Аргонавти Всесвіту
сайт україномовної фантастики
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Україномовний форум фантастики » Наповнення сайту "Аргонавти Всесвіту" » Збираємо матеріали для сайту (Тут будуть викладатися оголошення про розшукувані матеріали)
Збираємо матеріали для сайту
NickДата: П'ятниця, 22.07.2011, 00:52 | Повідомлення # 256
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
в якому часописі видрукувано "Де ти, плането Райдужна"?

Це — "Дніпро". А щодо нових творів: то вони можуть почекати будь який час, головне, вони є. Готую ще декілька творів з 1991 року.
 
argo-unfДата: П'ятниця, 22.07.2011, 15:35 | Повідомлення # 257
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Дякую Вам за працю і - успіхів надалі. Нові твори чекаю, як завжди, з нетерпінням.
 
NickДата: П'ятниця, 22.07.2011, 21:51 | Повідомлення # 258
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Підготував роман Зюскінда "Запахи", за ним було знято і фільм "Парфюмер".
Прикріплення: Zapahy.rar (189.5 Kb)
 
argo-unfДата: П'ятниця, 22.07.2011, 22:10 | Повідомлення # 259
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Спасибі, помістив у чергу на викладання.
 
NickДата: Вівторок, 26.07.2011, 17:19 | Повідомлення # 260
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Прізвище автора роману "Запахи" пишеться через "і" — ЗЮСКІНД.
Підготував ще кілька маленьких оповідань.
Прикріплення: N-F.rar (27.3 Kb)
 
argo-unfДата: Середа, 27.07.2011, 10:38 | Повідомлення # 261
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Зюскінда підправив. Дяка за нові твори - починаю викладати. До речі, якщо до них у журналі були малюнки, чи не могли б Ви їх переслати - відразу комплектувався б каталог відповідного журналу й поповнювалася бібліографія.
 
NickДата: Середа, 27.07.2011, 20:56 | Повідомлення # 262
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
До двох оповідань були малюнки ("Поїзд" і "Фурія з передмістя"), інші твори буду висилати з малюнками. Буває, що в малюнок вписана назва твору, як в такому випадку бути? В журналах "Всесвіт", "Дніпро" та ін. твори також починаються ілюстрацією, вони потрібні? Якщо твір друкується в кількох числах часопису, то кожний раз починається новою ілюстрацією, вони всі потрібні, чи тільки перша. Почав (подивіться) робити бібліографію творів в "Н-Ф", немає всіх чисел, потрібно буде ще пошукати.
Прикріплення: 1712480.rar (16.1 Kb) · Mal.rar (190.1 Kb) · N-F.doc (280.0 Kb)
 
argo-unfДата: Середа, 27.07.2011, 23:20 | Повідомлення # 263
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Nick)
Буває, що в малюнок вписана назва твору, як в такому випадку бути?

Сканувати як малюнок. Узагалі найкраще сканувати з назвою, бо так зрозуміліше, з якого боку невелика ілюстрація розташована.
Quote (Nick)
В журналах "Всесвіт", "Дніпро" та ін. твори також починаються ілюстрацією, вони потрібні? Якщо твір друкується в кількох числах часопису, то кожний раз починається новою ілюстрацією, вони всі потрібні, чи тільки перша.

Потрібні. Зі всіх чисел. Якщо можна, бажано також вказувати, де закінчується текст одного числа й починається текст другого. Річ у тім, що в бібліографії я даватиму посилання на кожне число, так, як це частково зроблено в каталозі "Науки і суспільства".
Quote (Nick)
Почав (подивіться) робити бібліографію творів в "Н-Ф", немає всіх чисел, потрібно буде ще пошукати.

Ого, чудова робота! Я, мабуть, зможу тут дещо заповнити, бо маю підшивки "Н-Ф" десь року до 1993, щоправда, також не завжди повні. Але деякі з чисел, відсутніх у списку, там, здається, є. Втім, зроблю це дещо згодом, бо зараз дуже обмаль часу.
І дякую за нові відскановані твори!
 
NickДата: П'ятниця, 29.07.2011, 13:32 | Повідомлення # 264
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
маю підшивки "Н-Ф" десь року до 1993

Якщо ви дасте знати, які числа "Н-Ф" у вас є, що я не сканував (голуба плашка), я не буду з ними працювати, зверніть увагу і на твори з продовженням, в мене не було деяких чисел і ці твори в мене не закінчені, було б непогано, якби ви передали мені тексти.
Ось ще кілька творів з "Всесвіту", передаю малюнки разом з сторінками тексту на твори, що вже розміщені в Бібліотеці, правда, висоту малюнків задав на весь екран, поки ви не поправите мене.
До текстів є доповнююча інформація про автора і перекладача. Залишаю її в кінці тексту, при необхідності ви зможете її використати.
Оповідання: Андрощук І. Мацальце // Наука-Фантастика. — 1991. — № 5. — С. 17-19, не сканував, так як не було цих сторінок в часописі, можливо, це число є у вас.
Прикріплення: Kamiana_diva.doc (46.0 Kb) · Preludia.doc (285.0 Kb) · Zustrich_cherez.doc (92.0 Kb)
 
NickДата: П'ятниця, 29.07.2011, 13:40 | Повідомлення # 265
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Не вдалось розмістити файли, попробую по частинах.
Також не вийшло, попробую передати файл ел. поштою
 
argo-unfДата: П'ятниця, 29.07.2011, 14:12 | Повідомлення # 266
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Nick)
Якщо ви дасте знати, які числа "Н-Ф" у вас є, що я не сканував (голуба плашка), я не буду з ними працювати, зверніть увагу і на твори з продовженням, в мене не було деяких чисел і ці твори в мене не закінчені, було б непогано, якби ви передали мені тексти.

