Аргонавти Всесвіту
сайт україномовної фантастики
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Україномовний форум фантастики » Наповнення сайту "Аргонавти Всесвіту" » Плани зі сканування НФ (Книги для бібліотеки, що наразі скануются/скануватимуться)
Плани зі сканування НФ
argo-unfДата: Середа, 02.12.2009, 23:19 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Шановні колеги! Щоб уникнути накладок і, як результат, марно витраченого часу, пропоную викладати в даній темі книги (журнали), які ви маєте намір найближчим часом сканувати.
 
NickДата: Середа, 02.12.2009, 23:56 | Повідомлення # 2
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
1. 1955-Плутонія - Обручев Володимир.
2. 1957-Голова професора Доуеля - Бєляєв Олександр
3. 1958-Зірка КЕЦ - Бєляєв Олександр.
4. 1959-Полум'я в лабораторії №1 - Фівен Гейнц.
5. 1959-220 днів на зорельоті - Мартинов Георгій.
6. 1959-Кришталевий край - Бузько Дмитро
7. 1960-Долина чотирьох Хрестів - Забєлін Ігор
8. 1961-Панургове стадо - Зуєв-Ординець.
9. 1962-В небі - Земля - Бережний Василь.
10.1964-Привид часу - Савченко Володимир
11.1967-Залізний бунт - Владко Володимир.
 
argo-unfДата: Четвер, 03.12.2009, 01:19 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
shutup М-м-мені аж жарко стало!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ТАКІ РАРИТЕТИ!

Додам трохи від себе:

1. Кір Буличов "Дівчинка з Землі"
2. Любов Коваленко "Ярославна"
3. Рене Дюшато "Таємниця Крилатого Змія"
4. В. Суслов, В. Росін "На каравелі "Улюбленець Нептуна"
5. Рагул Санкритяян "В забутій країні"
6. Гребньов Г. “Втрачений скарб. Інший світ”
7. Олександр Бєляєа "Стрибок у ніщо"
8. Олександр Казанцев "Марсові онуки"
9. Г. Угаров "Загублений риф"
10. В. Річ, М. Черненко "Мушкетери"

 
NickДата: Четвер, 03.12.2009, 22:40 | Повідомлення # 4
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Є дві книги вид-ва "Молодь" "Стрибок у ніщо" - 1961 і 1969 років. Різниця в художниках, в книзі 1961 р. є зміст, а над книгою 1969 р. попрацював коректор. Чи потрібні вони обидві argo-unf?
Є дві книги В.Суслова і В.Росіна. Вони видали в 1969 році значно оновлену книгу під назвою "Дивовижна одісея Феді Кудряша".
Не нагадаєте, що фантастичного в книзі Угарова, щось призабув.
А "В забутій країні" - скоріше пригодницька повість, не робить же придумана африканська країна Нагонія роман Ю.Семенова "ТАРС уповноважений заявити" фантастикою.
Чи немає у вас першої книги трилогії Л.Тендюка "Експедиція "Гондвана" і чи фантастика це?
 
argo-unfДата: Четвер, 03.12.2009, 23:24 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Nick)
Є дві книги вид-ва "Молодь" "Стрибок у ніщо" - 1961 і 1969 років. Різниця в художниках, в книзі 1961 р. є зміст, а над книгою 1969 р. попрацював коректор. Чи потрібні вони обидві argo-unf?

У мене 1969 рік. З 1961 року - знайшов лише обкладинку у Мережі biggrin . Але, звісно, видання потрібне!

Quote (Nick)
Є дві книги В.Суслова і В.Росіна. Вони видали в 1969 році значно оновлену книгу під назвою "Дивовижна одісея Феді Кудряша".

"Одіссею Феді Кудряша" знайшов нещодавно на "Читанці"! Однак там відсутні сторінки від 300 і далі. Дрібниця - але викладати ще не можна - а раптом там були якісь нові ілюстрації в кінці? Щоправда, бракуючий текст додали...

