мілітаризації космосу - згоден на всі 100! Та це й очевидно кожній нормальній людині. Сама ідея зоряних воєн надзвичайно убога, примітивна і неправдоподібна з будь-якого погляду. І з економічного - насамперед... smile
 
kashtan4493Дата: Четвер, 11.11.2010, 02:11 | Повідомлення # 5
Курсант
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Продовження таки буде. Причому і 2 частина, і 3.
http://news.bigmir.net/entertainment/342189/
Мова буде йти про океан, і це добре, бо земляни краще знають найближчі небесні тіла, аніж власні глибини, тут є де розгулятися уяві сценариста.
Особисто я не вважаю сіквели-аддони чимось поганим, просто зрозуміло що в гонитві за комерційним успіхом забувають про інші аспекти.
Але рідкі успіхи є, особливо коли сюжет насправді писався, та з точки зору часу, бюджету, або технічних можливостей не вмістився в одну картину. Наприклад Зоряні війни, Лукаса, того ж Камерона Термінатори, (лише 1 та 2 частини) Чужі, певна річ перші 3 частини, решта то кіч, тощо.
 
MikeДата: Понеділок, 21.02.2011, 15:45 | Повідомлення # 6
Курсант
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
До речі,я його дивився,це дуже класне кіно.

Додано (20.02.2011, 13:23)
---------------------------------------------
Правда,дуже цікаве кіно smile

Додано (21.02.2011, 15:45)
---------------------------------------------
Дуже круто smile

 
argo-unfДата: Понеділок, 21.02.2011, 23:38 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Mike)
Причому і 2 частина, і 3.

??? wacko Таже ж вони іще не вийшли!!! biggrin

 
Форум » Україномовний форум фантастики » Кінофантастика » Фільм "Аватар"
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Аргонавти Всесвіту © 2024