За 1989 є всі твори
За 1990 є всі твори
За 1991 рік маю числа від 1 по 10 ("Мацальце" там є; "Казки про силу", до речі, Кастанеда подає зовсім не як фантастику і не як художній твір - то чи сканувати їх узагалі?).
За 1992 - від 1 по 4.
За 1993 - від 2 по 10 (№3/4 пересканую найближчим часом, але коли - не знаю).
За 1994 - від 1 по 10 (крім №6).
Quote (Nick)
Ось ще кілька творів з "Всесвіту"

Дякую за нові твори. А якщо ілюстрації не йдуть тут, надсилайте їх поштою.
 
NickДата: Середа, 03.08.2011, 20:51 | Повідомлення # 267
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Ми маємо майже всі числа "Н.-Ф" за період 1989-1995. За вами 1989-90 роки, №1-4_1991, №3/4_1993, все інше я вже відсканував. Правда, ні в вас, ні в мене поки-що нема наступних чисел: № 5/6_1992; № 11-12_1991 та 1993 років. Будемо шукати.
Quote (argo-unf)
"Казки про силу", до речі, Кастанеда подає зовсім не як фантастику і не як художній твір

Щоб довго не пояснювати, даю анотацію "Казок" з № 5_1991:
"Зміст попереднього. Карлос Кастанеда — молодий антрополог знайомиться в Мексіці під час наукових експедицій з доном Хуаном та доном Хенаро — чарівниками з племені які. Вони вводять його в чаклунський світ таємничих небуденних реальностей. Світоглядні концепції древньої мудрості, нагромаджені минулими поколіннями, принципово відрізняються від сучасних моделей науки й космогонії: у фундаменті буття та його багатомірної динаміки лежить дивовижна сутність — н а г в а л ь, оволодіння якою дасть змогу чинити дії, що для звичайної свідомості здаються надприродними. Повсякденна свідомість, закономірності якої описуються концепцією т о н а л ю, за свідченнями і досвідом чарівників, є лише поверховою плівкою таємничості й глибокого світу, що нас оточує, а разом з тим — є результатом нашої свідомої психотворчості.
Крок за кроком, всупереч опору власного інтелекту, вихованого європейською наукою, Карлос піднімається по щаблях магічної практики. Наближається страшний іспит: молодий учений разом з Пабліто (ще одним учнем магів) повинен стрибнути з гори у прірву, щоб в ці короткі хвилини падіння «перебудувати» світосприймання, а відтак — увійти в інше буття. Або, при невдачі, — загинути!"
Вирішуйте самі, що це. Як на мене — годиться для Бібліотеки.
Передаю ще один твір швейцарського автора. Попробував написати його біографію. Не знаю, чи влаштує вас така форма. Зверніть увагу на написання імені та прізвища автора, як мені здається, правильно мало б бути: Фридрих Дюренмат, та я залишив так, як подано в часописі.
Прикріплення: 8284557.jpg (90.3 Kb) · 2341917.jpg (80.9 Kb) · Minotavr.doc (86.5 Kb) · Drrenmatt.doc (106.0 Kb)
 
argo-unfДата: Четвер, 04.08.2011, 21:58 | Повідомлення # 268
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Nick)
Вирішуйте самі, що це. Як на мене — годиться для Бібліотеки.

Проконсультувався з фахавцями. "Казки про силу" - третя (здається) частина 9-томної серії, яку можна віднести до езотерики. Це не художній твір, автор на повному серйозі стверджує, що все описане ним - правда.
Quote (Nick)
Передаю ще один твір швейцарського автора. Попробував написати його біографію. Не знаю, чи влаштує вас така форма.

Спасибі за твір і окремо - за біографію! Форма, звісно, влаштовує. Розміщу неодмінно.
 
NickДата: Субота, 06.08.2011, 18:23 | Повідомлення # 269
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
Це не художній твір, автор на повному серйозі стверджує, що все описане ним - правда

Мені здається, що Мюнхаузен був переконливішим.
По ед. пошті переслав кілька творів.
 
argo-unfДата: Субота, 06.08.2011, 21:23 | Повідомлення # 270
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Nick)
Мені здається, що Мюнхаузен був переконливішим.

І все ж у Кастанеди є послідовники smile .
Quote (Nick)
По ед. пошті переслав кілька творів.

Спасибі, все дійшло, починаю розміщувати.
 
Форум » Україномовний форум фантастики » Наповнення сайту "Аргонавти Всесвіту" » Збираємо матеріали для сайту (Тут будуть викладатися оголошення про розшукувані матеріали)
Пошук:

Аргонавти Всесвіту © 2024