Аргонавти Всесвіту
сайт україномовної фантастики
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Україномовний форум фантастики » Цей фантастичний світ » Достовірність фантастичних новин і фантастики ((фант новини == новини, що близькі до фант :)))
Достовірність фантастичних новин і фантастики
BobuaДата: Неділя, 11.10.2009, 23:26 | Повідомлення # 16
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
Причому, надто вже просунутi smile турісти smile - ще й ділянки з побаченого продаємо smile

Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
FlinaДата: Неділя, 11.10.2009, 23:43 | Повідомлення # 17
Капітан
Група: Перевірені
Повідомлень: 108
Репутація: 2
Статус: Offline
А шо правильно, хай інших душить зелена мокра жаба, так і конкурентів позбутись можна, може якраз вона когось доконає smile
 
argo-unfДата: Неділя, 11.10.2009, 23:53 | Повідомлення # 18
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Марс і Місяць вже не в моді! Нещодавно прочитав, що через кризу, сиріч брак коштів, американці планують висадитися на одному з астероїдів, що пролітатиме неподалік від Землі. Іще раз повторюсь: умом нам Штати не понять! smile
 
BobuaДата: Середа, 28.10.2009, 14:17 | Повідомлення # 19
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
не до теми
Quote (argo-unf)
Марс і Місяць вже не в моді!

От трясця... А я начитавшись про переваги життя в Місяці (при зменшеній невагомості :)) в романі Азімова "Самі Боги" вже намріював якось туди поїхати. biggrin

Крім того, варто мати там діляночку на випадок вторгнення на Землю, напр., якихось червів (Геролд: війна з Х[К]тором)


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
FlinaДата: Четвер, 29.10.2009, 22:10 | Повідомлення # 20
Капітан
Група: Перевірені
Повідомлень: 108
Репутація: 2
Статус: Offline
Не переживайте, ніякі черви, марсіанці чи інша космічна братія не буде до нас вторгатися - це я вам гарантую, не треба їм Землі!
А на Місяць чи на Марс я б і сама полетіла, але лише на екскурсію biggrin , жити тільки, тільки на Землі, другої такої немає!
 
argo-unfДата: Четвер, 29.10.2009, 23:39 | Повідомлення # 21
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
То тра винаходити гіперпросторовий перехід! smile Чік - і ти уже на небесах...
 
BobuaДата: Четвер, 05.11.2009, 11:49 | Повідомлення # 22
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Flina)
Не переживайте, ніякі черви, марсіанці чи інша космічна братія не буде до нас вторгатися - це я вам гарантую, не треба їм Землі!

Ха! biggrin
То ще шито білими нитками fear
Чи багато Ви знаєте планет з біосферою? holiday
От і в Геролда — ті істоти (від вірусів і до великих розумних людоїдів "прибули" зі, здається [автор на такі подробиці не "налягає" :)], якоїсь планети зі згасаючим Сонцем), тобто
Quote (argo-unf)
То тра винаходити гіперпросторовий перехід! smile Чік - і ти уже на небесах...

ці вже винайшли shutup

не до теми

Quote (Flina)
А на Місяць чи на Марс я б і сама полетіла, але лише на екскурсію biggrin , жити тільки, тільки на Землі, другої такої немає!

Ха-Ха biggrin
А Ви попорпайтесь у підсвідомих бажаннях і звичках. Як Ви дійсно ставитесь до Природи, довкілля, екології.......? megaphone Бо коли придивляєшся до того з яким завзяттям і "ударністю" нині Природу перетворють на смітник і знищують її здатність до самовідтворення, то зовсім не схоже, щоби люди хотіли жити в природному середовищі або навіть гібридному — лем повну "урбанізацію" їм подавай — достоту як якісь окупанти shock


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
FlinaДата: Четвер, 05.11.2009, 21:20 | Повідомлення # 23
Капітан
Група: Перевірені
Повідомлень: 108
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
То ще шито білими нитками

Quote (argo-unf)
Чи багато Ви знаєте планет з біосферою

"Астроном Стефан Удрі з Женевського університету (Швейцарія) вважає, що результати дослідження ще раз підтверджують теорію про те, що утворення планет скрізь проходить однаково. Особливо якщо мова йде про системи приблизно однакових зірок. І це означає, що таких планет, як Земля, має бути дуже багато. «Природа не терпить пустоти, - нагадав астроном відому істину під час інтернет-конференції, на якій було оголошено про нові відкриття. - Якщо є місце для планети, там обов'язково буде планета».