Quote (Nick)
Не нагадаєте, що фантастичного в книзі Угарова, щось призабув.

Там якийсь таємничий невидимий ковпак накрив острів з копальнями стратегічної сировини одного мільйонера.

Quote (Nick)
А "В забутій країні" - скоріше пригодницька повість, не робить же придумана африканська країна Нагонія роман Ю.Семенова "ТАРС уповноважений заявити" фантастикою.

Так, але зате Плутонія і Загублений світ роблять ці романи фантастикою smile . Як на мене, прийом один і той самий.

Quote (Nick)
Чи немає у вас першої книги трилогії Л.Тендюка "Експедиція "Гондвана" і чи фантастика це?

Маю всі три частини, але оце якраз, здається, не фантастика. Хоча...

 
NickДата: П'ятниця, 04.12.2009, 00:32 | Повідомлення # 6
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
У мене 1969 рік. З 1961 року - знайшов лише обкладинку у Мережі

В мене є книга 1961 року.
Quote (argo-unf)
"Одіссею Феді Кудряша" знайшов нещодавно на "Читанці"! Однак там відсутні сторінки від 300

В мене є ця книга.
Quote (argo-unf)
Маю всі три частини, але оце якраз, здається, не фантастика

А якже праця вченних над людьми-амфібіями (2 частина трилогії)?
 
argo-unfДата: П'ятниця, 04.12.2009, 23:12 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Nick)
В мене є книга 1961 року.

Тоді давайте я відсканую текст, а Ви потім додасте оформлення 1961 року. Адже 1969 - здається, перевидання.

Quote (Nick)
В мене є ця книга.

О, чудово! Погляньте, будь ласка, від сторінки 307 і далі - чи є там ще ілюстрації. І, якщо можна, надішліть вихідні дані книги та к-сть сторінок. Усе решта уже готово.

Quote (Nick)
А якже праця вченних над людьми-амфібіями (2 частина трилогії)?

Ви мене підловили smile . Доведеться сканувати. Але тоді схожа ситуація і з "Безумцями" Насібова...

 
NickДата: Субота, 05.12.2009, 00:39 | Повідомлення # 8
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
Адже 1969 - здається, перевидання

Так, перевидання, та над текстом 1961 року творчо попрацювали коректори. Що робити в цьому випадку?
Quote (argo-unf)
Погляньте, будь ласка, від сторінки 307 і далі - чи є там ще ілюстрації

На другі сторінці епілогу є мал. На всяк випадок сканував і 2-3-4 сторінки.
Quote (argo-unf)
Але тоді схожа ситуація і з "Безумцями" Насібова

Е, ні, там, наскільки я пам'ятаю, були аквалангісти, психіку яких змінили мед. препаратами.
Прикріплення: Suslov_Rosin.rar (300.5 Kb)
 
argo-unfДата: Субота, 05.12.2009, 02:04 | Повідомлення # 9
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Nick)
Так, перевидання, та над текстом 1961 року творчо попрацювали коректори. Що робити в цьому випадку?

Хм... тоді доведеться сканувати. Так простіше, аніж звіряти з готовим текстом.

Quote (Nick)
На другі сторінці епілогу є мал.

Уточнення: Мал. в самому кінці епілогу - як заключний, чи як ілюстрація?

 
NickДата: Субота, 05.12.2009, 12:35 | Повідомлення # 10
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
Мал. в самому кінці епілогу - як заключний, чи як ілюстрація?

Не в кінці, мал. як ілюстрація перед абзацом "Сильній поштовх звалив Федю...", є ще дві сторінки слів, що можливо не зрозумілі читачеві, та дві сторінки змісту.

