Аргонавти Всесвіту
сайт україномовної фантастики
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Україномовний форум фантастики » Цей фантастичний світ » Достовірність фантастичних новин і фантастики ((фант новини == новини, що близькі до фант :)))
Достовірність фантастичних новин і фантастики
argo-unfДата: Четвер, 03.12.2009, 23:10 | Повідомлення # 31
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Та ціла купа! Починаючи з нашого Бердника ("Серце Всесвіту"), наших-таки Е. Пашицького та Е. Рожена ("Подорож буде небезпечною"), і закінчуючи тетралогією А. Кларка ("Космічна одіссея"). Останню особливо рекомендую - класна змістовна НФ, написана фахівцем.
 
SpacerДата: Понеділок, 14.12.2009, 16:41 | Повідомлення # 32
Курсант
Група: Перевірені
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Нас титаніани tongue навіть завойовували: моторошні вуги з роману Ф.Дика "Гравці з Титану". Плюс його ж "Захоплення Ганімеду".

Українська космічна поезія - http://ok-spacer.blogspot.com
 
NickДата: Вівторок, 15.12.2009, 18:36 | Повідомлення # 33
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Flina)
чи хтось з фантастів описував життя на Європі, Титані або ще якомусь з супутників планет-гігантів

Є непоганий роман Джона Варлі "Титан", оповідання А.Кларка "Юпітер Пять" і В.Михайлова "Ручей на Япете".
 
FlinaДата: Вівторок, 15.12.2009, 23:14 | Повідомлення # 34
Капітан
Група: Перевірені
Повідомлень: 108
Репутація: 2
Статус: Offline
Дякую всім! Нічогенький такий список вийшов smile , але думаю, це ще далеко не всі твори на цю тему , перефразовуючи одного небезвідомого історичного персонажа "Читати, читати і ще раз читати..." biggrin
 
argo-unfДата: Вівторок, 15.12.2009, 23:23 | Повідомлення # 35
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Flina)
але думаю, це ще далеко не всі твори на цю тему , перефразовуючи одного небезвідомого історичного персонажа "Читати, читати і ще раз читати..."

Еге ж, оце навздогін згадав, що на Титані відбуваються події на початку роману С. Лема "Фіаско". А ще пригадалася "Підступна Каллісто" А. Азімова.

 
SpacerДата: Середа, 16.12.2009, 11:37 | Повідомлення # 36
Курсант
Група: Перевірені
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Блін, про класиків забули!!! cry Брати Стругацькі "Довгим є шлях на Амальтею" ("Долог путь на Амальтею").

Додано (16.12.2009, 11:37)
---------------------------------------------
Не можу зупинитися biggrin Істоти з системи супутників Юпітеру - моравеки (плід тисячолітньої еволюції кинутих роботів, колись надісланих туди людством) - є одними з головних персонажів запаморочливої епопеї Дена Сіммонса "Троя". До речі, Flina, настирливо раджу обов"язково її прочитати, навіть не дивлячись на її величезний обсяг та навіть на шкоду деяким іншім творам зі списку, що складається smile Хоча й ця епопея не про Юпітер, а про майбутнє Землі та людства. Втім, про це, мабуть, і уся інша фантастика, про що б у ній не йшлося.


Українська космічна поезія - http://ok-spacer.blogspot.com
 
argo-unfДата: Середа, 16.12.2009, 23:09 | Повідомлення # 37
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
І мене понесло... wacko Якось воно само вискакує... Олександр Ємченко "Морок життя" - про Ганімед.
 
argo-unfДата: Субота, 19.12.2009, 01:12 | Повідомлення # 38
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
А поки ви згадуєте, тримайте ще одне - Дмитро Біленкін "Випадок на Ганімеді" (нещодавно, до речі, переклав його українською).
 
FlinaДата: Субота, 19.12.2009, 21:33 | Повідомлення # 39
Капітан
Група: Перевірені
Повідомлень: 108
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Spacer)
є одними з головних персонажів запаморочливої епопеї Дена Сіммонса "Троя". До речі, Flina, настирливо раджу обов"язково її прочитати, навіть не дивлячись на її величезний обсяг та навіть на шкоду деяким іншім творам зі списку, що складається

В бібліотеці, як я і думала, СІммонса не знайшлось, а в неті "Трою", можна хіба що купити sad , але цей варіант мене не влаштовує, тому буду чекати до кращих часів dry
З усього вищевказаного списку, я ,здається, нічого не читала, Стругацькці не подобаються, а всіх інших будем шукати, почну мабуть з А.Кларка.
 
NickДата: Неділя, 20.12.2009, 22:16 | Повідомлення # 40
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Flina)
всіх інших будем шукати, почну мабуть з А.Кларка.

В Інтернеті можна знайти наступні книги, правда, російською мовою:

Андрей Ливадный "Восход Ганимеда"
Алексей Рыжков "Ганимед-6"
Георгий Мартынов "Каллисто"
Игорь Минаков "Десант на Сатурн, или триста лет одиночества"
Владимир Михайлов "Встреча на Япете"
Василий Головачев "Десант на Плутон"
Владимир Михановский "Загадка Плутона"

Эдмонд Гамильтон "Арфистки Титана"
Роджер Желязны "Ленты Титана"
Курт Воннегут "Сирены Титана"
Эдгар Берроуз "Скелетоиды с Юпитера"
Тимоти Зан "Дар Юпитера"
Клиффорд Саймак "На Юпитере"
Герберт Франке "Трансплутон"

 
argo-unfДата: Вівторок, 22.12.2009, 01:58 | Повідомлення # 41
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Стоп, стоп, стоп! Колеги, ми вже з'їхали з одної теми в іншу! Тому вирішив створити спецтему про планети Сонячної системи у НФ. Це буде не лише цікаво, але й знадобиться у майбутньому для бібліографії. Але дозвольте невелике зауваження: Flina робила запит про супутники планет-гігантів, а ви їй від щедрот своїх змішали в купу і самі планети-гіганти, і взагалі не планети-гіганти, а часом і взагалі не інші планети.
До речі, до теми: що там з колайдером??? До 2012 дотягнемо? biggrin
 
SpacerДата: Вівторок, 22.12.2009, 11:49 | Повідомлення # 42
Курсант
Група: Перевірені
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Flina, Flina, в мене є обидві частини "Трої" в електронному вигляді. Давайте своє мило, скину smile Моє - ok.spacer@gmail.com

Українська космічна поезія - http://ok-spacer.blogspot.com
 
FlinaДата: Вівторок, 22.12.2009, 17:19 | Повідомлення # 43
Капітан
Група: Перевірені
Повідомлень: 108
Репутація: 2
Статус: Offline
Отримала, дякую! Такий собі неочікуваний подарунок на іменини happy
 
SpacerДата: Вівторок, 22.12.2009, 19:08 | Повідомлення # 44
Курсант
Група: Перевірені
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Та будь ласка smile І вітаю з днем народження. Всього вам самого-самого космічного. Тобто, великого, безмежного й різнобарвного tongue

Українська космічна поезія - http://ok-spacer.blogspot.com
 
NickДата: Середа, 23.12.2009, 00:08 | Повідомлення # 45
Адмірал
Група: Адміністратори
Повідомлень: 271
Репутація: 5
Статус: Offline
Flina, прийміть вітання і від мене. Хай Ваші мрії стануть дійсністю! Хорошого настрою, задоволення від життя!
 
Форум » Україномовний форум фантастики » Цей фантастичний світ » Достовірність фантастичних новин і фантастики ((фант новини == новини, що близькі до фант :)))
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Аргонавти Всесвіту © 2024