Аргонавти Всесвіту
сайт україномовної фантастики
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Україномовний форум фантастики » Цей фантастичний світ » Чи тре виділяти види фантастики? (види, типи, напрямки, стилі, групи... і т.д.)
Чи тре виділяти види фантастики?
BobuaДата: П'ятниця, 19.06.2009, 14:58 | Повідомлення # 16
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
Уся Бібліотека до ваших послуг, складайте збірники з уже наявного,

Дійсно... брати щось зовні дуже складно, бо доведеться:
Quote
Quote
Цитата: Цікава думка, але те не для мене. Я поважаю авторське право, а шукати контакти з авторами, чиї твори мені сподобались, особливо немає часу.
Мо якісь старовинні, чи вони теж люблять копірайти?
Бо з копірайтовими дійсно складно — навіть підтримка автора не дозволяє спокійно й швидко тим займатись.

Щойно подумав, що якщо не ускладнювати життя копіюванням/скануванням текстів, то мож дуже швидко зробити сторінку з посиланням на оповіданнячка в існуючих книгозбірнях — от і буде укр-мовний збірник фант. biggrin
http://forum.domivka.net/showpost.php?p=212376&postcount=68


тому за збирання реальної текстової збірки, мабуть, будь-хто не візьметься sad


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)

Повідомлення відредагував Bobua - П'ятниця, 19.06.2009, 15:00
 
argo-unfДата: Вівторок, 23.06.2009, 21:40 | Повідомлення # 17
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Bobua)
тому за збирання реальної текстової збірки, мабуть, будь-хто не візьметься

...Оскільки це каторжна і невдячна справа. Але, як каже мій друг-трудоголік, хтось же мусить це зробити...

 
BobuaДата: П'ятниця, 09.10.2009, 12:29 | Повідомлення # 18
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
От над чим думаю: якщо в Автора сподобалось якесь оповідання, а решта не подобаються, то чи доречно включати те гарне оповідання в збірник??? wacko

Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
argo-unfДата: П'ятниця, 09.10.2009, 23:29 | Повідомлення # 19
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
У кожного майстра є свій шедевр! smile Тож, думаю, доречно. З власного прикладу знаю, що якщо подобаються ВСІ твори Автора, то щось тут не чисто і гряде пересичення...
 
BobuaДата: Неділя, 11.10.2009, 10:02 | Повідомлення # 20
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
Ха! Уявіть, що людині в збірнику сподобалося оповідання. Вона шукає решту творчості автора, в там - жодної схожої букви :)... що та людина думатиме про все й про всіх? smile

Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
argo-unfДата: Неділя, 11.10.2009, 23:38 | Повідомлення # 21
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
А хіба так буває?.. cool Але, гадаю, на колір і смак товариш не всяк, і на всяк товар є свій купець. Головне, що ви спонукаєте того читача ПОШУКАТИ щось самотужки!
 
BobuaДата: Середа, 28.10.2009, 14:20 | Повідомлення # 22
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
Головне, що ви спонукаєте того читача ПОШУКАТИ щось самотужки!

Нє smile Спочатку тре "підсадити" biggrin на фант-у, а лише потім ризикувати, підсовуючи щось, що може здатись кепським (не тим, що обіцяли :)).


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
argo-unfДата: П'ятниця, 30.10.2009, 00:12 | Повідомлення # 23
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Тут хіба метод наукового тику підійде... biggrin
Я. скажімо, не люблю Бредбері - але є в нього зо 20 чудових творів. Або не люблю романів Андерсона - зате в захваті від його оповідань. Треба шукати, шукати й шукати! Інколи під завалами мотлоху таку класну річ відкопаєш!
 
Форум » Україномовний форум фантастики » Цей фантастичний світ » Чи тре виділяти види фантастики? (види, типи, напрямки, стилі, групи... і т.д.)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Аргонавти Всесвіту © 2024