Особливо порадував учених той факт, що приблизно половина невеликих зірок мають планети. Три з чотирьох планет, знайдених в таких зоряних системах, виявилися близькі за розмірами до Землі."
http://space.vn.ua/news/news-047.html

Тож думаю місця для всіх вистачить biggrin . І ще одне, невже Ви думаєте що все у космосі розвивається за земними законами, як що до життя на основі інших елементів не С (вуглецю), а наприклад нітрогену, кремнію та зрештою чи не половина таблиці Менделєєва для цього підходить, а може й вся, не думаю, що наші вчені вже відкрили всі можливі форми звязків та фізико-хімічних вастивостей елементів happy

Quote (argo-unf)
Бо коли придивляєшся до того з яким завзяттям і "ударністю" нині Природу перетворють на смітник і знищують її здатність до самовідтворення, то зовсім не схоже, щоби люди хотіли жити в природному середовищі або навіть гібридному — лем повну "урбанізацію" їм подавай — достоту як якісь окупанти

Природа не залишиться "в боргу"-сучасні катаклізми тому яскравий приклад, ми її в "смітник", а вона нас в порох, з часом люди це зрозуміють, а якщо ні то...:killed: але надіюсь, все таки не дійде до цього.
 
BobuaДата: П'ятниця, 06.11.2009, 14:04 | Повідомлення # 24
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
будова планет і життя
Quote (Flina)
"Астроном Стефан Удрі з Женевського університету (Швейцарія) вважає, що результати дослідження ще раз підтверджують теорію про те, що утворення планет скрізь проходить однаково. Особливо якщо мова йде про системи приблизно однакових зірок. І це означає, що таких планет, як Земля, має бути дуже багато.

Схоже на достовірну інфу smile
Quote (Flina)
І ще одне, невже Ви думаєте що все у космосі розвивається за земними законами, як що до життя на основі інших елементів не С (вуглецю), а наприклад нітрогену, кремнію та зрештою чи не половина таблиці Менделєєва

А тут Ви здається заперечуєте п. Стефанові! biggrin
Чому власне треба припускати, що закони будуть інші?
Якщо основні (відсотки елементів у корі і в планеті в цілому, спектр сонячного випромінювання, і гравітка) будуть однаковими, то які є пістави для хімічно і енергетично інших моделей [життя]?

А щодо достовірності інших "моделей" планет — див відгук до оповідання Азімова http://argo-unf.at.ua/load/100-1-0-1160 ("Приманка для роззяв")


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
FlinaДата: П'ятниця, 06.11.2009, 17:12 | Повідомлення # 25
Капітан
Група: Перевірені
Повідомлень: 108
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Bobua)
А тут Ви здається заперечуєте п. Стефанові! Чому власне треба припускати, що закони будуть інші?

Можливо я неправильно висловилась, мала на увазі планети не земного типу, а газові гіганти чи з іншим складом атмосфери (накшталт Венери)або взагалі без атмосфери, де життя виникло за іншими законами. Це далеко не нова думка, просто мало хто з фантастів дає їй хоч якесь наукове обгрунтування, але я думаю це дуже важко навіть для спеціалістів, а що вже казати про літераторів. Згадайте Саймака, у нього може в третині романів присутня ця тема та й ще багато інших творів , просто я дуже погано авторів і назви памятаю shy
Quote (Bobua)
А щодо достовірності інших "моделей" планет — див відгук до оповідання Азімова http://argo-unf.at.ua/load/100-1-0-1160 ("Приманка для роззяв")