Наявність в бібліотеці романів Джоан РОЛІНҐ означає, що фентезі приймається в argo-unf, та й тенденції в літературі останньго десятиліття такі, що можна вважати - пік уваги до творів наукової фантастики видавців і авторів залишився в минулому столітті, зараз - фентезі в розквіті сил. А як в argo-unf щодо містики? Наприклад: "Останній шаман" (Тисовська Наталя) або "Приватна інформація" (Паняєва Наталя), чи "Бранці мороку" - Шевченків Н. та О. А, можливо, щось з такого:
Магус - Арєнєв Володимир
Меч королів - Батурин Сергій
Оскол, Брамник - Дяченки Марина та Сергій
Зруйновані зорі - Авраменки Олег та Валентин
Звичайно, можуть бути запитання з авторським правом, та я десь бачив на одному з сайтів таке оголошення: "Автори і видавництва, що незадоволені розміщенням на сторінках сайту тих чи інших творів, можуть інформувати про це адміністрацію сайту і до їх думки прислухаються" - щось схоже можна розмістити на головній сторінці. Та й, якщо будуть заперечення, на сайті можна було б залишати в рекламних цілях найбільш вдалі уривки з творів.
Думаю, з часом, розміщення творів нових авторів на цьому сайті буде за винагороду, признання майстерності, а поки що - чому б не спробувати, адже не чекати ж, поки автор сам запропонує розмістити його твори на сторінках сайту та й запитати його дозволу не завжди є змога за браком інформації про автора. Можливо, і користувачів сайту, що зголосяться поповнювати бібліотеку, буде більше, адже не всі мають в своєму користуванні книги старих часів.

Повідомлення відредагував Nick - Субота, 05.12.2009, 13:41
 
argo-unfДата: Субота, 05.12.2009, 23:16 | Повідомлення # 11
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Nick)
Не в кінці, мал. як ілюстрація перед абзацом "Сильній поштовх звалив Федю...", є ще дві сторінки слів, що можливо не зрозумілі читачеві, та дві сторінки змісту.

Щиро вдячний! Отепер, здається, повний порядок. Можна викладати!

Quote (Nick)
Наявність в бібліотеці романів Джоан РОЛІНҐ означає, що фентезі приймається в argo-unf, та й тенденції в літературі останньго десятиліття такі, що можна вважати - пік уваги до творів наукової фантастики видавців і авторів залишився в минулому столітті, зараз - фентезі в розквіті сил. А як в argo-unf щодо містики? Наприклад: "Останній шаман" (Тисовська Наталя) або "Приватна інформація" (Паняєва Наталя), чи "Бранці мороку" - Шевченків Н. та О. А, можливо, щось з такого:
Магус - Арєнєв Володимир
Меч королів - Батурин Сергій
Оскол, Брамник - Дяченки Марина та Сергій
Зруйновані зорі - Авраменки Олег та Валентин
Звичайно, можуть бути запитання з авторським правом, та я десь бачив на одному з сайтів таке оголошення: "Автори і видавництва, що незадоволені розміщенням на сторінках сайту тих чи інших творів, можуть інформувати про це адміністрацію сайту і до їх думки прислухаються" - щось схоже можна розмістити на головній сторінці. Та й, якщо будуть заперечення, на сайті можна було б залишати в рекламних цілях найбільш вдалі уривки з творів.
Думаю, з часом, розміщення творів нових авторів на цьому сайті буде за винагороду, признання майстерності, а поки що - чому б не спробувати, адже не чекати ж, поки автор сам запропонує розмістити його твори на сторінках сайту та й запитати його дозволу не завжди є змога за браком інформації про автора. Можливо, і користувачів сайту, що зголосяться поповнювати бібліотеку, буде більше, адже не всі мають в своєму користуванні книги старих часів.

Безперечно, викладатимемо все! Щодо містики, то кілька творів уже є, але дуже й дуже мало. З фентезі те саме. І хоча я не особливий любитель цього жанру, та було б дуже бажано, якби українською його виходило більше. Отож, якщо маєте намір поповнити ці відгалуження бібліотеки, я обома руками "за"! Стосовно авторського права, то, по-перше, деяких авторів таки можна розшукати через Мережу, як я це зробив з В. Савченком та В. Чемерисом, і взяти дозвіл. По-друге, у випадку незгоди автора уже розміщений твір можна просто видалити - і нема проблем! Словом, думка слушна і заслуговує на розвиток!

