Аргонавти Всесвіту
сайт україномовної фантастики
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Україномовний форум фантастики » Цей фантастичний світ » Яке спорядження матимуть мандрівники в 2345) році? (як би його добути вже нині??? :-))
Яке спорядження матимуть мандрівники в 2345) році?
argo-unfДата: Вівторок, 12.07.2011, 23:44 | Повідомлення # 16
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Flina)
Одне не фантастичне запитання, а скільки Ви думаєте таке щастя буде коштувати???

Та ж у майбутньому грошей не буде biggrin ! Від кожного - за здібнностями, кожному - за потребою (гасло поцупив у комуняк, але суть вірна). До речі, у Є. Філенка в "Бумеранзі на один кидок" (світла утопія) детально описано, як людство МОГЛО Б відмовитися від грошей і перейти натомість на енергетичні еквіваленти затрачених зусиль (енекти).
Quote (Bobua)
Хіба то важкі... Я маю 1789грамовий і дуже з того тішуся, бо перший був на всі 3000...

Я взагалі мовчу. Бо починав ще з радянськими, де з усієї ортопедії були лише ремінці biggrin . Мені тепер будь-який легенький. Але в майбутньому, як ми вже договорилися вище, будуть наплічники з антигравами. Їх-таки можна використати для лазання по деревах та скелях. А замість каное можна буде використовувати герметичний спальник biggrin , зроблений з матеріалу на кшталт сучасних бронежилетів, що негайно твердне в місці удару (ніякі каменюки не страшні!).
 
BobuaДата: Четвер, 14.07.2011, 14:53 | Повідомлення # 17
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
Quote
Хіба то важкі... Я маю 1789грамовий і дуже з того тішуся, бо перший був на всі 3000...
Я взагалі мовчу. Бо починав ще з радянськими, де з усієї ортопедії були лише ремінці biggrin .

Зате то були, зд., легкі моделі smile
Власне, як я чув, то "легкоходи" нині щось таке й шиють: шматок легкої тканини й лямочки surprised

Quote (argo-unf)
Але в майбутньому, як ми вже договорилися вище, будуть наплічники з антигравами.

Складно то. sad Можемо не встигнути до 2345р. wink

Quote (argo-unf)
А замість каное можна буде використовувати герметичний спальник biggrin ,

а от це давно пора smile
Я спочатку взагалі намагався знайти водонепроникний спальник (намети як не цікавили, так і не цікавлять), бо скільки там тих дощів wink . Але від такої "мрії" довелось відмовитись. От і марную тепер у мандрах час (майже щовечора) на роздуми: чи тре марнувати його smile на розкладання і напинання тента? Мало того, що краєвиди обмежить, то ще й втрати часу..., Й високоймовірно, що тент, навіть за відсутності дощу вкриється краплями, а Сонця зранку не буде --- й все те доведеться нести sad . Але й не напинати лячно, бо назло якась злива набіжить навіть без попередження (у вигляді несміливого покрапування smile ).
Останні "напрацювання" в цій області: тент напнув, а потім скрутив у 4-ри метрову "трубочку", щоби він не набрався до ранку крапель.
Щоправда, а як водонепроникний ззовні спальник використовувати при затяжних дощах... ????

Quote
зроблений з матеріалу на кшталт сучасних бронежилетів, що негайно твердне в місці удару (ніякі каменюки не страшні!).

І без цього теж ніяк: скільки разів доводилось з жалем відмовлятись від гарного місця для ночівлі, бо поблизу були "підозрілі" дерева. Воно то, звісно, наче й нема підстав очікувати їхньої помсти (бо ж як бджола просто так не жалитиме, так і їм недоречно просто так впасти :)), як то описано в деяких фант оповіданнях, про додаткові небезпеки природоненависникам. Але хто зна...
До речі, Фліно, Вам, з отими "кішками" для дерев, таки варто спати на відкритому просторі wink


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)

Повідомлення відредагував Bobua - Четвер, 14.07.2011, 14:54
 
argo-unfДата: Четвер, 14.07.2011, 22:18 | Повідомлення # 18
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Bobua)
шматок легкої тканини й лямочки

Бр-р-резент. Коли намокає, стає бррррррррррррезентом biggrin .
Quote (Bobua)
Складно то. Можемо не встигнути до 2345р.

Тішить, що хоч нащадки, дасть Бог, доживуть.
Quote (Bobua)
Щоправда, а як водонепроникний ззовні спальник використовувати при затяжних дощах... ????

Як каное! biggrin
 
BobuaДата: Четвер, 28.07.2011, 15:43 | Повідомлення # 19
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
Щиро кажучи, не бачу сенсу в мандрах зі зручностями. Особисто я йду в гори викладатися по повній програмі, хоча навіщо це мені треба, сказати утруднююсь cool . Звісно, легке спорядження - це великий плюс, але ж має бути якась межа легкості. Інакше мандрівка перетвориться на міщанський пікнічок із шашличками й "Сам женуа" biggrin . Або в реальність, описану в оповіданні "День незалежності" російської ліги конкурсу "Золота мантикора". Подивіться, як там описано сходження на Говерлу в майбутньому wacko .

Навіть для затятих на подоланні незручностей мандрівників будуть вдосконалення!!! smile
Ось, нещодавно виявив "опис" тих вдосконалень:
Quote
"По туристам!" -сказали рюкзаки и радостно заржали.
(білоруський мандівник dok67 на сайті http://travel.org.ua/forums/ )

В перекладі то, мабуть, буде, залежно від вподобань smile самого мандрівника:
По мандрівниках --- вигукнули наплечники і (радісно загиготіли/засміялись/захихотіли) / (зловтішно зареготіли)
Тобто, МашІнтелект не пропаде і для мандрів, зокрема.

Quote

А от щодо їжі, тут ученим є над чим працювати, бо, справді, хотілося б узяти багато, але в малих обсягах biggrin , що зараз нереально. Та у НФ я вже зустрічав вихід. В. Головачов у романі "Реквієм машині часу" описує контейнер НЗ з майбутнього: невелика коробка з невеликими тюбиками, в яких - готова сублімована їжа. Вичавиш трішки пасти - і вона миттю перетворюється на готову страву, навіть підігріту! Тепер справа лише за тим, як цього добитися smile

Дійсно.
Якщо в осн. набором спорядження мож звикнутись, змиритись, зужитись, помиритись smile , то їжа якої тре брати тим більше, що довший похід, а вона, зараза, ще потім і не смакує, то щось сташне.
Думаю, що ж брати на 2т похід і маю таке відчуття, що краще таки наростити заздалегіть 5гк на пузо :). Але ж не наростають cry

Додано (28.07.2011, 15:43)
---------------------------------------------

Quote (argo-unf)
Quote (Bobua)
Складно то. Можемо не встигнути до 2345р.

Тішить, що хоч нащадки, дасть Бог, доживуть.

Та я мав на увазі, що навіть до 2345року не зможуть wink


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
Форум » Україномовний форум фантастики » Цей фантастичний світ » Яке спорядження матимуть мандрівники в 2345) році? (як би його добути вже нині??? :-))
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Аргонавти Всесвіту © 2024