тут дехто земні умови не може нормально описати, а Ви вже так точно хочете іншопланетну обстановку, я думаю що це складно не опустити якусь деталь, спробуйте wink
 
BobuaДата: Субота, 07.11.2009, 20:01 | Повідомлення # 26
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
Я от до чого додумався: чи потрібна достовірність? smile якщо інфо недостовірна, то, з одного боку - людина буде її обробляти, причому не сліпо, а з іншого боку - це ж може й дратувати, знеохотити... Алe ж під прикриттям достовірної всіляке може проллізти :(. Це ж як зі сміттям - поки його кудись вивозять - можна вдавати, що планета ще не стала смітником sad

Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
argo-unfДата: Субота, 07.11.2009, 23:22 | Повідомлення # 27
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Це як із НЛО... А потім з'являється ролик "Змова "Оріон". Бачили такий? І починається - "смешались в кучу кони, люди..." Так що достовірність конче потрібна - як би це не скидалося на боротьбу самітника зі сміттям biggrin ! Хоча... навіть в такій боротьбі кожен має почати з себе - хоча б для того, щоб стати прикладом для наслідування. Так і з достовірністю... cool
 
BobuaДата: Понеділок, 09.11.2009, 15:11 | Повідомлення # 28
Адмірал
Група: Перевірені
Повідомлень: 244
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (argo-unf)
Так що достовірність конче потрібна

Ха!
Quote
достовірний -а, -е. Який не викликає сумніву, цілком вірний, точний.

В середні віки достовірність інфо про те, що планетний диск лежить на 3-х китах, забезпечувала інквизиція. А чи краще було би якби знайшли таки пояснення чим вони харчуються і чому плавають??? :D. Адже тоді, нмсд, навряд чи хтось захотів би шукати докази "сумнівної" smile кулястості світу biggrin


Всесвіт повен несподіванок — переважно неприємних / з книги: Девід Герролд — День прокляття (Війна проти Кторру -2)
 
argo-unfДата: Понеділок, 09.11.2009, 23:44 | Повідомлення # 29
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 936
Репутація: 7
Статус: Offline
Ну, якщо ви так кладете питання... Всесвітньовідомий хірург М.Пирогов свого часу сказав геніальну річ, суть якої зводиться до того, що лише поняття про Бога може сприйматися незаперечно, а все решта має сприйматися критично. Тут не варто плутати терміни. Достовірний не може бути цілком вірним, адже достовірністю оперує людина, а людині, як відомо, властиво помилятися. Я б сказав, що достовірний - це правдивий, але правда, як відомо, у кожного своя, а тому більше схиляюся до іншого трактування - без суттєвих викривлень (суттєвих тут означає, що зовсім без викривлень людина відображати дійсність не може в силу своїх індивідуальних фізіологічних та психологічних особливостей). А стосовно критичності, то це, на мій погляд, нормальний стан нормального гомо сапієнса, інакше ми не змогли б пізнавати світ. Отак-о! cool
 
FlinaДата: Четвер, 03.12.2009, 22:47 | Повідомлення # 30
Капітан
Група: Перевірені
Повідомлень: 108
Репутація: 2
Статус: Offline
А цікаво, чи хтось з фантастів описував життя на Європі, Титані або ще якомусь з супутників планет-гігантів, мені лише пригадується Орсон Скотт Кард з його "Грою Ендера", де на одній з цих планет оселились прибульці, для того щоб спостерігати за Землею, але то не був, якщо так можна виразитись, ендемічний вид smile
http://www.membrana.ru/articles/global/2009/11/30/205500.html?wire=readalso - цікава стаття , от лише, чомусь я дуже сумніваюсь що це буде у наступні 20-30 років, а так хотілось б !
 
Форум » Україномовний форум фантастики » Цей фантастичний світ » Достовірність фантастичних новин і фантастики ((фант новини == новини, що близькі до фант :)))
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Аргонавти Всесвіту © 2024