 
BobuaДата: Понеділок, 11.01.2010, 22:38 | Повідомлення # 12
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
скануватиму й розпізнаватиму ось-таке:

• Дуглас Адамс: 2-гу і 3-тю частини путівника по галактиці для КосмоМандрівників (ч. "космотуристів"). А саме:
2) "Харчівня (ч. "Ресторан" smile ) на краю Всесвіту" (вісканував все)
3) "Життя, Всесвіт і все суще" (відсканував 50%)
[як хочете швидше, то читайте першу частину в ел-книгозбірнях і вимагайте продовження smile ]

• Павло Загребельний — "Попіл снів" (відсканував до 77 стр smile )

• Артур Кларк — "Пісні далекої Землі" (відсканував все)

Щоправда розпізнаю я довгенько. Найпростіше було би, звісно, просто переглянути виділені ФР-ом помилки й оприлюднювати, можливо перечитавши (то ж недовго... хоч і всього по 300-400 стр на день smile ), але я ще перевіряю:
1) переноси;
2) правильність розбиття на абзаци (інколи між абзацами буває розрив рядка — той самий, що їх може бути з десяток на абзац);
3) перечитую повільніше, бо може є й непідсвічені помилки;
4) + відзначаю мовні вади;
5) у Ворді створюю кілька версій-надбудов (кожна наступна з простішим [== придатнішим для перетворення в Інет-текст] форматуванням але з більшою кі-тю виправлень), які гарно запаковуються одна в іншу в неперервному rar-архіві.

Приклад такого розпізнавання — "Оберіг" №3-4 1992 див тут у книгозбірні: http://argo-unf.at.ua/load/oberig_1992_3_4/253-1-0-1705


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
ben_hogДата: Четвер, 21.01.2010, 23:18 | Повідомлення # 13
Стажер
Група: Перевірені
Повідомлень: 39
Репутація: 1
Статус: Offline
Ось що мені вдалося у себе наскрести shy Може, є ще щось, але для початку пригодиться. Цих книжок немає на сайті, якщо не помиляюсь:

