Аргонавти Всесвіту
сайт україномовної фантастики
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Україномовний форум фантастики » Наповнення сайту "Аргонавти Всесвіту" » Збираємо матеріали для сайту (Тут будуть викладатися оголошення про розшукувані матеріали)
Збираємо матеріали для сайту
argo-unfДата: Середа, 30.12.2009, 02:11 | Повідомлення # 106
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Наразі додав їх до сторінки "Спадкоємця". З суперобладинками проблем нема - додавайте їх до файлу-архіву книги, а я відтак розміщатиму на сторінці книги (позаяк там якраз влізає чотири увртинки).
 
NickДата: П'ятниця, 01.01.2010, 14:11 | Повідомлення # 107
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Вітаю всіх з Новим роком і направляю перший твір 2010 року — роман Н. Тисовської "Останній шаман".
Прикріплення: Ostannij_shaman.rar (369.0 Kb) · Ostannij_shaman.rar (385.4 Kb) · Ostannij_shaman.rar (605.3 Kb)
 
argo-unfДата: Субота, 02.01.2010, 02:04 | Повідомлення # 108
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Спасибі, і Вас також зі святами навзаєм! Створив каталог Тисовської Н. З іншим виникла невелика проблема: серед усіх трьох приєднаних Вами файлів нема жодного з текстом, самі обкладинки. Не виключено, що це в мене щось глючить. Відтак викладіть, будь ласка, файл з текстом окремо.
 
NickДата: Субота, 02.01.2010, 22:43 | Повідомлення # 109
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
Відтак викладіть, будь ласка, файл з текстом окремо

Я зараз в Москв , буду в Києві 11.01.10, тоді ж вишлю файли з текстом. Збій десь на лінії зв'язку, адже всі файли різного об'єму.

ОБЕРІГ: Таємниці, пригоди, фантастика. - Випуск 3-4 - 92:
Олекса Палійчук. На поклик привида (повість) 84
неповний і невичитаний скан. Можливо в Інеті http://paliychuk.ho.ua/books/Na_dorohah_Wseswitu.pdf — кращий

На сторінці Палійчука вже є повість "На поклик привида" повністю і вичитана. Так що цю інформацію можна змінити.

Повідомлення відредагував Nick - Субота, 02.01.2010, 23:00
 
argo-unfДата: Неділя, 03.01.2010, 01:26 | Повідомлення # 110
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Будемо терпляче чекати. Стосовно "Оберега" - там уже й так стільки пояснень та коментарів додано... smile Хоча, мабуть, "традиційна" електронна копія з ілюстраціями (а не повна копія) там таки не завадила б - хоча б і в якості додатку...
 
BobuaДата: Понеділок, 04.01.2010, 17:17 | Повідомлення # 111
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Nick)

Nick Дата: П'ятниця, 01.01.2010, 14:11 | Повідомлення # 107
Вітаю всіх з Новим роком

Ну не знаю wink Нмсд, всього якихось 8-9 діб після дня 22 грудня замало, щоби стверджувати, що дійсно ВЖЕ новий рік. От коли рослини зазеленіють і розквітуть ото дійсно буде Новий Рік!!!

Quote
і направляю перший твір 2010 року — роман Н. Тисовської "Останній шаман".

Упс. "Звиняйте єслі шо", але я, намагаючись додати книгу 31.12.2009 (така вже слічна smile дата була), якось та понівечив книгозбірню (все не втямлю що в яку форму записувати — назви у них якісь загадкові) і вельмишановний упорядник, за своєю "нічною" звичкою в перші години 2010 року, десь з під ялинки, то переправляв smile .

Втім, саме та книга могла би Вас і зацікавити, бо раніше Ви питали

Quote (Nick)
Запитання: чи потрібно виправляти помилки, які є в друкованому екземплярі твору?

Там http://argo-unf.at.ua/load/oberig_1992_3_4/253-1-0-1705 я крім первинного тексту (в 2-х варіантах: макет оригіналу і текст для друку) додав у неперервний архів ще й текст з виносками (якими позначив всі помічені вади) — шт60, а також текст з внесеними виправленнями (виправляв те, що підкреслив у попередній версії). Звісно часу на створення всіх тих версій йде немало sad , але, нмсд, якщо записати чіткий порядок дій, щоби не доводилось переправляти попередні версії коли щось виявиться пізніше, то мож буде все робити досить швидко.

Крім того, не втомлююсь повторювати, що робота зі словниками корисна не лише для оброблюваного тексту, а й для "виправляльника" smile .