1. Поліщук О. - Помилка Олексія Алексєєва 1965 Веселка Серія "Наукова фантастика" (мал. формат)
2. В. Річ, М. Черненко - Мушкетери 1967 Веселка Серія "Наукова фантастика" (мал. формат)
3. Ю. і С. Сафронови - Онуки наших онуків 1969 Веселка Серія "Наукова фантастика" (мал. формат)
4. М. Білкун - Годованці сонця 1968 Веселка Серія "Наукова фантастика" (мал. формат)
5. М. Дашкієв - Кришталеві дороги 1970 Веселка Серія "Наукова фантастика" (мал. формат)
6. В. Владко - Аргонавти всесвіту 1961 Держ. вид. дит. літ-ри УРСР (в майбутньому - Веселка) Серія "У світі пригод" (мал. формат)
Nick 7. В. Владко - Залізний бунт 1967 Веселка Серія "У світі пригод" (мал. формат)
8. Ю. Ячейкін - Зоряні мандри капітана Небрехи 1969 Веселка Серія "У світі пригод" (мал. формат)
9. О. Шафранек - Ге, людина з Моого 1970 Веселка Серія "У світі пригод" (мал. формат))
10. Л. Сапожников - У нас в Кібертонії 1974 Веселка Серія "Пригоди, фантастика" (мал. формат)
11. І. Росоховатський - Зворотній зв'язок 1983 Веселка Серія "Пригоди, фантастика" (мал. формат)
12. В. Владко - Нащадки скифів 1958 Держ. вид. дит. літ-ри УРСР
Nick 13. О. Бєляєв - Зірка КЕЦ 1958 Держ. вид. дит. літ-ри УРСР Серія "У світі пригод"
14. М. Йокаї - 20,000 років під кригою 1959 Держ. вид. дит. літ-ри УРСР Серія "У світі пригод"
Nick 15. Г. Мартинов - 220 днів на зорельоті 1959 Держ. вид. дит. літ-ри УРСР Серія "У світі пригод"
16. Ж. Верн - 20,000 льє під водою 1970 Веселка
17. Г. Адамов - Таємниця двох океанів 1954 Молодь (ідентична тій, що в серії "Бібл-ка пригод...", аж до переносів, інша тільки обкладинка)
18. М. Дашкієв - Торжество життя 1954 Молодь
19. М. Дашкієв - Володар всесвіту 1955 Молодь
20. Ж. Верн - 20,000 льє під водою 1956 Молодь Серія "Бібліотека пригод та наукової фантастики"
21. В. Владко - Аргонавти всесвіту 1956 Молодь Серія "Бібліотека пригод та наукової фантастики"
22. І. Єфремов - На краю Ойкумени 1956 Молодь Серія "Бібліотека пригод та наукової фантастики"
23. О. Бєляєв - Людина-амфібія 1957 Молодь Серія "Бібліотека пригод та наукової фантастики"
24. В. Владко - Сивий капітан 1959 Молодь Серія "Бібліотека пригод та наукової фантастики"
25. Ю. Долгушин - ГЧ 1961 Молодь Серія "Пригоди, подорожі, наукова фантастика"
26. О. Бєляєв - Стрибок у ніщо 1961 Молодь Серія "Пригоди, подорожі, наукова фантастика"
27. О. Бєляєв - Небесний гість 1963 Молодь Серія "Пригоди, подорожі, наукова фантастика"
Nick 28. В. Савченко - Привид часу 1964 Молодь Серія "Пригоди, подорожі, наукова фантастика"
29. М. Руденко - Чарівний бумеранг 1966 Молодь
30. В. Собко - Срібний корабель 1962 Держ. вид. худ. літ-ри

Обкладинки додаються (архів 5Мб):

http://narod.ru/disk/17143479000/111111.rar.html

argo-unf, напишіть, що хотілося б для сайту в першу чергу, я піднатужився б та відсканував deal

Повідомлення відредагував ben_hog - П'ятниця, 22.01.2010, 03:36
 
argo-unfДата: П'ятниця, 22.01.2010, 01:21 | Повідомлення # 14
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Аааааа... мммммммм...
Даруйте, очі кудись розбіглися!!!
Удруге (після повідомлення шановного Nicka) мені забило памороки!
Навіть не знаю, що вибрати - на АВ ще майже нічого з цього нема! Мабуть, доцільно почати з початку. Перші дві книги з Вашого списку в мене є, тож їх я беру на себе. Тому, якщо Вам не важко, візьміться за "Онуків наших онуків". А далі - за списком, бо, сподіваюся, Ви оселитеся на АВ назавжди biggrin . Нам зараз дуже потрібні фахівці з НФ! До речі, щоб не було накладок при скануванні, погляньте на початок цієї теми - там указано деякі книги з Вашого списку, уже внесені до плану сканування. Успіху Вам!
 
ben_hogДата: П'ятниця, 22.01.2010, 03:17 | Повідомлення # 15
Стажер
Група: Перевірені
Повідомлень: 39
Репутація: 1
Статус: Offline
Ще я пригадав, що в бібліотеці, недалеко від дому, кілька років тому я брав книгу Володимира Владка Чудесний генератор і в ній також були оповідання. Книжка досить стара, з красивими ілюстраціями (вони як владки), такі я в інтернеті нещодавно бачив. Отож завтра навідаюсь до бібліотеки. Сподіваюсь, що книга залишилась.
 
Форум » Україномовний форум фантастики » Наповнення сайту "Аргонавти Всесвіту" » Плани зі сканування НФ (Книги для бібліотеки, що наразі скануются/скануватимуться)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Аргонавти Всесвіту © 2024