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
NickДата: Понеділок, 11.01.2010, 23:04 | Повідомлення # 112
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
Будемо терпляче чекати

Направляю роман Тисовської "Останній шаман".
Прикріплення: 4878074.rar (754.8 Kb)
 
argo-unfДата: Вівторок, 12.01.2010, 02:21 | Повідомлення # 113
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Ура! Нарешті Ви в ефірі smile ! Нарешті файл таки відкрився! Спасибі за нове поповнення бібліотеки - уже розмістив роман куди належить!
 
ben_hogДата: Субота, 16.01.2010, 02:51 | Повідомлення # 114
Стажер
Група: Перевірені
Повідомлень: 39
Репутація: 1
Статус: Offline
У мене питаннячко до форумчан. Ця чудова серія книжок "Пригоди, подорожі та наукова фантастика" містить не тільки фантастику, але й інші, наприклад, пригодницькі твори, які є не менш цікавими. Ось гляньте - це які в мене є
[url]http://narod.ru/disk/16950567000/%D0%9E%D0%B1%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B8.rar.html[url/] shy
Може, всю цю серію слід об'єднати у один розділ? Для повної картини smile
 
argo-unfДата: Неділя, 17.01.2010, 01:13 | Повідомлення # 115
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
І рада б душа в рай, та гріхи не пускають biggrin ! Щодо серії та її нефантастичних книг - повністю погоджуюся: дуже цікаві. Але сайт наш усе-таки профільний, тому нефантастику виставляти на АВ, на жаль, не випадає (я вже мовчу про обмежений дисковий простір). Але зате можна це зробити на таких сайтах, як "Чтиво", "Бібліотека Єршова", "Лібрусек" (на останньому, до речі, якраз є каталог означеної серії, куди входить усе, не лише НФ). В будь-якому випадку спасибі за намір і небайдужість!
 
ben_hogДата: Неділя, 17.01.2010, 21:47 | Повідомлення # 116
Стажер
Група: Перевірені
Повідомлень: 39
Репутація: 1
Статус: Offline
Чомусь не знайду на Лібрусеці каталогу серії. Дайте посилання. Хочеться знати, яких мені не вистачає.

Додано (17.01.2010, 21:47)
---------------------------------------------
І ще. До мене прийшла така собі ідейка. Щодо дискового простіру. Можна розміщувати книги на файлообмінниках. На Народі, наприклад. Там необмежений простір, лише термін зберігання треба вчасно подовжувати, якщо не скачуєш. Там не треба чекати і немає "ваш ліміт завантажень вичерпано".

Повідомлення відредагував ben_hog - Неділя, 17.01.2010, 23:13
 
argo-unfДата: Понеділок, 18.01.2010, 01:52 | Повідомлення # 117
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Його легко відшукати через віконце "поиск книг":

http://lib.rus.ec/sequence/11926

Щоправда, там наразі, окрім "Викраденого" Стівенсона, практично порожньо, так що перед Вами непочатий край роботи (і без усяких файлообмінників smile )! Щоправда, на Лібрусеку треба одноразово зареєструватися, інакше україномовні ресурси Вам не будуть доступні. Удачі!

 
ben_hogДата: Понеділок, 18.01.2010, 02:38 | Повідомлення # 118
Стажер
Група: Перевірені
Повідомлень: 39
Репутація: 1
Статус: Offline
Тоді там є і це
http://lib.rus.ec/s/11989
Просто я думав, що є більше


Повідомлення відредагував ben_hog - Понеділок, 18.01.2010, 02:40
 
argo-unfДата: Вівторок, 19.01.2010, 01:13 | Повідомлення # 119
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (ben_hog)
Тоді там є і це

Причому принаймні частково запозичено з АВ cool !

Quote (ben_hog)
Просто я думав, що є більше

На жаль, більшість користувачів сповідують споживацький підхід. А книгозбірні тримаються суто на подвижницькій роботі. А вона важка. І невдячна. Тому мало кого приваблює. Та хтось же мусить торувати дорогу для інших smile !?

 
NickДата: Понеділок, 25.01.2010, 23:09 | Повідомлення # 120
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
до Admin! Вітаю з круглою цифрою творів українських авторів. Хай вона зросте ще раз в десять!
Направляю твори ще п'ятьох авторів: роман і дев'ять оповідань.
Прикріплення: Anons_Zori.txt (0.8 Kb) · Arhiv_N.rar (452.1 Kb) · 9987188.txt (0.8 Kb)


Повідомлення відредагував Nick - Понеділок, 25.01.2010, 23:39
 
Форум » Україномовний форум фантастики » Наповнення сайту "Аргонавти Всесвіту" » Збираємо матеріали для сайту (Тут будуть викладатися оголошення про розшукувані матеріали)
Пошук:

Аргонавти Всесвіту © 2024